Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal**
fajne ale nie kupiłbym po co mieć zapach bez... tego co pachnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
genialni są ci poeci i ich dzieła nie to co moja, żalosna grafomania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
jakie linki? Do czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
no pewnie, już pewnei gdzieś szykują granit na cokół dla pomnika Amora i Depechemaniaka Pewnie już odlewają z brązu tablicę - ,,Mistrzom poezji- wdzięczny naród" tylko ja, mały, niedoceniony grafoman- rozśmieszam innych swoimi niedolnymi tekstami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
co????????????????????????????????????????? przecież to grafomania najczystszego gatunku!!!!!!!!!!!! ludzie?????????? co ku­rwa z wami????????????? chyba ten Depechemaniac ma ,,plecy" rodzinę, kuzynów w tym wydawnictwie innego wytłumaczenia nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
całuski dzięki za poswięcony czas :D Bonzo z tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Tysiące zadowolonych czytelników na blogu, tysiące pozytywnych komentarzy i opinii. a ch­uj prawda- przecież tego NIKT NIE KOMENTUJE NA JEGO BLOGU!!!!!!!! ZERO KOMENTARZY!!!!!! pier­dole taką ściemę!!!!!!!! oszust zas,rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
nie, bo on jak kiedyś napisał o sobie ,,nie czytam wierszy, tylko je piszę" czyli-grafoman pełną gębą ale nie tyle dogaduję, co może staram się go uświadomić, że źle, bardzo źle pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
za to inni ,,odszczekują się" aż miło!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Ciekawe czy mu się spowiada z SAMOGWAŁTU i BRUDNYCH MYŚLI oczywiscie, nie mam cienia wątpliwości przecież jest wierzący i mało inteligentny więc napewno szepcze księdzu o tym, że ,,jak pęknie cienka nić potrafi ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
skończyłem swój nowy text coś mi się porobiło na bloxie wraz ze zmianą WORDA na nowszy- nie mogę wklejać textu bezpośrednio z WORDA bo ,,ścieśnia się"- blogowy edytor tekstu nie ,,czyta" enterów- i wszystko wkleja się ,,ciurkiem"- jak proza, bez podziału na wersy muszę każdy text wklepywać na blog ręcznie :( nie wiem, czy dobrze, kalrownie wyjaśniłem, ale słaby ze mnie infiormatyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
debil z niego. Depechemaniac też pisze podobne durnoty. i jeszcze kłamie bezczelnie, że ma na blogu TYSIĄCE POZYTYWNYCH KOMENTARZY (a powd wierszami - Komentarze-0 Komentarze-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
normalnie- jak wpadnie na wsi kotek do studni-to się tak robi ale kur.wa KOTEK!!! a nie człowiek !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ciekawe, czy w jego tomiku było coś o masturbujących się babach i ZAPACHU WAGIN :D :D skończyłem :) pierdoły straszne, ale to już koniec tryptyku o mordercy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
nie zdozumiałaś tej przenośni to było WIADRO MIŁOŚCI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
daj zerknąć na bohomaz, please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
dzięx poczytaj o aniele naszego ulubionego (po Amorze)poety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
moj pogląd na temat umieszczania zdjęć w sieci znasz. :) ciekawe, ile kosztuje tomik z WYBITNYMI DZIEŁAMI depechmaniaka pewnie coś koło 25-20 złotych :D alle się zdziwi ten, co kupi licząc, że w środku znajdzie POEZJĘ, a nie tylko ,,słowną ślapatochę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
sorki jak chcesz, to mnie opier.dol jak burą sukę znalazłem :D inaczej sobie Ciebie wyobrażałem duzo dojrzalej wyglądasz ale ładna jesteś podobasz mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
normalnie. na digart. sorki. chyba się nie gniewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
to niedyża strona. Łatwo było. Nie wiem, co mnie podkusiło. jest mi wstyd. po prostu wstyd. ale chyba się nei obrazisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
nie powiemm, pod jakim hasłem, nie dam linku- bo zleci się hołota i rzeczywiście mmożesz wylądować na cwel.pl ale- tak. łatwizna. powiedz, że się nie gniewasz, please.. wscibska suka ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
cośśś Ty... pewnie nie wiedzieliby, kogo szukać. debile wpadają tu przelotnie, by potrollować chyba mało kto czyta ten temat regularnie, jeśli nawet- nie wiedziałby kogo szukać. wiem, to było chamskie wstyd mi. wybaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
mordy? Przestań. Sexi jesteś, serio. jakby Cię Amor zobaczył- od razu zaproponowałby ci ,,częstego bzykacza- bo on wytrzymałego ma odkurzacza" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×