Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal**
nie, nie szukaj góówna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
kiedys mozna było znaleźć ,,katalog" z wierszami danego autora- ale zlikwidowali tę funkcję :( Ale istnieje to ,,dzieło", zaręczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
dla jaj połączenie Villego Valo i Varga V. ale juz ktoś miał w necie taki nick :( ale - nie w Polsce, na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
skąd to wziąłem? na tej zasadzie tworzyli ksywki kolesie z Marilyna Mansona imię modelki, aktoreczki, no, kogos milusiego i nazwisko słynnego mordercy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
teraz pojechałbym ostrzej Jan Paweł Marchwicki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Benedykt Czakatiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Wycofuję ostatnie Benedykt nie jest sweetaćny Justin Czakatiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
obiecuje, że jeśli tylko poznam jakąś dziewczynę i będę zabiegać o jej względy, gdy tylko będziemy sami- powiem jej ,,bo przecież nie mam zamiaru Cię do niczego zmuszać I bez Twej pomocy ru.chać!!! Pomocy i zgody w brzuch Ci Żyjący prezent wpychać I do pieluch przyzwyczajać" napewno sie ucieszy z tego wyznania. a jak jeszcze nazwę ja ,,boską ruchałką"- związek zapewniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
dobre.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
:D Trochę zdziwiła :D w mordę najpewniej bym dostał od dziewczyny-jak nic!! Że o nazwaniu chamem nie wspomnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
dla mnnie głupkowato-głupkowate :D Ale śmieszne jak cholercia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
zakrztusiłem się czytając to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
to tylko jego durne fantazje on co kilka ,,wierszy" podkreśla, że jest prawiczkiem i czeka na tę jedyną miłość i dzieci z prawego łoża ma 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Sperma to była z mego przyrodzenia. jakie to kurde odkrywcze! jakie poetyckie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ciekawe, czy ksiądz proboszcz wie, co wypisuje jego przerośnięty ministrant :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Ja takie wierszyki czasami komentuję ,, Brawo! Grafomania najwyższych lotów. To zasługuje na GrafoNobla z Grafoliteratury" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
młodzi poeci- NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
właśnie- a on będzie ją tulił do snu i nazywał Boską ruchałką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
normalnie życ nie umierać!!! ale może nie- on jest bardzo wierzący więc nie będzie marnować spermusi tylko, jako katolik tryskać z przyrodzenia, jak opisał w ,,dziele" i płodzić dzieci- z prawego łoża!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
co się w pupci twojej pieni? to mężusia mego penis tryska żwawo, tryska śmiało romantyczny lektor-Amor od wieczora aż do rana jestem przez niego bzykana gdy ustaną spazmy, dreszcze pisze Amor piekne wiersze o bzykaczu , o podnietach Amor- słowa mistrz, poeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
KURDE! AMOR MA TAKIE!!! Kiedys miał w profilu link do swojego konta na Fotce teraz usunął link, ale konto ma!!! TO ON!!!!!!!!! serio- to Amor!! http://www.fotka.pl/profil/BigHerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
nie napiszę ale moj paszkwil- kurde- jest chyba lepszy od tekstów Amora :D popatrz jak on wygląda na pierwszej foci- nie tak źle ale an innych... bycie prawiczkiem ma wymalowane na twarzy!!!!!!! no bo czy on wygląda na kogoś kto ,,uprawia częstego bzykacza??? Chyba nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
no, jesli chcesz byc Boską ruchałką- napisz do niego pewnie jest tak spragniony , napalony, że rzuciłby się na ciebie pewnie po 2 minutach :D oczywiście , tylko po to, by zaciągnąć przed ołtarz, bo jak wiadomo ten demon rozkoszy nie uznaje seksu przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ten dureń napisał ,,Mutny jubileusz"- stąd mój komentarz. Ale- jak widać- poprawił :D nie no ten koleś jest nieziemski skąd się tacy biorą????????????? jeszcze na Bej-u dobry jest ,,depechemaniac"- pisze tak samo!!!!!!!! też ,,erotyki"pełne wylgaryzmów!!!!!! dziś nawet zamieścił jeden BOKI ZRYWAĆ Z TYCH PAJACÓW!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Wiem, że zamęczam ciebie wyyszukując te idiotyzmy już przestaję ostatni depechemaniac (kurde- chyba to naśladowca Amora) http://www.kobieta.pl/wiersze/byc-jak-monet-nwiersz1574937909.html marzenie zobaczyć tłum masturbujących się kobiet Na przykład na przystanku autobusowym czuć zapach wagin...... oplułem monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
o kuwa czytam na jego stronce,że depechemaniac wydał TOMIK WIERSZY :( :( :( Świat się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×