Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Dudeista
nic się nie stało ja w kilblu nawet byłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
fajnie by było, jakbyś zadzwoniła :) ja też pisze p[rawde zmieniam tylko czasami drobne szczególy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
http://www.sztuka.jadziem.pl/ Tortart- działali w latach 80. m. ni. Skiba z BigCycachyba do nich należał to niby taka współczesna awangardowa poezja anarchistyczna- bez sensu, bez zasad :) ale- jak dla mnie ,,pisać bełkoty to każden jeden by chiał, ale wiersze tworzyć nie ma komu!!- jakby rzekł Ferdek. żenada, nie sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
no nie pamiętam :) zadzwoń- byłoby śmiesznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
cudny pisałem dziś na Kafe o wełco-wałco ale nie chwyciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
no to co napisałaś że jesteś zauroczona jego wierszami :) nie namawiam ale byłoby śmiesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
Braszka, kieszka, czy pojajali- posialali też są zakazane! Nikomu nie radzę ich używać na GG, czy w poczcie mailowej! Filtry lingwistyczne są cały czas włączone! Boże! niech nikt nie zakłada konta z tymi słowami! Trzecia degragetura siły Arencjusza Kowalewicza zakazała ich już w 1922 roku!! NIGDY NIE MÓWCIE WEŁCO-WAŁCO!!!!! Filtry lingwistyczne nie śpią!! Tu na kafe trzeba wpisywać tylko literki w antyspam, ae spróbujcie na przykład wpisać wełco-wałco na Naszej-klasie Nie radzę Przyjdą po was.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
wiem, lubię wymyślać takie :) ale byłyby jaja jakbyś to powiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
no -przedstawiłabyś się jako np Kasia Koal, jego fanka a on za np 3 dni wrzuciłby wiersz Tobie dedykowany :) fraszka ludzi z Totartu „Któż tak po ulicy lizie nieprawidłowo? To chory na miażdżycę ze zmiażdżoną głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
*Kowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
ja raz dla jaj napisałem wielki kicz do rymu i skasowałem potem ale jeszcze wrzuciłem na Bej dla śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
nie, agent i wełco wałco- nie, bo się połapie, że jaja robisz ale to z tym ciągiem znaków- dobre!!!! że jego wiersz zawiera treści sprzeczne z Trzecią Degregaturą Lingwistyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
do mnie zadzwoń :D tylko cholercia nie znam swego numeru komórki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
chollercia Dolinę Issy by człowiek obejrzał... mój ukochany film tak mi się jakoś przypomniało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
ja nie znam bo .... PRZECIEŻ JA NIE MAM KOMÓRKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
sanatorium pod klepsydrą jutro sobie obejrzę na YT mój kolejny ukochany film według prozy mojego ulubionego pisarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
polecam a Sanatorium" jest strawne i zrozumiałe chyba tylko po przeczytaniu książki Bruno Shulza to mój ,,konik" a Fight Club polecam proza Shulza i wiersze Chowańca znaczą dla mnie tyle co dla Ciebie Lebowski po prostu ...najulubieńsze z najulubieńszych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
zmieniłem treść tego wierszydłą, co go wczoraj pisałem nieznacznie, ale trochę :) muszę Dolinę issy przeczytać muszę., zapóźniony jestem, znam tylko film..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
no niby tak ale lepsze to niż latynoskie telenowele, Klan, czy Moda na Sukces :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
i jeszcze ,,Wiosnę i demony" lubię i ,,,Ślepą Sowę " Sadegh Hedajata a kocham ,,Ryby " Sergio Fernandeza szalona książka tak zagmatwana jak moje texty nie ma w niej prawie akcji tylko przemetaforyzowany monolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
cośśś Ty jesteś głęboka (matko, jak to zabrzmiało, sorki, jakoś tak .,.. ginekologicznie) :D Ale nie - jesteś dojrzała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
i jeszcze Honeta, Wolfa Kohlera blaszanego bębenka i Radosąłwa herbu Pierucha na Nieszufladzie lubię :D i wiersze Wojaczka i Czycza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
chowaniec ostatnio napisał (fragment) Jest tez śmierć srebrzysta. wysadzana sadzą i popiołem - od której bieleje ciało. czasem przypadkowa, cudownie fatalna. zasypia w nogach, nie odczuwając strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
czupiradełko- co to za ,,O"? Że przynudzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
cośś Ty- na dnie do siedzą ludzie ze Sweet Brokacik :) Światło wybucha gdzie brak słońca- i kilka innych- znam na pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
a za poezją Jima nie przepadam, nie wiem czemu za to Wolfa lubię czytać Ta siła, która przez zielony lont prze kwiaty znam ,,Do not go gentle into that good night"- nawet po angielsku umiem śpiewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
a ja też czarnym, kudłatym, piwnym lecz prostym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
,,Drugi list do MSZ "Radosława Pietruchy to bym sobie na plecach dał wytatuować, tak mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×