Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Dudeista
całusecczki zatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
Niestety- w życiu nie wszystko jest tak piękne, na jakie wygląda. Puiękne BMW cabbrio z Otomoto jest amerykańskim wrakiem, z czego się śmieje cały Internet (pokazywałem kiedyś zdjęcia) Tak samo ze mną- wesoły Tomek jest wesoły tylko z pozoru- czasami doskwiera mi ciężar pewnych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
Ale miałem piękny sen!!!! W TV podali, że Rydzyk umarł!!!!!!!! I mają go pochować w Bazylice Świętego Piotra w Watykanie :) :) Wszystkie mohery płakały, była żałoba narodowa itd. A później dwóch kolesi mnie okradło z pieniędzy na nowe auto. Więc... zamieniłem się w ducha i ich biłem i straszyłem. Byli przerażeni a jak łapałem ich za ubrania, szturchałem i gryzłem :) :) :) :) Później wrócił do mnie pies dziadka- nieżyjący od 1999 roku. Potrącił go samochód i łaził na przednich łapach- bo miał przełamany kręgosłup. To był pies- zombie. A w koncu sie obudziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
opowiedz, please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
ale obrzydliwą kawę zrobiłem jakaś gorzka lura, fuj. nie będę jej pić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
jessu :) :) Jak Ci zazdroszczę :) Ja dawno nie miałem erotycznego snu :) Choć- gdyby to miał byś z jakims facetem- to nie chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
chciałbym mieć tak sen o jakiejś milusiej dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
dobrze- życzę Ci, by przyśnil Ci się jakiś seksi wiking w wannie i w łóżku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
ucz się dobrze wpadnij wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
Tak koszmarnego dnia jak dzisiejszy już dawno nie miałem. MOŻESZ SIĘ ŚMIAĆ Z TYCH MOICH KŁOPOTÓW, TERAZ I I MNIE TA HISTORIA ŚMIESZY. Zaczęło się od tego, że otwierając drzwi do garażu by wyjechać Dziadkiem Passatem poślizgnąłem się i upadłem na doopę. Lewą dłoń poobijałem na lodzie i doopę miałem całą mokrą- bo się wywyaliłem w kałużę :( Po powrocie do domu i wysuszeniu doopy wsiadłem do Passata i pojechałem. Niestety w Passacie pękł jakiś przewód paliwowy i zalało cały bagażnik benzyną. Smród był koszmarny w całej kabinie. Jadę jadę i czuję że od tego smrodu zbiera mi się na torsje. Było coraz gorzej. W ostatniej chwili włączyłem światła awaryjne i zjechałem na przystanek autobusowy. Wyszedłem i zacząłem kaszlać, spluwać i łapać powietrze. Mdłości były okropne, ale nie wymiotowałem. Wtedy podjechała Policja i zaczęłi się pytać, czemu stoję na przystanku, że nie wolno itd. Musiałem sięl tłumaczyć że mam chorobę lokomocyjną, że ogarnęły mnie mdłości. Nie mogłem powiedzieć, że to śmierdzi benzyna w samochodzie, bo zabraliby mi dowód rejestracyjny- bo samochód mam niesprawny. ALE MANDATU NIE DOSTAŁEM. Kurde- musze kupić inny samochód. Nie wyobrażąsz sobie jak to jest jechać w takim smrodzie. A tego czeka kasacja. Jeszcze w tym półroczu. Właściwie to nie wiem czemu zwlekam. Chyba przyzwyczaiłem sie do Dziadka Passata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
Przypominają mi się ci ludzie ze śląskiego filmiku o kiełbaskach :) Jo tu nie rzigoł :) :) :) Ty żeś widzioł, że jo tu rzigoł, czy ty żeś widzioł, że ja tu se siedzioł? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
Nie masz pojęcia jak to jest jechać w tak koszmarnym smrodzie. Chyba już nigdy nie wsiądę do tego grata! Przez niego niemalże pawia puściłem!!!!!! A do samochodu rodziców się nie chcę jakoś przekonać- to NIE MÓJ samochód. Choć- w ich Vectrze II nie śmierdzi benzyną... Miarka się przebrała- zaczynam szukać sobie auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
jakie imię? i jaki grat? niesmak po tym okropnyjm syfie, po wąchaniu tej beznyny- pozostał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
ma photobloga o swoim samochiodzie? dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
fajnie, że lubi swój samochód ja swoj zdaję do kasacji i kupuję kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
jeszcze nei wiem coś taniego do 6 tys. PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
a może nic nie kupie? Może wszystko przepiję? Tak byłoby najlepiej przy moich problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
albo nie kupować nic tylko przerpić wszystko a potem... nie będę mówić. Po prostu... choowe to wszystko . A nie mam szans na zmiany. Dobra, zmieniamy temat. Rydzyk nie żyje i maję go pochować w Bazylice Św. Piotra. Udawajmy, że to nie sen. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
Z calego świata spływają kondolencje po nagłej śmierci słynnego redemptorysty. Udział w pogrzebie zapowiedzieli Barack Obama i Królowa Elżbieta II. Założyciel Radia Maryja spocznie w Grotach Watykańskich obok Papieża Piusa VIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
Preszydent Bronisław Komorowski zarządzil trzydniową żałobe po śmierci Ojca Tadeusza Rydzyka. Przypomnijmy- słynny Redemptorysta zmarł w nocy 9 Stycznia 2011 roku na zawał serca w klasztorze w Toruniu. (cytat za Interia.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
Jak zawsze- masz rację. ale ja tylko napisałem zdawkowe, agencyjne informacje. W moim śnie była żałoba! Dziesiątki kobiet płakało na ulicach! Nawet w TV była transmisja, jak go składają w Bazylice Św Piotra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
no,pewnie :) życzę Ci, abyś miała sen erotyczny z jakimś fajnym 25- letnim długowłostym dudeistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
jednego znasz wirtualnie :) co prawda nie ma siły Pudziana ani urody Colina Farella (ma trochę spory nos) i lubi piwo i jest niezaradny życiowo ALE JEST DUDEISTĄ- POCZĄTKUJĄCYM POETĄ Z KRWI I KOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
Dla Ciebie to i nago poszedłbym do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
no, dla Ciebie to zdobyłbym się na wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
no, nie przyjadę obecnie nie mam czym po 2 kilometrach w Passacie wymiotowałbym :( :( :( :( i przyjechałby do Ciebie ZARZIGONY TOMEK :D :D Jednak- bardzo Cię lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek dudeista
pomiimo otwarcia ,,klapy" tylnej- smród nadal istnieje na kilka godzin otworzyłem klapę bagażnika, otworzyłem na oścież drzwi garażu smród benzyny promieniuje na całe osiedle na kilometr SERIO!!!!!!! wszystko, co było w bagażniku wywaliłem go kontenera na śmieci ale smród nadal się unosi. chyba dla mojego Passata nie ma już ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×