Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal
Desperado- zatem Cześć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Jeśli nigdzie nie idziesz- to spoko. :) Zostań- im więcej normalnych osób, tym lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
xmeliskax- co zacząć? Sprecyzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Ja mam 24 lata- nie zapowiada się na spotkanie klasowe, zresztą u mnie tylko 4 laski przywdziały białe, ślubne suknie- na 30 osób :) Z facetów z mojej klasy- nikt się nie zażenił :) Nikt nie złamał kręgosłupa, i nie jest na wózku... A dziecko ma tylko 1 laska ( zamężna)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Olałem ciepłym, piwny moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Współczuję wszystkim ,,niechcianym mamom". Ja, przeklęty, czarnbylski rocznik (Marzec) 1986 chyba sprowadzam nieszczęście- z mojej klasy jest diabelnie mało żon, jeszcze mało mamuś. Jakoś nie mogę zrozumieć tego, że dziewczyna świadomie traci swoją młodość na rzecz pieluch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Nie żyję w dużym mieście, raczej mocno średnim, jednak cieszę się, że nie panuje u mnie moda na wczesne macierzyństwo/ lub ojcostwo ... :) :) 30 rok życia- to norma :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Można myśleć dupskiem , nic w tym nie ma złego, że ludzie lubią te sprawy. Ale jeśli ktoś się w ogóle nie zabezpiecza, bo tak nakazuje kościół, a później płacze- ,,Jezu, o matko, ciążą w wieku 17 lat!"- to wtedy jest to szczyt buractwa-=-po prostu żenada. Ale - dość o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
cHemoo? Ja henTnyE poclikam s MeLisKom :) :) :) ) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam pośrednio dziewczynę, która zaszła w ciążę jak miała 15 lat i dokonała aborcji, jej głupota mnie zaskoczyła bo o zabezpieczeniu nawet nie pomyślała :o Do końca życia będzie miała dziecko na sumieniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100% - ja też, nigdy bym nie zabiła nikogo, najwyżej oddałabym komuś to dziecko po porodzie. Ale to było by straszne i miałabym wyrzuty sumienia i pretensje do siebie, że tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Gdyby wpadł- po prostu PŁACIŁBYM ALIMENTY. BEZ SPOTYKANIA SIĘ, BEZ TATUSIOWANIA. Zwykłe finansowanie, wymuszone przez sąd, nic ponadto. Mój sąsiad tak ma- a jego syn mieszka na tej samej ulicy. Zero kontaktu, normalnie- obcy ludzie, owoc wpadki dyskotekowej, nie kocha go ani jego matki, udają, że nie znają się. I tak przez 14 lat, pan płaci za bład, ale nie poczuwa się do niczego więcej. Jestem potworem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Szanowny Pan Sąsiad był żonaty, ale podobała mu się córka sąsiadóww- 8 lat młodsza. Wykorzystał sytuację na pewnej dyskotece, gdy trchę wypiła (ponoć lubiła przygodne kontakty) nie pomyślał o zabezpieczeniu się- i został (nie) szczęśliwym tatusiem :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Pracuje, to płaci- ja bym na jego miejscu też płacił- nawet poszedłbym pewnie do roboty- lepszte to, niz więzienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i nie ale ja na pewno czułabym się źle z nim :) Ale nie będę tego nikomu tłumaczyć bo przecież jestem gówniarą i nic nie wiem o życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Chyba nie mam ,,instynktu tacierzyńskiego"- przykro mi :( :( Ale nie jestem zwyrodnialcem- tę ,,Uroczą Panią", co kilka lat temu rodziła i zabijała dzieci, a potem ich zwłoki trzymała w beczkach z kiszoną kapustą- skazałbym na karę śmierci , a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdemu kojarzy się z tym piwem ale to piwo jest DesperadoS. A nazwa desperado pochodzi od taniego wina Desperado, legendy głoszą, że istnieje :classic_cool: A na imię mam Agata :( Ja bym nikogo nie skazała na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×