Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Lebowski
gdzie idziesz na sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Lebowski
bo ja będe siedzieć w domu z Pismem Świętym w dłoniach opuściłem się ostatnio w lekturze i muszę nadrobić braki by nie być jak jakiś ateista, jak jakieś bezbożne bydlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Lebowski
nic takiego napisał wierszykm antyateistyczny nawet kilka więc trochę mnie to wkurzyło nie ma o czym mówić żałosny typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Lebowski
Gość Tomek Lebowski
Gość Tomek Lebowski
bo coś pisali o polonezie słynnego prof. Miodka że podobno miał kiedys i to jakiegoś przerobionego szukałem ale gów.no znalazłem w sieci ale znalazlem tę stronkę z busami ciekawi mnie Tuning ale sam bym tego nie robił kasa jest potrzebna na browce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Lebowski
NA SMALL WORLD OF FASHION Kamilka wrzuciła zdjęcia chionki!!!!!!!!!!!!!! ale obrzydliwa- i badziewnie ubrana :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Lebowski
tak, kilka jego piosenek - tak Moje lemury nie jeżdzą koleją. Bo nie mają zniżek Poco ci ta kapusta? A moje jeżdżą na fansófkowych poszaszkach a kapusta jest mi po to, by za nią kupić wełco-wałco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Lebowski
piłaś cos? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Lebowski
linki się zyebauy poszukaj ,,Mirolslav Tichy" w google zawalisty koleś juz go lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Lebowski
koleś jest niesamowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Lebowski
ja ci przysiegam być jak Miroslav Tichy będę Tichym polskiej poezji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Lebowski
to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Lebowski
oczy mnie napierrrrrrrr..dzielają muszę iść spać\ całuseczki, Lemurku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Lebowski
przerwałbym kręcenie tego filmiku i zrobiłbym dziecku cos podobnego serio własnemu dziecku tak, by przeżyło, nie miało złamań, czy siniaków w widocznych miejscach ale by płakało, wyło z bólu by zapamiętało do końca życia. tragiczny filmik. A Tichy jest zayebisty, prawdziwy outsider :) Tichy jest dudeistą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Lebowski
nie chce oglądać jeszcze raz , takie to smutne smutniejsze, niż rozkładające się ludzkie zwłoki Nie nadaję się na ojca za coś takiego po prostu spuściłbym dziecku manto tak, żeby zapamiętało do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Lebowski
wczoraj napisałem nowy text ,,-famia" i już mam zamiar zabrać się za kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Lebowski
nie obejrzę tego 2 raz, nie mogę chyba bym się popłakal wiem, że to głupie...... :) i co z tego, że lubię słuchać ostrej muzyki? To tylko dźwięki, mniej lub bardziej ostre lub ciężkie tu widać cierpienie, cierpienie dręczonej żywej istoty śmiejcie się, ale mam dobre, choć przepełnione black metalem serce :D :D :D no dobra, nie popłakałbym się, ale napewno byłoby mi smutno. i nienawidzę kretyńskich stereotypów, że blackmetalowcy zjadają koty, to po prostu idiotyzm ja kubię koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Lebowski
Kolejny cudak z portalu Kobieta wiersze Bej :D :D facet do swoich wypocin dołącza SWÓJ NUMER TELEFONU (cholercia jasne wie, po co) http://www.kobieta.pl/wiersze/justyna-kowalczyk-zlota-medalistka-nwiersz1557008566.html zadzwońcie do niego :) ja nie mogę, jestem facetem fajnie by było porobić sobie jaja jakby jakaś dziewczyna zadzwoniła do niego i miłym głosem stwierziła, że znalazła ten numer pod jego wierszem i strasznie chce poznać tak uzdolnionego poetę :) :) choć podejrzewam, że tylko jakiś starszy wiekiem, znudzony, mieszkający samemu człowiek mogłby zrobić taką głupotę i wpisać swój numet telefonu w internecie bo nie ma z kim pogadać (cholercia, może facet ma z 85 lat a ten ,,Piorun" to jeszcze jego ksywa z partyzantki??? :) :) :) :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że nie ma się co śmiać, nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie monitora - może ktoś, kogo łatwo urazić i spowodować tym niefortunne wypadki w jego życiu ? łatwo kogoś obśmiać, ale potem niełatwo to naprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Lebowski
ale to.......... dziwaczne :D :D :D ja chciałbym zrobić sprawny aparat fotograficzny ze skóry, jakichś sznurków i z denka od butelki jak pan Tichy ale cóż- nie zrobię :( nioe umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Lebowski
e, po co mi ja jestem fanem fansófki i kłótnika, wetera, flicusa i reszty no i ... papkowania! pa pa pa pa pa pa GWOZDEK ÓKÓJ GWÓZDEK ÓKÓJ!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpingones.com
POMOGLIŚMY POMAGAMY POMOŻEMY www.helpingones.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×