Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
Słuchajcie- chyba jestem szalony. Byłem ostatnio w lokalnym skupie złomu (zdać puszki i takie inne metalowe pierdoły) i zobaczyłem kompletnie pordzewiały wrak motocykla. Ruina bez silnika, cała pokryta rdzą, nie miałem aparatu, ale to coś w TYM stylu - http://img690.imageshack.us/img690/9052/dscf7621800x600.jpg http://img839.imageshack.us/img839/2426/dscf7640800x600.jpg Zapragnąłem- irracjonalnie i bezsensownie- kupić ten śmieć, w domu przejechać odrdzewiaczem i pomalować czarną farbą. Potem postawić u mnie w pokoju jako ekscentryczną ozdobę. Absolutnie nie naprawiać (nie wiem nawet co to za marka, chyba Jawa 250 z lat 60.) bo nie da się, a nawet, jakby się dało- to po co -nie mam prawka na motor. Allllllllllle miałbym fajowski bibelot- inni mają wazoniki, szkatułki, ozdobne figurki- a ja miałbym czarny wrak motoru!!!! Kuwa- wiem, za parę dni mi przejdzie Ale jeszcze mi ten pomysł nie przeszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Co myslicie o pomyśle z motorem???? W porzo- czy do doopy, zbytnia ekstrawagancja?? U mnie kicha- zginęła mi książka- almanach seryjnych morderców !!!!!! :( :( :( :( :( Nie wiem, gdzie posiałem ... :) Wszyscy się dziwią, że wydaję kasę na jakieś dziwne rzeczy, że przepijam- a nawet nie mam i nie chcę mieć komórki :D :D Ale uparłem się-nigdy nie miałem, nie mam i nie chcę mieć! Takie moje dziwactwo! Po co mi taka kula u nogi?? Bez niej jestem prawdziwie WOLNY! Nic nie dzwoni, nikt nie rozprasza, nikt nie śledzi, nikt nie wie gdzie jestem- zero kontroli! Chyba jestem Dudeistą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
A ja w gimnazjum (pierwsza klasa w historii!) miałem zimnego, zasadniczego Pana Katechetę- który był pełen tego, co nazywam ,,odpychaniem od religii" :D Na szczęście- w liceum już nie chodziłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
A co do domu- polubiłbym każdy, nawet krytą strzechą ruderę, byleby bez nachalności religijnej jej mieszkańców... A co do ,,willi" amerykaskich- ze względu na łagodny na ogół klimat budują tam domy ze sklejek i innych pierdoł- pooglądajcie sobie programy na ten temat! JKA CHOĆBY TEN, GDZIE BUDUJĄ DOM W TYDZIEŃ My, polacy, europejczycy- w domach z pustaka, lub bali drewnianych (zwłaszcza na wsi) mieszkamy w DOMACH PANCERNYCH w porównaniu z nimi!!! Ameryjkańska żenada!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kuwa- dom zbudowany w USA zgniłby u nas w przeciągu tygodnia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ale się wczoraj odstresowałem -aż miło :) Znów byłem na diecie Moje ,,zdrowe odżywianie się"zachodzi wtedy, gdy podczas dnia piję tylko kawę i litry piwa :D Aż poszedłem spać w ubraniu :D No nie wiem, jak to z tymi domami- ale w tych porządnie zbudowanych czasami jest wilgoć, grzyb itp, więc może mają jakieś rozwiązania zapobiegająące temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
A dla mnie muzealne niewietrzenie zawsze się podobało- w tym specyficznym zapachu było dla mnie coś ze stałości, niezwruszenia i.. bezpieczeństwa. Taki zapach-pomnik ku pamięci kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
To dobrze, ża po moim oświadczeniu, iż nigdy w życiu nie miałem komórki, nie wysłałem SMS-a nie padły słowa zdumienia, zdziwienia- jak to???????????? Bo przypomina mi się sytuacja, kiedy jakaś paniusia z ubezpieczeń dzwoniła do mnie, iż nie wpisałem w formularzu numeru tel. komórkowego. Jak odpowiedziałem że nie posiadam komórki- zdziwiła się i to bardzo, bo nawet miała czelność mi powiedzieć, ze to się tak rzadko zdarza... Ale sądząc po głosie była młoda, młodsza ode mnie więc nie odwarknąłem niczego nieprzyjemnego.. :) Ale przerażenie mnie widzę ten kult przedmiotu- ,,przedmiotyzm komórkowy"- u młodych ludzi, a zwłaszcza u dziewczyn. Massakrrra! Niektóre nie potrafią minuty wytrzymać!!! Jak można dać się tak pochłonąć jednemu przedmiotowi?? Straszne i smutne zarazem. Ten brak mi nie przeszkadza, ale i nie nobilituje, nie szczycę się tym. Jak widzę, że komórka jest dla niektórych pętami,obsesją- myślę, że chyba nigdy się na nią nie zdecyduję, wolność przede wszystkim!!!!! Już jak byłem w liceum (lata 2002- 2005) nieposiadanie przeze mnie przenośnego telefonu było czymś niesłychanym i niektórzy się dziwili, lub myśleli, że jestem taki biedny :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Oglądałem Mercedesy 190- jakie one są.. stare! Już jednego grata mam, dzękuję za więcej. Chyba kupię fiata Bravę- taki ładny, przestronny- i na zawenątrz i w środku... Wiem, to cholllerny fiat, antyprestiż marki i w ogóle... Ale wolę go niż zajeżdżonego, zniszczonego Mercedesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie - nie pisałaś tego :) Sympatyczne plastusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie grywam w gry komputerowe, więc sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nigdy nie ciągnęło mnie do gierek, do muzyki- zawsze. Kiedys grałem w Toon Crisis i Pac-mana. Aż tyle- jak na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Doprawdy- urocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
było nawet rzigonie- przez jedą z tych beczących postaci :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ja pier.. Na Wikipedii panoszą się durnie- w artykule o Alice in Chains znalazłem milusie słówko ,,tranzakcie"- dwa błędy w w jednym wyrazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
i kolejny błąd! Zdjęcie otyłego faceta jest podpisane jako Cradle of filth- a to jest Vrangsinn z Carpathian Forest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Przyłączam się do świetowania- tym tygodniu napewno popiję -albo pryty, albo taniego ,,szampana"- aj pramys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
szkoda :( U mnie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra Tomasza
Bo rocznik '86 to jakis niedorobiony po Czarnobylu chyba jest. Tez mam brata Tomka i tez ma 24lata i jest leniem, nierobem i nawiedzonym psycholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Kolejna mądra i w temacie się odezwała :D Weź, droga siostro Tomasza rozbierz się, nagnij i spenetruj wiertarką swoje mroczne zakamarki- może minie ci ta napinka, bo aż kipisz nienawiścią. Współczuję twojemu bratu- pewnie to o wiele bardziej wartościowy człowiek, niż ty. Nie znam go, ale.. co to za siostra, co tak mówi???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Miał być link do artykułu na Wikipedii ,,Wojna o złoty stolec" :) Nie wiem, czemu adres wkleił się taki ,,poszatkowany" :( Spróbuję jeszcze raz: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_o_Złoty_Stolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
znowu :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
znaczy.. polecam sam teledysk, a nie piosenkę:) Spokojnie można oglądać przy wyłączonych głośnikach :D Jak dla mnie- no- to jest klip! To jest sztuka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jest więcej takich klipów o jednoliterowej nazwie :) Pooglądam sobie :) aimwhoami, czyli pani Jonna Lee- ma fajne klipy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Pamiętacie Drogie Panie, jak na początku naszych rozmów napisałem o obrzydliwym klipie electronic dance, którego akcja dzieje sie W MACICY, ludzie-płody są oblepieni śluzem itd? Ciężko było Wam uwierzyć w istnienie tego ,,dzieła", zwłaszcza, że nie dysponowałem linkiem, nie pamiętałem kto grał itd :D Teraz, po długich poszukiwaniach- voila! :D http://www.youtube.com/watch?v=tD3y8RoTjSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90-0---
Ja mam takiego samego brata, tylko ma 34 lata. Oczywiście tez nie pracuje, jest leniem śmierdzącym, ale dziewczyny miewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×