Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
wyprowadzam się na wieś będę mieszkać (koczować) w jakiejś opuszczonej chacie i chodować kozy śruborogie, gwiazdonosy, pawie albinosy nosacze i gąbki- w wielkim akwarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dlaczeko? pewnei samiczki sympatyczne są no-ale do samca też bym specjalnie blisko nie podszedł :) nie rzecz mieć śruborogie blizny na tyłku po ,,tryknięciu" z główki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
tak- i pić jabole chodzić w gumofilcach i kufajce :D kupię sobie czarny ciągnik (albo przemaluję zywkły) ... tylko jakoś perspektywa konieczności wyrzucania obornika nie jest kusząca :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Wolę być blackmetal farmerem.. A po necie krąży jedno durne zdjęcie młodego blackmetala z widłami z zespołu Ofryskje ludzie śmieją się , że grali ,,farm metal" http://www.metal-archives.com/images/5/8/4/8/58487.jpg najsmutniejsze jest to, że na tym foto chyba jest młody Host z Taake (tak, ten, któremu jaja Ciemności i Siusiak Mroku wypadły na koncercie) :D :D :D :D ale pomimo tych 2 durnych fot- lubię jego muzę będę Satanic Farmer!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
z tego co czytam, to nie pewnie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie ma koleś szczęścia do fotek PROMO najpierw ,,WYRZUCANIE OBORNIKA IST KRIEG" później JAJECZKA I PTASIO pech :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
to jeszcze nic wystarczy poczytać ,,toaletowe wpadki na Kafe wiele jest zmyślonych ale sporo śmiesznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dla mnie więcej albo mniej nie wiem nie mierzyłem sobie już dłuzszy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
tak?? Co napisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
skoro napisałaś opowiadanie to mówiłem- MASZ TALENT do pisania!!! mam pomysł- może odczytasz je na polskim w szkole? może nawet piątke dostaniesz! Nauczyciele lubią takie przejawy kreatywności u uczniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
żartowałem :D :D :D :D już sobie wyobrażam jak czytasz w klasie opowiadanie o kupie lub sikaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
wklej je, plisssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Sienkiewicz i Kraszewski w zaświatach płaczą, że oto jest Polka, która przewyższa ich talentem prozatorskim. Pisz dalej, Dziewczyno! Nagroda Nobla czeka. :D A poważnie- no, zabawne, takie w stylu podszywaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
chyba jakiś durny jestem niby wszystko zapisane fachowym językiem, rzeczowe i nieśmieszne jednak mnie bawi nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nigdy nie porównywałem penisa do dezodorantu, ani do tuby po papierze toaletowym PRZEGRAŁEM ŻYCIE!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ROZMOWY NAJLEPSZYCH PRZYJACIÓŁ :D -Cześć, Wacusiu, pójdziemy razem na spcer? - Jasne Tomuś, może poderwiemy kogoś?" - Co sadzisz o ,,Podziemnym Kręgu", Wacusiu? - Nie wiem, Tomuś, słuchałem tylko dialógow, będąc zamknięty w spodniach - Przepraszam cię, Wacusiu, ale nie moge oglądać filmów z Tobą na powierzchni. U mnie w pokoju to jeszcze by przeszło, ale ludzie w kinie nie byliby zadowoleni, gdybym Cię wyciągnął i pozwolił ci oglądać film. - Dobrze, Tomuś, nie gniewam się :D :D :D ALE MI GŁUPOTY PRZYCHODZĄ DO KUDŁATEGO ŁBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
były,,Monologi Waginy, ktośtam dopisał Moonologi penisa (choć Silny rozmawiał z nim już u Masłowskiej w Wojnie Polsko Ruskiej- jego ,,ptak" nazywał się Dżordż) a czy są ,, Monologi pupy"?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
oglądaj ja nie mam tego kanału a nawet gdybym mial to i tak NIE OGLĄDAM PRAWIE WCALE TV (wolę pisać z Tobą )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
join me in watching :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
a musielibyśmy rozmawiać???? no, chyba, że w ,,body language" :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
głupoty mi przychodzą do łba z nudów ale WYZDROWIAŁEM na reszcie koniec z przeziębieniem można pić w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
*nareszcie ale masz wyobraźnię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
właśnie ale jutro nie mogę niczego wypić ani kropelki bo jeszcze zasnę i nie dotrwam do 1.00 i będzie wstyd i sromota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
prędzej na mszy wrzucę wszystkiie pieniądze na tacę albo chodzącego po kolędzie księdza sredecznie przeproszę za grzech niewiary niż sprawię Ci przykrość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×