Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal**
dobra- a pomijając durne internetowe baby- jutro nagrywam czytanie swoich textów na kasety plus 14-letni magnetofon postaram, się nie być pijany i czytać wyraźnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ale tak jak ja , przyznałaś - to duuuuuurne- z tą Trixie :D :D poyebana baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
nie jestem ,,FETYSZYSTĄ MENSTRUACJI" (durny MENSTRUAL FETISH) ,,FETYSZYSTĄ STÓP" FETYSZYSTĄ KUPY (SCAT) FETYSZYSTĄ MOCZU (PISS FETTISH) ani tym podobnym chorym człowiekiem!!!!!!!!!!!!!!! a jeżeli co pewien czas masz tak, jak Trixie- co jest normalne- PROSZĘ- nie nagrywaj z tym filmików :D :D :D :D :D Ale wiesz, jaki cyrk byłby, gdyby jakaś ,,psychiczna" dziewczyna wysłała rodzinie TAKĄ e-kartkę na święta?? :D :D :D Szoke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
mnie taki temat nie interesuje nie ,,jara mnie " to, podobnie, jak gołe stopy, czy kupka podczas seksu :D :D znalazłem to przypadkowo, szukając stron z czymś MOCNYM I ZAKAZANYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
o matko ,,o podpaskowej rodzince".... zakrztusiłem się ze śmiechu.... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ja ,,staram się zrozumieć" że kogoś może to PODNIECAĆ ale.. daleko mi do współodczuwania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ALE... JA WIEM, ŻE all women have periods NAPRAWDĘ, WIEM TO ale nie wszystkie to pokazują w internecie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
rodzice kupują Ci alkohol?????? Pewnie nie ja o 19 poprosiłem Ojca, by kupił mi 4 piwa przywiózł je z nocnego, było mu po drodze wypiłem mam dobry humor, śpiewam po cichu piosenki Gintrowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Podpaskowa Rodzinka jest bardzo milusia moim zdaniem kurde- super zdanie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
kupują od dziewczyn używane podpaski, tampony, majtki po miesiączkach dzięks, wolę kupić piwo :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
mój nie :( :D upiłem się dopiero w wieku ..14 lat od razu do nieprzytomności, wypiłem pół lirta wódki (część zwróciłem, of course) wlekli mnie po chodniku jak psa picie na maxa mi juz zostało !!! taki charakter :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
mam 24 lata, wolno mi :D :D ojciec mówi- jadę po matkę na dworzec (miała wyjazd kilkudniowy) kupić ci coś?? Tylko nie piwo. --Czemu nie? Nie piłem 3 dni piwa (kłamstwo, oczywiście) - To jedź do sklepu - nie chce mi się odśnieżać i uruchamiać złomu, zresztą- tak nie zapali, ma słaby akumulator, te wrak na kołach nie chce mi się iść od osiedlowego- mają drogie piwo.. - to kupić ci w Tesco piwo? - kup 4 mocne . tu masz kasę.. Tylko pamięak- MOCNE - cztery?? Może 3 wystarczą? - nie, cztery, plisss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
mi kupił... tanie ,ale ALKOHOLOWE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
OPOWIEDZ O FIRST DRUNK, PLEASE......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
TERAZ PYTANKO SERIO (ZARAZ POWIEM , PO CO JE ZADAŁEM) ile lat mają Twoi rodzice- a ile twoje rodzeństwo? Wpisz, zaraz powiem po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Bo ja jestem ,,beniaminkiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Bo moi ,,starzy" zawsze chcieli, bym był jak najbardziej ,,dorosły" ale.nie wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
niestety- jestem ,,późnym dzieckiem" dzieckiem niespełnionym człowiekiem, który po części ZAWIÓDŁ bo nie jest PRACOWNIKIEM który walczy o nowe EURO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
nie nie musisz- ale wiedz- że mam te presję, że coś zawaliłem bo nie MAM WŁASNEGO MAJĄTKU, FIRMY, ETC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
32 lata? Też niewcześnie. Moi mieli 36 i 39 lat Ale chcieliby, abym od 20 do 24 roku życia nadrobił te ,,stracona lata" i założył w mig- firmę, rodzinę, a najlepiej jedno i drugiie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ja na wakację będę mieć kawałek własnego, wiecznego DOMU co prawda będę go dzielić razem z rodzicami i dziadkami ALE ZA TO - BĘDZIE TO MÓJ WŁASNY KAWAŁEK ZIEMI!!!!!!!! :D :D Niktmi go nie odbierze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
jasssssne dom wymaga wymiany płyt z lastryko na granit i poszerzenia całego grobowca gdy na wiosnę będzie gotowy dla mnie- dam Ci znać!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
no pewnie!!!!!!! Dziadek z Babcią ufundowali go w 1987 roku... teraz ma być zburzony, rozebrany... i zbudowany jako dwuorodzinny Oczywiscie - zamiast lastryko- granit. i ma tam być miejsce dla mnie i Rodziców koszt............spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Kto????? Trixie??????????? stara sie o dziecko????????? będzie trudno, skoro ona tak kocha mieć okres.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
faktycznie, fajnie :D Zwłąszcza, jak za kilka lat zobaczy, w czym mamusia brała udział :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
A może to byłby sposób na biznes dla zboczków- filmy z cyklu ,, Hi- my name is Desperado- and I'm having my period right now..." no dobra, sorki, głupi żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ja też nie demonstrowałbym niczego w stylu" Hi, my name is Tomek- and this is my dick , and this is hard on :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
cccccccccccośśśśśś Ty! dla sporej kasy zanika im poczucie wstydu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Ale wiesz co- to jest świetny sposób na e-kartkę świąteczną!!!!!!!! 100 procent ludzi zdziwiłoby się, gyby otrzymało taki filmik na Boże Narodzenie :D ja swojemu byłemu szefowi chciałem wysłać porwaną skarpetę ale chyba ten filmik z Trixie będzie lepszy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×