Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal**
tytuł - cudowny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
kiedyś wkoorwiłem ludzi na Nieszufladzie zalogowałem się i napisałem dla jaj jakiś debilny tekst o katastrofie- obrażający Kaczyńskiego, coś o tym, że Kaczorowski skwierczy.. Poetów trafił pospolity szlag- miałem z 10 komentarzy negatywnych, wszystkich ,,trafiło" :D :D :D Dawno już publikowałbym tam swoje texty, gdyby nie brak możliwości późniejszej edycji textu tak to się nie będę bawić, czasmi poprawiam texty i brak tego sprawia, że taki portal odpada, choćby nie wiem jak był dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Nieszuflada ma z założenia gromadzić dobrych, wprawnych poetów, ludzi tworzących od lat ja na poważnie piszę od marca tego roku poza tym sporo tam chamstwa, pyskówek , komentów do wierszy typu ,,Bełkot pan napie.rdalasz"- (Kamil Brewiński)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
nie są poważni- mnóstwo ludzi jest w moim wieku, lub młodszych \jest ta sporo jajcarzy i trolli a brak możliwości edycji wynnika chyba z anachronicznej struktury portalu. Po prostu- przestarzała strona (ale może to jest celowo, nie wiem) a texty wstawiam- ale na portal z poezją AMATORSKĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
nie jestem oprzekonany do Poezji Polskiej, PoemyArt, czy Trumla- wszystkie te portale z poezją śledzę i czytam ale jakoś nie chcę wstawiać swoich texów :D tam chyba też nie ma edycji, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
mam sporo komciów zgadnij, jaki mam nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
chu.j mnie obchodzi, że to strona Kobieta.pl publikuje tam dziesiętki ludzi, w tym kilkudziesięciu mężczyzn starszych ode mnie ponieważ zdarza mi się ,,ostro" skomentować- stąd te ,,komentarze odwetowe" -od innych amamtorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
to chyba największa stronka z amatorską poezją w Polsce wsród amatorów czuję się jak ryba w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
a co do facebookowych przycisków na Blogu Anormalnej"- nie ja je wymyśliłem, tylko administracja strony nie mogę tego skasować, choć chciałbym na szczęście są to przyciski dziewicze nikt w nie nie kliknął nikt na FB mnie nie lubi i dobrze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
wysoko poziom??????????? hahahahhahah!!!!! Najniższy w polsce, bo amatorski!!!!!! ale ponieważ zdazra mi się czyjś text ,,zjechać"- zdazrają się ,,komenty odwetowe" fakt, trochę mi wstyd, że udzielam się w necie tylko na 2 portalach, w tym oba damskie- z tego tez powodu utrzymywałem fakt mojego uczestnictwa w Wiersze.Bej. Kobieta.pl w talemnicy przed Tobą :D :D :D Ale co ja zrobię, że na stronach stricte dla facetów gadają tylko o piłce nożnej, innych sportach, czy czymś, co mnie nie interesuje?? Albo rozmowy- marzenia o samochodach, których nigdy nie zobaczą??? Bo co mnie obchodzi nowy drążek zmiany biegów w kosztującym 6 mnl złotych Bugatti Veyron, którego na oczy nie zobaczę, nie mówiąc o przejażdżce???? Jeśli wiersze i rozmowy z fajną osobą jak Desperado są DAMSKIE- to ku­rwa zmieniem płeć!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
kochana jesteś :D ja dodałbym Cię do znajomych na FB i NK i Fotce.pl i pisałbym ci sweet kocie pod fociami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
na razie czuję, że nie zasługuję na ,,gdzieś wyżej"- skoro tak na poważnie piszę od marca tego roku - jeszcze się wstrzymam, jeszcze przyjdzie czas na ,,wyżej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
kogo????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
no fakt- a/w napisał jakieś straszne pierdoły- więc go skomentowałem tak, jak uważałem za stosowne nie wiem, skąd ta napinka u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ale zobacz Desperadko- ten tekst a-w który skrytykowałem Biusty i prawko.. ( Z życia wzięte). Razu jednego pewna Pani dr. mając dwóch doradców, posłuchała i na egzamin pojechała! A że z przodu miała ( czym oddychać) i z tyłu dwa jędrne pośladki, gdy wsiadła do samochodu Tam czekał Pan ,,gładki'' Pani dr. ruszyła, bo wiedziała jak i co. Panowie doradcy, dokładnie poradzili ; kiedy i gdzie, Pan ,, gładki instruował , jak jechać ma. Jeden z doradców nauczał, wskazywał kierunki i rysował, ale o znakach zapominał!! Drugi ? hmmm, no cóż, doradził by wyeksponować atuty Pani dr. Gdy ,, młodzik'' tak patrzał to zaczął; sapać, mlaskać, pojękiwać.... Pani dr. podenerwowana, dzielne dalej jechała sama. Nagle stop! Znaki przestawili! ,, młodzik'' kazał zjechać na bok i powyłanczałć wszysto. Pani dr kulturalna wszystko zgodnie wykonała. ,,Młodzik '' mówił co i jak było żle , Nagle...patrząc powiedział; ,, jak pozwolisz mi przytuli Twoje cyce?, to.. eeee... egzamin zalicze...'' Pani dr , aż zawrzała cała krew się w niej zagotowała! pas odpięła, drzwi uchyliła i Trzask!!!!! ,, młodzik w papę dostał'' raz Drzwiami trzasnęła, sapnęła i poszła... ,, młodzik krzyknął,,Niech cię trafi szlag'' Pani dr buzowała, para czubkiem głowy wyleciała. Z oczu pioruny biły, aż się ludzie wystraszyli. Pani dr jak chodziła pieszo, chodzi dalej - jak długo nie wiadomo! Rozgoryczona Pani dr dzwoni do doradców; pierwszego i opowiada, a on na to; ,,Nic się przecież nie stało! - porozmawiamy ale póżniej! Drugi pięknie ją wysłuchał, cisza ,nagle parskną śmiechem i hihi, hahaha jeszcze ją strofował ; że bicie to nie ładnie affeeeee! Telefon dzwonił chałśliwie, Pani dr rozpalona do czerwoności. ,,Żeby to się wreście skończyło!'' Ale gdzie tam znajomi , przyjaciele, wszyscy bardzo ciekawi , czy misja sie powiodła? Na drugi dzień Nasza Pani dr poszła do pracy - a tam..od nowa co się stało? dlaczego ? jaki błąd popełniłaś? Koleżanki zmartwione, pocieszają A koledzy... - w śmiech... ,, nie możliwe... Ty nie zdałaś? Nasza droga ,, to czym głupia oddychałaś?'' Miarka się przebrała! Pani dr się bardzo zdenerwowała aż sie rozchorowała! na jak długo nie wiadomo. Do nikogo sie nie odezwała. /a-w/. I MÓJ KOMENTARZ- VilleVikernes2010-12-10 09:24 Cudowny przykład złego pisnia- przegadane, częstochowskie i .. pełne prostackiego humoru.Tekst dla osób pokroju serialowego Waldka Kiepskiego. Już tytuł wskazywał, z jakim ,,cudem literatury" czytelnik będzie miał do czynienia. (pewnie za ten komentarz doczekam się ,,odwetówki" lub czegoś w tym stylu, taki ,,urok" szczerości na tym portalu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
No i nie mylił mnie nochal- doczekałem się ,,odwetówki"- tak bezsensownej, jak ,,dzieło" które śmiałem skrytykować. Ale - na 14 -15- letnich twórców i ich buńczuczność nie ma rady, myślą, że piszą rewelacyjnie, cóż- taki wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Podejrzewam, że to napisał jakiś absolwent podstawówki czy ten kretyn słyszał o czymś takim, jak EGZAMIN na praw jazdy?? Jakich doradców?? Jakie dwie osoby? Dzieciak to pisał, skretyniały małolat ale masakra najgorszy tekst, jaki znalazłem w necie, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
posty nie dochosdzą, czy ki diabeł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
dochodzą, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
dzięx, ale jako amator najlepiej czuje się pośrod amatorów wiesz. pisze tylko od marca tego roku (nie licząc żartów, np Vaticanorium) pewnie jeszcze przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
patrzę na te swoje wypociny słabe, lata świetlne, a raczej lata pisania dzielą mnie od poziomu, jaki chciałbym reprezentować uczę się ciągle uczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Kobieta.Bej.pl jest spoko- przynajmniej jest się z kogo posmiać mam dwóch kultowych dla mnie autorów ,,antypoezji" którzy piszą tak źle, że czytam ich często, po to tylko, by się pośmiać to tak jak festiwale starych horrorów, gdzie pokazywane są nieudolne filmy z tanimi efektami specjalnymi widza bawi ten kicz, ta groteska, ta próba stworzenia czegoś fajnego- co kurde niespecjalnie twórcom wychodzi :) na tym portalu włąśnie znalazłem NAJGORSZY EROTYK ŚWIATA. Kurde- można popłakać się ze śmiechu.... http://www.kobieta.pl/wiersze/?wierszid=1163020639 teraz uwaga- ten koleś NA POWAŻNIE Z TYM ,,WIERSZEM"- a pisząc TO MIAŁ 20 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
bo przecież nie mam zamiaru Cię do niczego zmuszać I bez Twej pomocy ru.chać!!! Pomocy i zgody w brzuch Ci Żyjący prezent wpychać I do pieluch przyzwyczajać. kurde- no ja nie mogę :D :D :D :D :D jak można cos takiego napisać :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
określenie ,,Boska ruch.ałko" :D masakra ale śmieszna masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
właśnie dlatego wkleiłem!!!! koleś pisał to na poważnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
ten gosciu jest głupszy niż ustawa pzrewiduje mieszka na śląsku i nieumiejętnie wplata gwarę do wierszyków ale kiedyś pzreszedł samego siebie na 40 lecie urodzin SWOJEJ MATKI wkleił wierszyk-życzenia kończące się ,,by ci ojcec przajał kochał, lubił, dupił w pryku" nie znam śląskiego , sprawdziłem- tak, chodziło o ,,dupczył" w łóżku tak, to były życzenia urodzinowe dla jego mamy nie che mi się szukać, ale są gdzieś na tej stronce ciekawe, czy mamusia się ucieszyła, z tego co synek napisał - I WRZUCIŁ DO NETU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
możliwe on taki jest mistrzunio ,,inteligentnych" wierszyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×