Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Dudeista
nawet gdybyś straciła całą skórę z twarzy i głowy- byłabyś ładniejsza nie fizycznie, bo buzia to nie wszystko ładniejsza DUCHOWO bo jest w Tobie jakaś taka pozytywna energia i to w hurtowych ilościach a w Kamilce jest chęć szpanu i imponowania, wywyższania się, który konsekwentnie uprawia (choć, cholercia- nie ma czym szpanować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
nawet.... mogę jeszcze w ułamku procenta zrozumieć laski wstawiające do netu zdjęcia w swoich lub chłopaka willach, prężących świeżo wszczepiony silikon w piersi i botoks w wargi, lasek i kolesi przed drogimi brykami, w drogich ciuchach.. Chęć wywyższania się, smutne, niektórzy tak mają ale Kamilka??????????? dziewczyna naprawdę ne ma czym szpanować, nie ma czym się chwalić drogich ciuchów zero, ,,gust ujemny", nawet choinkę ma biednie udekorowaną i brzydką, o ,,imprezie imieninowej" na której wychlała gro wódy, jak ostatni burak- nie wspomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
może nie masz IQ einsteina, ja też nie- ale lubię Twój luz, pogodę ducha, mądrość i dojrzałość (tak, tak, dobrze napisałem, dojrzałość- w porównaniu ze mną to Ty masz mentalne niecałe 25 lat a ja nie mam jeszcze mentalnej ,,osiemnastki" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
wybitnie fajna jesteś a mądra- też (ja za to nie, gdyby zbadano nasze IQ- napewno miałabyś dużo wyższe od mego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
ale ja nigdy nie miałem kompleksów że nie jestem jakiś wybitnie zdolny, wybitnie utalentowany etc jestem jaki jestem lubicie mnie- to szafa gra nie lubicie mnie- spie'rdalać :D :D :D Gdybym zaczął sie porównywać do najlepszych- popełniłbym pewnie samobójstwo z rozpaczy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
gdyby nie jej ,,pusty" charakter i żenujące szpanerstwo, gdyby była taka wyluzowana jak Ty- no nie mmiałbym nic przeciwko lasce tak przeciętnej jak Kamilka może nie jestem wybredny, ale buzia ma dla mnie trzeciotrzędne znaczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
Inteligentni ludzie olewają takie testy i naciągaczy. to samo zawsze mówię- że to już jest test na inteligencję sam w sobie wyślesz SMS- nie jesteś inteligentny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
a co takiego robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
ale nie- ,,me długie włosy" zostają na MEJ głowie żaden lubelski lanser ich nie dostanie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
:( Jakich zwrotów? No chyba nie śmiał się tak głupkowato jak ona :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
żałosne jak się nazywa? napisz imię serio :D :D To co- i tak nie znam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
kurrrrrrrrrrrwa???????? WTF??????????? dotknąłem do łokcia lewej łapy auuuu!!! zapiekło mnie!!! odwracam kończynę- a tam rana , skóra zdarta aż do mięska? mały fragment, ale piecze! Co jest????????? Przecież nigdzie nie wychodziłem, ostatnio siedzę przed kompem!!!!!!!!! kto mnie skaleczył bądź ugryzł?????!!!! Przyznawać się, już!!!!!!!!! to pewnie jakiś duch albo inna zła siła bo nie wiem, skąd ta rana jak się o nic nie uderzyłem, nie skaleczyłem nawet nie wykonywałem gwałtownych ruchów :D :D :D :D Kto i to zrobił?????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
nie wierzę, że to Ty Ty byś mnie nie skrzywdziła To fansófka!!!! Ókóła mnie!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
to napewno była fansófka :) dla jaj wypowiedziałem pa pa pa pa pa GWOZDEK ÓKÓJ i sprawdziło się! Fansófka nierychliwa ale sparwiedliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
fajny obrazek wyszukałem dla Arka niech wyrzuci z siebie gejostwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
zrobili TO?????????? Pisz, pisz śmiało i tak ich nie znam :) to cholllernie ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
murzyneczka co rzygała jak menel :D :D urocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
no fakt- bo słucha kredek i Daniego z brokacikim na pysiu gdyby słuchała SatanicWarmastera, Nox arcana, w ogóle blacku- daję głowę, ze wyśmiałaby pajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
choć- ja słucham blacku a z dziewczyną która by mi odpowiadała poszedłbym wszędzie- do łóżka, w ogień, na szafot niezależnie, czego by słuchała no, może za wyjątkiem ohydnych piosenek rap-hiphop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
rozumiem- the palantest guy ever :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
swoją drogą- gdybym dojechał do KLublina i gdybyś poszłą ze mna z pewnościa masę ludzi szeptałoby między sobą ,,Widziałaś tego kudłatego palanta Legolaski? Z kim ona w ogóle przyszła? W rynsztoku go znalazła, czy w noclegowni dla bezdomnych? Ubrał się jak na pogrzeb, nie chciał śpiewać GaGi, dużo pił- metal i brudas " :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
hehe - fajna literówka mi wyszła KLublin czyl miasto imprez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
do śmierci nie zrozumiem, skąd ta opinia, że metal to brudas :( :( :( :( Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
jakie masz problemy??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
właśnie siedzę i czuję jak moje świeżo umyte włosy pachną odżywką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
ja Ci wczoraj napisałem o tym, że mnie w łokieć fansófka ókóła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×