Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Dudeista
a nie jakimś nonkonformistycznym dziadkiem bez komórki i laptopa. hahahahahahahahahahaha powiedz, Desperado- czy znasz kogos takiego?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
jeśli Lennon kochałby Facebooka i GaGę.... trudno ważne, że ja nie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
to szkoda ja znam jeszcze jednego co prawda nie dziadek ale nonkonformista i bezkomórkowiec z niego pełną gębą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
współczuję słyszałem kiedyś kawałek jej ,,tfurczości", góra 20 sek ga ga ulala gaga ulala gaga ulala Żenada!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
no to jednak trochę śmiesznie było :) ej, nie było najgorzej nie spaliłaś sobie tyłka rakietą nie połąmałaś się na oblodzonym chodniku więc nie jest źle jeden kol.eś w Polsce nie żyje czytałem w Fakcie miał bodajże 53 lata, czy coś koło tego odpalił sobie rakietę NA TWARZ (nie ewiem, jak do tego doszło, pewnie był pijany w trupa) i zginął na miejscu tak więc- take it easy, moglo być gorzej!!! obejrzyj kolesia na filmiku z Kazimierza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
na bym podszedł przed opuszczeniem autobusu do niego, nachylił się i wyszeptał ,,Szatan jest wielki, a ty zdechniesz, jak twoj bóg" i zaśmiał się złowieszczo. alle potem ksiądz miałby o czym opowiadać sutannowym kumplom o tym, że widział PRAWDZIWĄ SATANISTKĘ!!! nawet podejrzewam, że byłabyś tematem jego kilku kazań :) że o opisaniu Ciebie na religii (jeśli uczyłby jej w jakiejś szkole) nie wspomnę... :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
przykre, fakt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
nie bądź księdzofobką :) dużo wczoraj wypiłaś? Bo ja nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
to mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cikawe, co by było, gdybyś wypiła 10 piw mocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
fuj trzeba było ich nagrywać :) pośmielibyśmy się teraz. gybyś wrzuciła ich popisy na YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
to milusio po 10 mnie też czasami bierze ochota na sen gdybyśmy pili razem położyłbym się obok (bez podtekstów) i pospalibyśmy na podłodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
aby cię pocieszyć napiszę, że- pewnie poparzona d.upa po płonącej rakiecie boli bardziej :) Tak więc- take it easy ja nie piłem niczego bo przeholowałem w święta ale już mi przeszło nowy rok- nowe chlanie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
jutro będą czynne sklepy (jeśli nie - wkoorwię się) nie wiem, czemu ale irracjonalnie boję się, że jutro też wszystko będzie zamknięte i nie będzie można kupić alko i Tomek pogrąży się w abstynencji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
całuseczki dla bolącej główeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudeista
skrociłem nick nna stronce Fishki jest fajna galeria z punkówkami polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
Tomek jest zajęty a linki nie działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
Mówisz- masz, wróciłem do dawnej postaci :) napisałem nowy text Moja wena budzi się z letargu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
na milion procent robi jaja i to tak na chama, jak Gracjan ja np pisząc Vaticanorium starałem się zachować pozory kształtu powieści, by był jakiś subtelny, ugłaskany kicz on robi to bezmyślnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
"1 man 1poem znów natchnęło mnie na ten podtytuł pod wpływem naszych rozmów o brzydkich filmikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
e, dla mnie niefajne, bo nie stwarza choćby pozorów realizmu walenie kiczem w mordę ale wysilił się co do opisów, fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
no wiesz..... masz rację :) To parodia szafiarek nie znam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
ma odwagę chłop wstawiać tyle fotek do sieci i to jeszcze w tak kretyńskich ciuchach nie boi się wylądowanie na Demotach czy Cwelu :) Choć np ja nie tyle się boję, co.. bardziej nie chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
wszedłem na blogas Kamilki jesssssssuuuuu ona MIAŁA SZAMPANA DORATO NA SYLWKA!!! JEDNEGO!!!!!!!! :D :D :D :D zobacz jakie ma sexi rajstopki i jak się pręży pod choinką :) Mów co chcesz, ale to jej najsexowniejsza galeria fotek (znaczy - najsexowniejsze JEJ zdjęcia na JEJ blogu- nie w ogóle na świecie, takiego spaczonego gustu nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
na trzecim zdjęciu nawet nie wygląda brzydko (jak na nią )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
Ale Ty i tak jesteś ładniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
no mnie też nie zero podniety Kamilką :) ale na 3 wygląda tak ... nie kamilkowo :) jak... no jak przymkne jedno oko.. to jak ..przeciętna dziewczyna :) a nie jak przeciętna dziewczyna w łachmanach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Dudeista
nieskromnie ci powiem- ubieram się lepiej i mam lepszą fryzurę od Gracjana R. :D Ha! Jestem z siebie dumny!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×