Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Ale to bardzo dobrze, że Tomek się tak zachowuje :) Mam w klasie kolegę i to straszny cham, takich ludzi aż nieprzyjemnie słuchać. Potrafi powiedzieć ot tak sobie do dziewczyny zamknij mordę albo spierdalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Też bym tak potrafił- gdyby pierwsza zaczęła mnie wyzywać. W przeciwnym wypadku- nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Co innego szanować ludzi, którzy i ciebie szanują, a co innego dać sobą pomiatać bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Już nawet nie żal- obrzydzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio mi się szkoda zrobiło innego kolesia, który sobie dla zabawy świecił laserem jak to dzieci w moim wieku :) Podszedł to niego i przyłożył w twarz, aż mu krew poleciała z nosa. Nie lubię takich agresywnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a weź, szkoda mi tych kluch co sie boją komukolwiek coś powiedzieć i stoją ze spuszczoną głowa jak ktoś im coś mówi Ja to bym czasami chciała być taką kluchą kiedy zaczynają się teksty o indianach, szamance albo indyjskich szatach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Kastracja bydląt, by się nie rozmnarzaly. Porządny człowiek brzydzi się bezsensowną przemocą. Lubię wszelką dziką, nieokiełznaną brutalność- ale tylko na ekranie. Nigdy nie uderzyłbym nikogo bez powodu, niesprowokowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On chce mieć dzieci i mówi mi, że ja na pewno też będę taka jak on :) Cały czas mnie próbuje nawrócić na "jedzenie mięsa" albo mi mówi, żebym już tych indyjskich ciuszków nie nosiła bo mu się nie podobają, twierdzi, ze "długie włosy są dla dziewczyn i pedałów", śmieje się z tych, którzy takie włosy mają. Sam jest takim zwykłym chamem, ale doskonale wie co inni mają robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Nie, idioci to rzucający się w oczy margines. Aha- więc jestem pedałem wg niego. Miło mi- od razu czuję, że nie zaprzyjaźniłbym się z tym kolesiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Tak, są tacy, odważni w grupie, ogoleni na łyso, w dresach, przeklinający, zanoszący się zwierzęcym rechotem, pijani, agresywni- no po prostu elita, sól ziemi polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubię ale teraz muszę napisać całkiem sporo rzeczy na jutro. Miałam skończyć z tym nocnym siedzeniem i co? :D Idę w takim razie w pełni się oddać tej pracy i kwiatostanikom i gąbeczkom mówię dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Dobranoc, całuję różowiutkim brokacikiem marki Burzum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem i próbuję wydrukować owoce mojej wczorajszej pracy! :D A sobie zajrzałam, patrzę a tu ktoś już siedzi :) Tomek pewnie będzie spał do południa, ehh zazdroszczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój super kolega zjadł dzisiaj moją drożdżówkę, nie należały mu się żadne pozdrowienia! :) Czasem go lubię ale ostatnio zrobił się taki wulgarny. Zresztą jak patrzę sobie z boku na ludzi z mojej klasy ich ich głupotę to super kolega jest kochany i milutki. WEEKEND!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaaaaaaaa Gothic....
O widze że tu pogaduchy trwają, a ja zaimprezowałam przez dwa dni mnie wcieło ;) Desperado jakieś plany na weekend? Bo ja chyba odpocznę ;) bez szaleństw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w mieście jest zlot dzieci kwiatów i ludzi wolnych :classic_cool: Pewnie sobie tam pojadę. Aha i jest "biesiada" z okazji zakończenia roku w szkole językowej w jakimś klubie, wszystko za free więc idę z koleżanką :D Może będą tam mieli Białego Rosjanina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaaaaaaaa Gothic....
kurde no to super, do wyboru do koloru :) ja tak zabalowałam że wylądowałam na morzem, może nie jest to jakoś super daleko ode mnie (jakieś 280 km) ale takie spontany lubie, a wy w jakich rejonach polski mieszkacie??? no chyba że ktos chce byc na maksa anonimowy to nie pisac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Lublina :) Też bym chciała wylądować nad morzem :P Ale co tam biesiada i zlot hippisów, we czwartek jadę na koncert AC/DC co będzie jednym z piękniejszych dni w moim życiu! Proszę Bonza, żeby Warszawki nie zalało bo jak odwołają koncert chyba sie załamie i żaden szampan nie pomoże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Witajcie Ja może nie jestem na maksa anonimowy- ale dla mnie wystarczy, że ujawniłem, jak się nazywam i niektóre wątki autobiograficzne :)) Zlot dzieci- kwiatów i ludzi wolnych- tam musi być naprawdę świetnie:)) A temu, kto zżera nie swoje drożdżówki, życzę, aby mu ona wyszła w ten sposób: http://www.linkognito.com/images/05-28-08/shit.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
AntyChrist/DeadChtist? Zazdroszczę, choć ich nie za bardzo często słucham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, tego nikomu nie życzę, nawet jemu :) A Zlot może być fajny chociaż boję się przesadnie bogobojnej młodzieży z pielgrzymek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaaaaaaaa Gothic....
No Tomwek nie bądz taki przecież ja tez napisałam "tylko" że 280 km od morza a to naprawdę szeroki zakres :) A ten obrazek moze bo taki kolorowy i radosny, sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaaaaaaaa Gothic....
* Tomek niedługo będzie 1000 postów jak to uczcisz Tomek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×