Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal
Tak, ci co nie z nami- przeciw nam- myśli KRK i wyznawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
Ujęcie językowe Łac. sequor - iść, podązać za kimś, czyli sekta to droga, którą się podąza, (np.podażanie za Jezusowa,, droga,,)sposób postępowania. Inni wywodzą słowo "sekta" od łac. secare (oddzielić, obcinać), sekta więc to grupa czy wspólnota, która oddzieliła się od większej, centralnej wspólnoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
z resztą- tak myślą ludzie wszystkich wyznań. Nawet niektórzy ateiści nienawidzą wierzących (ja nie, uważam to za głupotę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak w sumie to co ci do tego
jak on żyje? poza jednym- fakt powinien wziąć się do roboty i na siebie zarabiać. a wtedy, zupełnie beztrosko i bez poczucia winy może nadal kupowac tanie wino, browary, tshirty i nie płodzić ci bratanków. ch** ci do tego jakiej muzyki słucha, czy sie bzykał, kiedy sie bzyka i czy nosi sie na czarno czy na fioletowo. choc teraz podobno na topie jest ultramaryna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
ja bez Boga nie wyobrażam sobie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Tak więc- sektą są chrześcijanioe- oddzielili się od Judaizmu. Lepiej nie wierzyć w nic, ja zrzuciłem ten balast dawno temu. Nie było kłótni, wojen domowych, nie wierzę i tyle, to mój sposób bycia, to moje wyznanie, to mój świat. To można tylko zaakceptować- polecam wszystkim ,,wątpiącym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Ja z wiarą w boga nie wyobrażam sobie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Dobra, przyplątał się jakiś niekochany w pupcię krytykant, dziękuję za uwagę na dziś, zmywam się, wyłączam szklano-plastikowe pudło. Do zobaczenia w wolnym świecie. Tomasz Kowal, 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Kurcze, szukałem w sieci tego teledysku, na którym faceci oblepieni śluzem, z pępowinami na brzuchach tańczą w macicy. Bez skutku. Widzę, że temat umarł. Rest in peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie umarł, ja dopiero wróciłam, inni też coś robią w ciągu dnia :) Ja myślę, ze nie dałabym się wciągnąć w żadną sektę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Witaj. I słusznie, że nie masz! Kiedyś w gazecie ,,Fakty i Mity" był artykuł ,,po co nam autorytety" Wyszło, że po nic . Wyzbądźmy się ich! NIE ZALICZAJMY NIKOGO Z ARTYSTÓW, MYŚLICIELI W POCZET ŚWIĘTYCH, NIECH LICZĄ SIĘ DZIEŁA, DOKONANIA, A NIE LUDZIE. Jak można kochać kogoś kogo się nigdy nie widziało, bądź widziało 60 min na koncecie? Ta cała Elvisomania, Jacksonomania... żal. Można LUBIĆ muzyków, a nie WIELBIĆ, to wielka różnica. A co do sekt... Nie rozumiem, jak można być tak łątwowiernym, żeby poświęcić życie człowiekowi, który nam mówi, że jest synem bożym.. Jak można się dać tak omotać?????? To muszą być ludzie o słabej psychice, skłonni wierzyć we wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Autorytet, autorytetem, ale nie ma co wielbić zwykłych ludzi. To tylko człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Jakiś idiota podczas koncertu Elvisa zabrał kubek z wodą, którego ten nie dopił. Zamroził, trzyma do tej pory, przez 30kilka lat- skarb, wodę, którą pił SAM ELVIS. O coś takiego mi chodzi, nie o bycie fanem. O fanatyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wielbię niektórych artystów, ale to jest zupełnie inny rodzaj miłości niż do ludzi, których znam :) Akurat z jacksonomanni czy lady-gago-manii się śmieję, bo ci ludzie nie zrobili nic co by na mnie wywarło wrażenie. Też kiedyś myślałam sobie - jak można być czyimś wielbicielem czy fanem? Ale sama teraz jestem i to nie byle jakim :) A to dlatego, że mam wielki talent do podziwiania. Ale w człowieka, który staje przede mną i mówi "jestem synem bożym" bym nie uwierzyła. I dziwi mnie, że tak wielu ludzi wplątanych jest w sekty, poddaje się scjentologom i kopie bunkry na koniec świata w 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, lubię Elvisa ale o tym nie słyszałam :D Jakbym miała pałeczki, które rzucił w tłum np John Bonham to bym je trzymała, ale kubek? przesada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Nigdy nie zrozumiem, jak można w to uwierzyć... W Polsce dobry jest pan Romek Statkiewicz, ktory ogłosił się Synem Bożym Jezusem CHrystusem i zbiera członków. Na You Tube wrzuca filmiki, na których wygłasza polewkowe kazania. http://www.youtube.com/watch?v=NyyqXnrK9Hw Jeśli nie znasz, obejrzyj koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Ja chciałbym mieć zapałki/ zapalniczkę, którymi to Varg podpalał kościoły :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On to nagrał dla żartów, tak? Ha, ha! Że też ludzie mu wierzą i dają zarobić :) Jego głos brzmi jak z reklamy kosmodysku z mango - zamów, zadzwoń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Trzeba nie mieć mózgu, żeby uwierzyć takim pociesznym, kudłatym, nieporadnym misiom, że są Mojżeszem i Jezusem. Nawet się na pamięć nie nauczy jeden z drugim, a chce rządzić umysłami ludzi! Do tego trzeba mieć charyzmę, jak Koresh, ci są parodią sekty. Żal mi ich, kurde, czy w tym kraju nawet sekciarze muszą być nieudani, drugiej kategorii, z odrzutu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mógłby się chociaż tego na pamięć nauczyć :) Ja nie wierzę, że może być ktoś kto im ufa. Jezus i Mojżesz. Konta na YT, Skype, numery komórkowe. A za wysłaniem esemesa można ich pewnie sobie dodać do znajomych na naszej klasie? Są ludzie, którzy w to wierzą? Zobacz, że on na każdym filmie, który dodał czyta wszystko z kartki :) Tylko mu oczy latają w lewo i w prawo, od czego ma pewnie odwrócić uwagę ta ściana w gustownym różyku? :D Kupa śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
No tak, ksiądz z ambony przynajmniej ma prezencję, gustowną, czarną sutannę, jest nauczony w seminarium, jak ma mówiić- a tu? Może rzeczywiście -nie mają ani jednego wyznawcy? Pocieszni są, Monty Python, nie sekta. Szkoda tylko, że oni tak na poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Ja uwielbiam go, od zawsze, od 1994, czy 1995, gdy leciał na TVP1 w tłumaczeniu Tomasza Beksińskiego. Oni są kochani. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
W Małej Brytanii czuć odbicie ducha Monthy Pythona, wiem, ze to nie to, bez porównania, ale ich też lubię. Na You Tube oglądam Whitest Kids You Know- amerykańską grupę. Chyyba nie puszczali ich nigdzie w Polsce- na żadnym kanale. http://www.youtube.com/watch?v=IdNTbToodek Mój ulubiony skecz, podczas ,,Business meeting" facet wyciąga ze spodni kupkę Obrzydliwe, prymitywne, ale zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×