Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zwiotczała:(

jak się pozbyć na szyji zmarszczek

Polecane posty

Gość Kayla55
Najlepiej przez odpowiedni zabieg . Tez miałam zmarszczki na szyi ale jakoś niespecjalnie te wszystkie serum dawały efekty. W końcu zdecydowałam się wampirzy lifting z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego w Dzięgielewska Instytut Oka w Warszawie . Z efektów jetem bardzo zadowolona . Najpierw pobierana jest krew , która poddawana jest takim procesom jak wirowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szyi jest bardzo ciężko pozbyć się zmarszczek. Wiem, co mówię. Sama po iluś tam kremach w końcu zdecydowałam się na zabieg usuwania zmarszczek laserem harmony xl i żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota_72
No też próbowałam takich domowych sposobów i kremów, ale nie udało się. Ja wybrałam Geneo+ i efekt niesamowity. Spokojnie można polecić zabieg i clinice cosmetologice w której go robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Miałam drobne zmarszczki na dekoldzie , a mam ponad 30 lat i nie ładnie to wyglądało. Każda kobieta chce ładnie wygladac i robi wszystko w tym kierunku. Zrobiłam zabieg mezoterapii na pozbycie się zmarszczek. Zabieg wyszedł bardzo dobrze i moje zmarszczki zostały spłycone, a skóra jest promienna i bardzo ładnie napięta. Zabieg jeste bezbolesny i traw krótko. Mogę polecić miejsce gdzie wykonywałam zabieg i moge jak najbardziej poleci bo super robią Klinka Ego Med Spa w Krakowie https://ego-medspa.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbe

Dzisiaj nie trzeba poddawać się zabiegom – drogim i często bolesnym. Wystarczą płatki MezoPure. Kwas hialuronowy zawarty w patkach dostaje się za pośrednictwem igiełek na każdym z płatków wgłąb skóry i sprawia, że staje się ona gładka, jędrna i młodsza. Po pierwszej nocy zauważysz zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna01

Hifu to bardzo dobre rozwiązanie i serdecznie polecam. Byłam na zabiegu tym urządzeniem w Sc Beauty Clinic (SMAStherapy) i efekty są spektakularne. Doszło do napięcia szyi i efektu porównywalnego do liftingu operacyjnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczka

Mi pomogły zabiegi medycyny estetyczne z produktami z kwasów hialuronowych. Nazywają saypha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustNik
1 minutę temu, Gość Pomarańczka napisał:

Mi pomogły zabiegi medycyny estetyczne z produktami z kwasów hialuronowych. Nazywają saypha

Chyba "nazywają się Saypha" chciałaś napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walera62
Dnia 28.02.2019 o 20:43, Gość bejbe napisał:

Dzisiaj nie trzeba poddawać się zabiegom – drogim i często bolesnym. Wystarczą płatki MezoPure. Kwas hialuronowy zawarty w patkach dostaje się za pośrednictwem igiełek na każdym z płatków wgłąb skóry i sprawia, że staje się ona gładka, jędrna i młodsza. Po pierwszej nocy zauważysz zmianę.

Nie słyszałam, ale już szukam informacji. Na stronie https://www.mezopure.eu/ będzie wszystko prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaH

Są też zabiegi regenererujące skórę i o ile pamiętam dobrze wpływające na skórę szyi itd. I są to zabiegi z Restylane Skinboosters. ja jeszcze tego zabiegu nie miałam, ale chcę się wybrać ze względu na przesuszoną skórę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

 

Miałam bardzo widoczne zmarszczki na dekoldzie i dzięki zrobieniu zabiegu z infuzji tlenowej moje zmarszczki sa dużo płytsze i mniej widoczne. Zabieg poleca i klinikę gdzioe robiła Ego Med Spa w Krakowie  https://ego-medspa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta

Polecam zabieg PROFHILO na twarz i szyję, miałam ogromny problem z wiszącą skórą na szyi i opadające policzki. Pani Małgosia z salonu Odrodzenie w Krakowie poleciła mi wykonać ten zabieg. Musze powiedzieć ze sama jestem w szoku że tak szybko są widoczne efekty i na prawdę te efekty są!! Tylko 2 zabiegi trzeba zrobić, ale rezultat przerósł moje oczekiwania. Pani Małgosia robi ten zabieg już ponad 3 lata wiec spokojnie można jej zaufać pod tym względem. Ja jestem zachwycona polecam i wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Robiłam zabieg princess rich na zmarszczki jakie miałam na dekoldzie. Po zabiegu nie ma ich już wcale ,a skóra jest ładnie naprężona i wygląda rewelacyjnie. Zabieg polecam każdemu oraz klinikę w której wykonywałam MTT Estetica w Krakowie https://www.mttestetica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniszyjka\

"Jak się pozbyć?" Już spiesze z odpowiedzą -> medycyna estetyczna to teraz magia. Ja na zmarszczki szyi jak i na inne zabiegi chodzę do Dr Dethloff do jej kliniki. Zaczeło się, ze moja siostra tam chodziła i tak poszło dalej ;-)! siostry wariatki 😉 Na szyje obie bardzo polecamy mezoterapie igłową! Ładnie sobie radzi z zmarszczkami! WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fallow88

Są zabiegi ale nie wiem jak sprawa wygląda z szyją. Ale sa chyba zabiegi z restylane Skinboosters. , które bardzo dobrze się sprawdzają jeśli chodzi o nawilżanie skóry i jej naprężenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona111

jakby ktoś kiedyś zobaczył moja szyje to by się przeraził, jak u starej baby, ale teraz... to ja nadaje szyku! Moja szyja mlodziutka, a to wszystko zasługa niezastąpionej Dr Dethloff i jej ekipy - osocze bogatopłytkowe robi robotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja już miałam kilka zabiegów medycyny estetycznej i nie potrzebowałam żadnych dodatkowych kremów. W ostatnim czasie usuwałam zmarszczki na szyi oraz brodzie i efekty były widoczne od razu. Skóra dzięki zabiegowi jest znacznie odmłodzona a ja czuję się lepiej patrząc w lustro. Korzystałam z pomocy Art Skin Clinic w Rzeszowie i na pewno do nich wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonałym sposobem na pozbycie się zmarszczek jest botoks .Zabieg z jego użyciem wykonywany jest we Wrocławiu w klinice pimik. Polecam sama skorzystałam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×