Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zwiotczała:(

jak się pozbyć na szyji zmarszczek

Polecane posty

Gość zwiotczała:(

doradżcie mi dziewczyny w jaki sposób można pozbyć się albo przynajmniej zmniejszyć zmarszczki na szyji i dekolcie.Moja szyja to masakra...ogólnie jestem zadowolona ze swojego wyglądu(49 lat) jedynie szyja i dekold mam w masakrycznym stanie.Jak poprawić stan tych partii mojego ciala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zależności od przyczyny: 1.nisko usieciowany kwas hialuronowy 2.osocze bogatopłytkowe podawane metodą na depozyt 3.laseroterapia 4.ew. toksyna botulinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym wypelnic takie poziome obrecze na szyi? ja mam je chyba od zawsze ale boje sie ze teraz kiedy mam 40 lat moga zaczac sie poglebiac. Czy Restylanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może fale radiowe
Spróbuj może zabiegu falami radiowymi i dodatkowo lifting twarzy Spm Digital. Efekty sa bardzospektakularne - warto spróbować . dodatkowo myślę , ze należałoby zastosować dobre serum do twarzy : polecam Ci Dermatopoietin ( nowośc na rynku ze szwajcarii ). Skóra sama zaczyna się odradzać i "prostować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam o zabiegu zaffiro - podobno bardzo dobrze działa, jest bezinwazyjny, wiec spokojnie można go w takim miejscu zastosować. Z tego co wiem, to bardzo dobrze ta metoda się sprawdza, jest powszechnie stosowana na zachodzie, a i u nas jest coraz częściej wymieniana jako bardzo skuteczna., Myślę, ze jak ktoś koniecznie chce się pozbyć zmarszczek, to może czegoś takiego spróbować,. Na pewno robią coś takiego w klinice Amaya, co do pozostałych miejsc, to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinkass
Zrobic sobie porzadny zabieg u dr Widerkiewicza, ktory jest zmarszczkowym specem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatostankwiatostan
ja wygląd swojej szyi poprawiłam 3 zabiegami ReFirme, sa bardzo skuteczne , mam 52 lata i nie spodziewałam sie aż takiego efektu, zabiegi robiłam raz w miesiącu i nie są tez obciążające kieszeń 500 pln za zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany wiesz co mnie jest ciężko odpowiedzieć na to pytanie, bo metod wypełniania zmarszczek jest trochę, a dużo zelży od tego, jakie to są zmarszczki, czy głębokie, czy może bardziej płytkie. Bo zmarszczki można wypełniać za pomocą kwasu hialuronowego, botoxu, albo jest taki zabieg regenerist, tylko nie wiem, jaka metoda byłaby dla Ciebie najlepsza. Może najlepiej byłoby się z kimś skonsultować ?? W Face & Body w Krakowie świetnie wykonują takie zabiegi, a pani dr zawsze pomocna, bardzo dobrze doradzi, jaka metoda jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery_mery
też myślę, że wszystko zależy od tego, jak głębokie są to zmarszczki. Jak widziałam w tym wątku pojawiły się różne propozycje zabiegów, które mogą pomóc w pozbyciu się zmarszczek. Powiem ci szczerze, że chyba najlepiej byłoby przejść się do lekarza na konsultacje, żeby ci zaproponował najlepsze rozwiązanie. Czytałam gdzieś, że w IQ Medica pracują świetni lekarze, może do tej kliniki udasz się na konsultacje. OO i jeszcze jedną mam prośbę, jak już będziesz po zabiegu napiszesz, gdzie byłaś i jaki zabieg wybrałaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaJa
Skórze na pewno dobrze zrobi wizyta w zakładzie kosmetycznym, gdzie można poddać się zabiegom pielęgnacyjnym, takim jak maseczki oraz zabiegi ujędrniające i złuszczające. Nie bez znaczenie staną się codzienne masaże, które można wykonywać strumieniem zimnej wody, która znacznie odmładza skórę szyi. http://nuclearts.pl/pielegnacja/zmarszczki-na-szyi-jak-sie-ich-pozbyc-jak-je-wyeliminowac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani panikara
Hej, a przeszczep tłuszczu pod skórę dekoltu nie byłby dobrym sposobem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keti 36
dziewczyny RATUNKU mam okropne bruzdy pionowe na dekoldzie co polecacie??? dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamajkka 1438
Tak, przeszczep tłuszczu to dobry sposób, ja miałam ten zabieg. Miałam pod skórę twarzy i dekoltu wszczepiony i efekty są super. Ewentualnie jakieś wypełniacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p_raktykantka
też miałam przeszczep tłuszczu, pod skórę twarzy i dekoltu. Polecam, bardzo dobry sposób. Ja akurat już jakiś czas temu miałam, więc niedługo czeka mnie powtórzenie zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widlak.pogrzeniak
ja z kolei naciągałam, robiłam to u dr Jamonta, koszt pare tysiecy a przyznam ze efekt bardzo dobry, po 5 dniach zdejmuja ci szwy i nie ma sladu po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka_76476
A może zapytaj lekarza o połączone zabiegi Fraxel i Thermage? Słyszałam, że dają świetne efekty, a skóra jest potem napięta i wygładzona. Najlepiej skonsultuj to z jakimś sprawdzonym specjalistą, który najlepiej Ci doradzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelcia
Są dwie metody o których mogę powiedzieć : fale radiowe , czyli obkurczanie włókien kolagenowych lub SPM na twarz i szyję . Obie metody przynosza super efekty , jednak iliśc zabiegów jakie trzeba wykonać zależy od konkretnego przypadku. Sama chodzę i testuję na sobie :) zabiegi w Doris Dorin w Krakowie. Polecam . Jest naprawdę super i znośnie finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornikkowa345
A ile dziewczyny tak orientacyjnie trzeba szykowac pieniążków na taki zabieg ??? Bo w sumie wiadomo ze jak sie kupi krem to koszt nawet tego najlepszego to 100zł,ale po nim jakoś problem tez nie znika.Wiec jestem ciekawa jak to wyglada cenowo własnie od strony tych polecanych zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To,jaaa!
Osobiście odradzam, ci thermage - wejdź na strony o falach radiowych i thermage i poczytaj sobie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtzui0
ja ci polecam kompresy z cieplej oliwy z oliwek,przyloz na 20 minut na szyje i dekolt potem zmyj ciepla woda . na koniec jest dobrze wmasowac sok z cytryny i krem nawilzajacy.po miesiacu skora bedzie napieta i gladka.polykaj witamine E dobrze dziala na skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyja
ja polecam softtrix - teraz nawet dostał nagrode od Cosmo Prix de Beaute za 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUGO.KLUSECZKA
Witam,Ja polecam serum marki OLAY. Stosuje od pol roku i widze wyrazny efekt.Skora piekna i gladka i jedrna, jestem bardzo zadowolona , wczesniej przez kilka lat stosowalam inne kremy( nie bede tu robic anty reklamy znanym marka dostepnym dla,,przecietnego,, czlowieka i nic , nie widzialam efektow...:( Krem jest dostepny w sklepach ,nie pamietam dokladnie ile kosztuje bo od dluzszego czasu kupuje go na Allegro...Ok 100zl Ten krem to serum na noc. Chyba tak sie szybko rozchodza ze ciezko mi za kazdym razem znalezc, ale mam! To ten: http://allegro.pl/olay-serum-wygladzajace-zmarszczki-i2386780712.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zabiegi, które nie co prawda nie dają natychmiastowego efektu, natomiast na pewno długotrwale wygładzają zmarszczki: - Pelleve - fale radiowe - chyba jedne z nielicznych które działają ok. 1500 zł - frakcjonowanie laserowe laserem CO2 - 1000-1500 zł - mezoterapia igłowa - 600 zł Warto jednakże każdą z metod skonsultować z lekarzem by ocenił, która metoda przyniesie najlepsze efekty Polecam www.biogenica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sculptra?
na szyję i dekolt właśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie Sculptry to rzeczywiście jest to świetny preparat, natomiast coraz więcej informacji również na forum dotyczy bądź błędnie podanego preparatu bądź powstawania ziarniniaków w przyszłości, dlatego w Naszej Klinice odchodzi się do ostrzykiwania w tych obszarach. Zwłaszcza, jeżeli posiadamy w ofercie inne zabiegi medyczne, które mogą przynieść równie satysfakcjonujące efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossalia
A gdzie można ten zabieg zrobić we Wrocławiu? Będę wdzięczna za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalindaa
Zamiast zabiegu wypróbuj kosmeceutyku Dermatopoietin - powoduje , ze skóra sama zaczyna się regenerować ( odnawia się kolagen , elastyna i kwas hialuronowy). To działa . Do kupuenia niestety tylko online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagadhjed
na zmarszczki polecam zabieg triniti technologią elos, efekt bardzo fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×