Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
siersciuch17

Kucharka czy catering??

Polecane posty

Gość gość
Catering ze Smakusia! Najlepsza firma w mieście. Szybka realizacja zamówień a co najważniejsze bardzo smaczne jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam catering z firmy Smakuś. Pysznie, szybko i tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie lepiej zrobic wesele w lokalu, bo ma sie odrazu dwa w jednym, tego typu dobrym miejscem jest np sala Venge w okolicy Łodzi, ceny bardzo dobre, i organizacja na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaaA2
Zdecydowanie kucharka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem obecnie najbardziej opłacalnym rozwiązaniem jest catering. Na większości imprez organizatorzy decydują się na takie coś. U nas również na weselu zdecydowaliśmy się na takie coś, wybrałem tą firmę: http://catering.werandafamily.com/ w 100 procentach mogę polecić, jedzenie świetne i było go naprawdę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catering jest znacznie bardziej efektywny. Jeżeli chodzi o Śląsk, to najlepszy catering oferuje TeleCatering.pl - bardzo duży wybór pysznych dań i niskie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedzenie,obsługa i sprzęt!

Polecam dobrą, profesjonalną firmę cateringową htttp://www.jir.com.pl.

Masz zapewnione bardzo dobre jedzenie, rewelacyjne ciasta, obsługę i cały potrzebny sprzęt np. namioty i stoły krzesła, białe pokrowce, zastawę i obrusy.Jesteś gościem u siebie na imprezie a po, wszystko posprzątane , goście dostali paczuszki z ciastami a jedzenia zostało na trzy rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedzenie,obsługa i sprzęt!
2 minuty temu, Gość Jedzenie,obsługa i sprzęt! napisał:

Polecam dobrą, profesjonalną firmę cateringową htttp://www.jir.com.pl.

Masz zapewnione bardzo dobre jedzenie, rewelacyjne ciasta, obsługę i cały potrzebny sprzęt np. namioty i stoły krzesła, białe pokrowce, zastawę i obrusy.Jesteś gościem u siebie na imprezie a po, wszystko posprzątane , goście dostali paczuszki z ciastami a jedzenia zostało na trzy rodziny.

Przepraszam za błąd      http://www.jir.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedzenie,obsługa i sprzęt!

http://www.jir.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Ja dużo słyszałam o Smakusiu, ze tam jest dobry katering, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Catering Arts się świetnie sprawdza jesli chodzi o takie duze imprezy, kucharka tego nie ogarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filemonka

Ja polecałabym catering ARTS. Solidna firma, fajne dania, a wszystko można z nimi dokładnie domówić, żeby podpasowac pod wygórowane gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrij

Miło nas zaskoczyli w Restauracji Sułtan w Pszczynie, wszystko przygotowane na miejscu, smaczne i świeże, do tego dostępna opcja cateringu więc już przymierzamy się do współpracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Ja na komunie syna zamówiłam catering Smakuś, dania były bardzo dobre, cenowo tragedii nie było, a gośćie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania

Ja korzystałam kiedyś z usług Catering Arts. Organizowałam dużą imprezę rodzinna i potrzebowałam dań oraz deserów. Można było sie z nimi super dogadać, wszystko mi przywieźli do domu. Jedzenie było smaczne i świeże - widać, że przygotowane specjalnie na tę okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najlepiej kojarzą się wesela na których właśnie gotowała kucharka/i. Wtedy było jedzenie najsmaczniejsze.

A raz jak był katering, to co chwilę tylko zabierali talerze 😄

Edytowano przez lucek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że katering. 90 osób to już jednak trochę i kucharka może tego nie ogarnąć aczkolwiek to pewnie zależy sporo od poszczególnych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 16:08, siersciuch17 napisał:

Co bardziej opłaca się catering za 100/os bez ciast i owoców czy znaleźć kucharkę??

Kup słone paluszki na przecenie, będzie najbardziej opłacalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu na gotowanie, dlatego korzystam z cateringu dietetycznego - https://g.page/r/CXsgoOz-EYx3EBA . Moim zdaniem jest to doskonałe rozwiązanie, poniewaz pozwala mi to oszczędzić mnóstwo wolnego czasu oraz smacznie zjeść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wesele robiłam nie myśląc ile mi się zwróci. Ile się wyda na wesele to już indywidualna sprawa. Każdy ma jakieś marzenie/wyobrażenie jak taki dzień miałby wyglądać i swój budżet na realizację. Więc to raczej koszt, a nie inwestycja, po to, żeby slrawuc, żeby to była najpiękniejszy dzień w naszym życiu i najlepsza zabawa. Gdybym z niczego z moich zachcianek nie zrezygnowała, też bym pewnie przy tej sumie wylądowała 

Ogólnie sporo można zaoszczędzić na alkoholach:

https://podkrzaczek.pl/jakie-alkohole-warto-kupic-na-wesele/

 Na stronie jest kilka podpowiedzi jakie warto jest zakupić.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×