Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Czesc wam. Nie ma mnie od srody jak cos. Teraz pisze z telefonu. Drogo mnie to wychodzi wiec wchodze sobie tak na 2min dziennie tylko :( andrzej wyslalam Ci sms. Ale chyba cie to juz nie obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej, a co by to zmieniło? :P dalabym ci znac ale mialam problem z gg, z drugiej strony masz przeciez mj numer telefonu. Nadal chce Zebys zadzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky...zebym sie do Ciebie dodzwonil to musisz miec wlaczona komurke!! probowalem nawet z domowego i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:...ale sie ruch zrobił! Jak na centralnym Jak mawiał dowódca mojej kompani: "jeżeli nienawiść do mnie ma was zjednoczyć...to niech tak będzie":D Spijam resztki z ok. 1000 puszek po piwie stojacych za moim łóżkiem bo mi sie nie chce iść do sklepu...chyba jestem alkoholikiem:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky...fajnie, że podziękowałaś za przysługe. Chociaż nie wiem czy pomogłem to jednak sms kosztował mnie ok. złotówki. Ponieważ nie powiedziałaś nawet pierdolonego dziękuje więc jesteś mi winna zyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teścik
zbanowali mnie?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeee
tylko po nicku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo smutne...:)
ide sie najebać. Kathi? Po co Ci to zdjęcie w stopce? Masz faceta itd. Czyżbyś uważała, że widok Twojej twarzy wpłynie jakoś na rozmowe? Czy zwyczajnie oprócz wyglądu nie masz innych atutów? Nie obraź sie...tak z ciekawości pytam Przecież Cie nie znam więc pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swego czasu szukalam męza na kafe i liczylam, ze zdjecie w stopce bedzie bardzo pomocne:classic_cool: a teraz chce zeby mnie wszyscy podziwiali😭 rambo pomaranczko wiem, ze to Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnhjjkmnnbbn
vbhgnm nm,m,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo zacznij zyc. Wez sie za prace Za inwestowanie w siebie Poszukaj sobie jakiejs pasji I wkoncu uwierz, ze los jest w naszych rekach w Twoich rowniez tylko kuzwa zrob cos z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz glupszego zwierzaka
na tym kafe od ciebie to nie ma! zabral sie za ocenianie ludzi!!:(((( kafe to nie nasze prawdziwe zycie zulu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo sprawdź sobie w archiwum gg. Podziękowałam ci, a ty odpisałes, ze nie ma za co. No wiec o co ci chodzi? Chcialam pozdrowic andrzeja:) i przeprosić ze sie wczoraj rozłaczylam. Dzisiaj jak cos to tez jestem dostępna tylko na telefonie. Kath 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam do kath Mialo pjsc serduszko ale na tel mi cos nie wchodzi:( pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×