Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

hello everyone 😘 nie bić sie! o kuzwa jak boli😭 wczoraj bylam na grillu i bylo tyle pysznosci a ja zjadlam tylko zmiksowana zupe😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja:D Ja też byłem na grillu:). Ale chociaż coś wypiłaś? Bo ja chyba ze 2 flaszki. Też nic nie jadłem. O zupie nawet nie wspominam..nie dla mnie zupy:( Swoją drogą Kathi dzieki że chociaż Ty mnie nie gnoisz. Jakbym nie wiedział, że jestem mutantem:classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=NT8387A-O8c :P Może walnij taki środek przeciwbólowy nimesil sie zwie. Tylko, że jest na recepte:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie tam
tylko udajemy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialem juz nie odpisywac na twoje prostackie zaczepki ale niech ci bedzie.Widzisz ograniczony czlowieku (sic!) za powaznie bierzesz to co ludzie tutaj pisza!Kiedy my zartujemy,ty tego nie rozumiesz:( No ale wiadomo dlaczego,wszyscy wiedza.....:D Jestes biednym nieudacznikiem i poprostu chamem na ktorym zupa poznala sie bardzo szybko,zreszta dziwie sie ze jednak chciala cie poznac..... Jezeli masz lustro w domu,to wez w nie popatrz i idz zrob to co powinienes,wszystkim zrobisz przysluge..... ps.nie zapomnij liny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neonazistka
jeszcze wygramy przyjdzie na to czas:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mam mieć? swiętuje bo wygrał :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc szystkim :) Ostatnio widze niesnaski :( u nocnych markow pozdrawiam serdecznie Czesc Kmicic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ,juz sie zwineliscie ,a chcialam sobie pogadac ,mam dola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fałszywcu........
kmicic miej odwage pisać pod swoim nickiem kiedy po kims jedziesz :) i tak łatwo poznac takiego tępaka i prostaka jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fałszywcu........
nikt cie tu nie pozdrawiał pedofilu - erotomanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mialam z matka kontaktu przez 15 lat i przypomniala sobie o moim istnieniu .Podala mnie o alimenty(tylko mnie) mam rodzenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofu....raczej tutaj nie pisz o swoich problemach...... zobacz co sie tutaj dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz cos o sobie napiszesz,juz nie zapomna :) duzo frustratow tutaj jest:( zaraz pomarancza sie odezwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×