Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Chodzi Ci o kasacje topiku? Bylam nowicjuszką na kafe i do konca nie wiedzialam co moge napisac a czego nie. Teraz wiem, ze napisalam za duzo jesli chodzi o mnie samą i co niektore osoby zaczely to obracac przeciwko mnie. To jest tylko i wylacznie moja wina dlatego najmocniej Was przepraszam i mam nadzieje, ze ten topik bedzie rownie mocno rozwinięty jak poprzedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł:)...sie ma wszystkim. Bardziej rozwinięty mówisz Katharku?:P No moja obecność na nim raczej to uniemożliwi:P...przynajmniej jesli chodzi o aspekt merytorycznej dyskusjii. Będe zaniżał poziom ile wlezie z zemsty za to, że....zresztą to moja sprawa:P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka witajcie
dlaczego jesteście nocnymi markami. O której wy rano wstajecie. Może przestawił wam się dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc mój ulubiony menelu wyobrażasz sobie, że mnie tu wczoraj nie było? :classic_cool: Rambo a cos się stało? że; może i dobry i ta stopka? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie marudź:P...🖐️. Wbijaj sie i o nic nie pytaj. Wiedzieć zbyt duzo jest niebezpiecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie stało??!!!. Skończył mi sie urlop. W dodatku po locie samolotem boli mnie głowa😭...i mam "korki w uszach" bo mi sie ciśnienie nie wyrównało jeszcze. Pozatym jest jeszcze jedna sprawa ważniejsza od tych pierduół ale nie chce dziś smęcić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi możesz powiedzieć, śmiało :) jak na spowiedzi :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja byłem na spowiedzi tylko pare razy:(...i w dodatku nie mówiłem prawdy tylko to co chciał usłyszeć klecha:P...To czyli mam kłamać:classic_cool:. Jak miałem komunie pierwszą to musialem iść do spowiedzi najpierw. Pech chciał, że nie miałem żadnych grzechów na koncie:)...więc coś wymyśliłem. Tak więc paradoksalnie pierwsza spowiedź była bezpośrednią przyczyną mojego pierwszeg grzechu:classic_cool:...fajne?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie :D a ja sobie ustaliłam kilka i mówię je co spowiedź. Lecę standardem:classic_cool: :P fajnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne:D...Tylko po co chodzić pluć świątobliwym mężom do ucha?...Może czerpiesz perwersyjną przyjemność z opowiadania biedakom związanym ślubem celibatu o swoich rzekomych grzechachi grzeszkach:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka zawsze znajdzie
się jakaś anonimowa świnia, tak na kafeterii jak i w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do spowiedzi musiałam bo do bierzmowania :P a teraz już nie musze :classic_cool: co do grzechów to one nie były jakieś straszne, oczywiscie te o których mówiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty myślisz Rambo, że ci świętobliwi to faktycznie są tacy ograniczeni tym celibatem?:D Mają ubaw z tych spowiadających się niektórych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ abc:D...myslałem, że odpłynęłąś do morza wisłą...razem z chałupą:(...no ale ciesze sie, że jednak nie. Może skończmy temat pedofilii zamaskowanej kościelnym patosem i ukrytej pod habitami co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc tematyki religijnej
tutaj nie poruszamy,sa od tego inne topiki!!! tutaj sa tylko dyskusje o dniu codziennym o mocnym zabarwieniu erotycznym:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc tematyki religijnej
Rambo,nowe motylki sie pokazaly na KindGirls!!!!!:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likierem sem jest
kropelkami uslanem po ciele:P kto mnie zbierze;) i :classic_cool: erotyzm? zadnych feromonow nie wyczuwam, wszystcy chyba kapieli zaznali:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ten zapach jak sie ktoś długo nie myju to są feromony???!!!:classic_cool:...nie wiedziałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc tematyki religijnej
to lepiej tam nie wchodz...wciaga jak kafe!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likierem sem jest
hm:D a znasz li Ty tresc listu Napoleona do Marysienki :classic_cool: "wracam ukochana, nie myj sie" jakos tak to lecialo:classic_cool: dobrej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już?:(...nie idź jeszcze likierku😭 Powiedz co było dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×