Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jojo koko lolo

Wczasy odchudzające

Polecane posty

Gość gość
Świetne wczasy odchudzające oferuje ośrodek Zalesie Mazury na Mazurach. Spotkacie się tam z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami oraz dietą i z basenami, saunami i łaźniami, w których będziecie mogli wypocząć po ćwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Uzdrowiska Kłodzkiego korzystali moi rodzice, dziadkowie i brat. Obecnie ja z moją córeczką leczymy otyłość w Kudowie-Zdrój. Efekty są widoczne. Dodatkową atrakcją są spacery w uroczych Górach Stołowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczasy odchudzające były jedną z najlepszych decyzji jaką podjęłam. Zdecydowałam się na wyjazd na wczasy odchudzające do Hotelu Zalesie Mazury. Spędziłam tam dwa tygodnie, podczas których regularnie ćwiczyłam i prowadziłam dietę. Po powrocie do domu pozostały mi dobre nawyki żywieniowe i chęć do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammma

Wczasy odchudzające to spoko opcja dla kogoś kto chce zarówno odpocząć, jak i zrobić coś dla swojej figury i zdrowia. W tamtym roku byłam na mazurach, w hotelu Zalesie Mazury - Super opcja!Nie dość że stanowczo było co robić, to i poznałam kilka ciekawych osób, z którymi kontakt mam do dnia dzisiejszego. W tym roku też jadę ! Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena

Polecam Zalesie Mazury. Wszystko się zgrało. Świetna pogoda, hotel, pokoje, jedzenie, położenie ośrodka, lasy , jezioro i super ludzie pracownicy. Mimo dużego obłożenia to czułam się jakby dbano o mnie indywidualnie. Trenerzy super. Katarzyna i Wojtek profesjonaliści w każdym calu. Wynik końcowy też mnie ucieszył choć nie było to najważniejsze. Najważniejsze było to , że odpoczęłam i wróciłam naładowana pozytywną energią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

ja byłam na tygodniowym turnusie odchudzającym w Zalesiu Mazury 🙂 muszę przyznać że odkad wróciłam to cały czas trzymam się diety i ćwiczę. Jedzenie dobre i dania urozmaicone, ćwiczenia bardzo fajnie prowadzone. Ale chyba najwięcej to dał mi wykład i warsztat z terapeutą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×