Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jojo koko lolo

Wczasy odchudzające

Polecane posty

Gość jojo koko lolo

Czy ktoś z Was był? Jak to jest na takich wczasach? Mam ogromną ochotę jechać na takie na 2 tygodnie, bo sama nie umiem się mobilizować i pilnować. A tak to po 2 tygodniach już zmienię nawyki i będzie mi łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo koko lolo
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo koko lolo
a strasznie drogo z tego co patrzyłam, nawet do 2000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijameeeeeeeee
Moja znajoma jeździła na takie wczasy, ale w charakterze pracownika - jako personel medyczny ;) Wczasowicze mają bardzo regularny i wypełniony plan dnia, posiłki są skąpe, a do tego bardzo dużo ruchu - ćwiczenia, spacery itd. Jeśli ktoś nie wymyka się po kryjomu do sklepu po batoniki i czipsy, to spokojnie można wrócić z tych wczasów szczuplejszym, choć osobiście wolałabym narzucić sobie dyscyplinę i schudnąć sama, a za tę kasę kupić jakiś fajny ciuszek w rozmiarze XS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo koko lolo
I jeszcze jedno pyt? Gdzie ta Twoja znajoma pracowala? Tzn. jakiś konkretny ośrodek może mi podasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijameeeeeeeee
Jeżdżą ci, których na takie wczasy stać ;) Ludzie z większą nadwagą oczywiście też i stanowią tam niemałą grupę. Nie pamiętam, jaki to był ośrodek, bo było to parę lat temu, pamiętam jedynie, że były to wczasy nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, za 2 tys. to ja mam karnet open na dwa lata na siłownię i saunę :) ale teraz każdy hotel i ośrodek wczasowy ratuje swój budżet tego typu bajerami dla leniwych i nadzianych grubasów :) bez was pewnie z połowa by zbankrutowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo koko lolo
anielskooki - to kup sobie ten karnet i spadaj na silkę, a póki co to przesiadujesz na kafeterii i udzielasz złośliwych komentarzy. (Nie wiem po co Ci karnet ale chyba na siedzenie na necie nie jest Ci potrzebny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo koko lolo
a ja na samym początku tłumaczyłam dlaczego chcę się wybrać na takie coś, ale jak się nie umie czytać ze zrozumieniem, to trudno, tego już się nie nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo koko lolo
anielskooki -- bez komentarza pozostawię twą ostatnią wypowiedź. Może ktoś wreszcie się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie wypowiem
słuchaj też swego czasu myslałam o takich wczasach,czytałam duzo,np w super lini panie bardzo zachwalały,w końcu to aktywny wypoczynek i po sezonie lub przed jest duzo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo koko lolo
Po sezonie rzeczywiście taniej, a zwłaszcza październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo koko lolo
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze z wczasów wracam o kilka kilogramów cięższa :D ale to głównie za sprawą tego, że jeździmy rodzinnie, całą kupą, wraz z dzieciakami... efekt taki, że codziennie wyskakujemy na lody, czy inne przyjemnostki. w tym roku jednak koniec, dzieciaki wysyłamy z ok-tours na obóz, a my wybywamy w dzicz w Bieszczady, pod namiot, a co! jak trochę się pogłodzimy, to nic nam nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirtolone peudonimy
ach gdzie te czasy kiedy na wakacje jechało się pod namiot, jadło chlb z ogórkiem i raz na caly pobyt hot doga czy zapiekankę. A teraz to piwko, frytki, kebaby i wczasy dodają kilogramów, kiedyś też wracałam z wakacji parę kilo lżejsza. Ale to były wędrówki po górach i o jedzeniu się nie myślalo, a teraz...cóż minęło 15 lat...straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo kokol lolo
Jakoś nie mogę znaleźć tej oferty z Panoramy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda0
www.wczasyodchudzajace.net - proszę bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za pol ceny
10-dniowe wczasy odchudzające w ośrodku "Chata Mikołaja" w Karkonoszach. Malownicze krajobrazy i duża porcja zdrowia zamiast 2 598 zł zapłacisz 1 299 zł. http://fastdeal.pl/fd/3949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hotel Primavera organizuje coś jakby takie wczasy odchudzające. Mają dobra opinie, widać, ze oferta jest dopracowana, tak że każdy kto tam przyjedzie na pewno będzie zadowolony. Wydaje mi się, że opłaca się tam jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lindzik - zgadza się; na stronie internetowej nawet jest cały program (ćwiczenia z trenerem, w sali i na świeżym powietrzu, dieta, zabiegi) plus zamieszczone są tam diety odchudzające. Ale generalnie jestem zdania, że należy łączyć dietę z ćwiczeniami - wczasy odchudzające to fajne urozmaicenie i może dać zastrzyk energii i motywacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, ta primavera ma całkiem fajne wczasy. Muszą być skuteczne bo dieta, zabiegi i ćwiczenia. Z resztą na ich facebooku widziałam ostatnio. wpis jakieś dziewczyny, która pisała, że schudła na ich wczasach 23 kilogramy - niesamowite. Też tak chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa9942
Witam ! Planuje wyjazd na wczasy odchudzające chce coś skutecznego do 2500zl co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redialek666@o2.pl
Hmmm.. a w jakim wieku jestes ? i czy chcialabys pojechac sama czy z kims ? Uwazam ze najlepszym wyjsciem bylyby wczasy odchudzajace na wsi ( w odchudzaniu wazne jest tez wyciszenie) ale jakos nie znalazlam zadnych offert , chociaz moja znajoma byla. Byla gdzies w okolicach PusZczy Bialowieskiej. Bardzo zachwalala, swierze powietrze spokoj cisza. Zwiedzanie puszczy bialowieskiej i okolicznych miejscowosci, wycieczki rowerowe, spacery, masaz ,mieli tez mozliwosc zajec na basenie (mozliwosc nauczenia sie plywac), oprocz tego dieta, medytacja o zachodzie slonca, aerobik. Domek byl niewielki na 6 albo 8 osob wiem ze byly 2 mozliwosci albo zbierasz swoja grupe 6 os albo oni zbieraja. Placila ok 1000 ? 1200 ? zl za 2 tygodnie a co najfajniejsze schudla 7 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem, o tych wczasach, o których wspomina lindzik, całkiem fajny hotel blisko morza i do tego można się odchudzić. Podobno uczą zdrowych nawyków żywieniowych, a nie wrzucają cię na drakońską dietę, więc moim zdaniem to sensowny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspomniałyście o wczasach odchudzających w Primaverze - faktycznie wygląda to spoko. Tak przy okazji widziałam u nich na fejsie, ze trwa tam konkurs i do wygrania jest weekend dla całej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednym z najlepszych miejsc na spędzenie w nim wczasów odchudzających jest primavera spa w Jastrzębiej Górze , maja tam specjalistów , dietetyków i trenerów, którzy na pewno pomogą schudnąć i odpowiednio zadbać o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato_08
Właśnie wróciłam z wczaów dla aktywnych w Edenie (Mielno -Unieście). Całkowita klapa. Obsługa nastawiona na zarabianie pieniędzy, niekompetentna,tragiczne planowanie zajęć i zabiegów (jedno nakłada się na drugie) Odchudzałam się wraz z osobami będącymi na wypoczynku, którym rozstawiano szwedzki stół (dania wcale niedietetyczne). Obsługa wchodzi do pokoi gości podczas ich nieobecności. Zabiegi drogie, niekoniecznie wykonane profesjonalnie. OMIJAJCIE EDEN JEŚLI NIE CHCECIE MIEĆ ZEPSUTEGO URLOPU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niko80
Wiem, że jest to forum dla kobiet ale mam nadz., że jako mężczyzna również mogę zabrać głos, w końcu odchudzanie to nasz wspólny temat:) Osobiście polecam Ośrodek Zdrowego Stylu Życia Dworek Sople na mazurach. Bardzo fajne miejsce, świetnie zachowany styl starego dworku, sympatyczna okolica i ciekawy program life plus. W ofercie nie tylko odchudzanie czy rewitalizacja organizmu, oczyszczanie z toksyn i aktywny wypoczynek, ale także ciekawe wykłady i szkolenia na temat jak żyć zdrowo. Cena 950zł za 10 dni. Informacje można zanleźć na WWW.dworeksople.pl. Z własnego doświadczenia oraz z relacji osób, które skorzystały wiem, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo fajnych miejsc przepatrzyłam i godne uwagi mi się wydaje spa Głęboczek. Magda Gessler chwaliła ich kuchnię kiedyś, ale myślę, że mimo dobrych przysmaków odchudzanie by wyszło i tak na dobre (zdrowa dieta plus ćwiczenia i masaże). Chciałabym skorzystać z tej ich winoterapii, brzmi interesująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×