Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mega fajowsko! joł

mega fajne atrakcje w Polsce

Polecane posty

Gość gość
Grzesiek Ogorzałek z Mielca rozciągał sobie oddbyt butelką po winie w poprzednim tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkk
Odkąd powstał, to jeżdżę z synami do Mikrokosmosu w Ujeździe. Dla dziesięciolatków miejsce rewelacyjne. Bardzo trudno dzieci oderwać od zabawek ;) Duże ułatwienie tam to zadaszenia dla rodziców. Można sobie odpocząć po ścieżce edukacyjnej. Robaczki na żywo sympatyczne. Wyszło nam mnóstwo fantastycznych zdjęć. Myślę, że bez pośpiechu na kilka godzin zabawy miejsce. Z tych atrakcji rodzinnych to jedna z najlepszych. Odpoczynek w oryginalnym klimacie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedźcie sobie rodzinnie tam http://www.zamek-ogrodzieniec.pl/kategorie/kontakt jest naprawdę super. Zamek robi ogromne wrażenie (przynajmniej na moich dzieciach zrobił ogromne). My z mężem kiedyś byliśmy sami, to wybraliśmy się na nocne zwiedzanie z duchami. Przygoda naprawdę niezapomniana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam park Rosenau w Pokrzywnej. Polecam!!! Park rozrywki na najwyższym poziomie. Genialne atrakcje, w tym wielki dmuchany zamek, największy w Polsce! Każdy maluch będzie zachwycony. Fantastyczne stanowiska edukacyjne, atrakcje interaktywne i pokazy dla grup. Za taką cenę naprawdę ogrom atrakcji! Warto, polecamy każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieramy się w kolejny weekend do Ujazdu, mają tutaj park edukacyjny ( facebook.com/MIKROKOSMOSpark). Brat z dzieciakami był i bardzo chwalili, że owady wyglądają bardzo naturalnie, a to rzeźby są tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super wodny tor przeszkód na piknik rodzinny wypożyczyliśmy z firmy www.swimstone.pl który przyciągnął nam masę zainteresowanych, a przez to zwiększyliśmy atrakcyjność całego wydarzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jak wyżej polecam na jednodniowy wyjazd Mikrokosmos bardzo fajnie zrobiony park z każdej strony wyłaniają się jakieś owady w dużych rozmiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę dać zielone światło na Western Camp, jak na razie trzymają wysoki poziom, mam nadzieję, że z czasem te ich domki czy namioty nie będą niszczały bo na razie wszystko nowe, czyste, ładnie wystrojone, można poczuć się naprawdę wygodnei jak w domu. Blisko jest energylandia, także z dotarciem do parku nie ma stąd problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My "zwiedzamy" parki wodne po całej Polsce albo przy okazji jakiegoś wyjazdu. Jednym z naszych ulubionych jest Aquapark w Polkowicach. Miła obsługa i dużo atrakcji. Wracaliśmy już tam nie raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My bardzo lubimy także zamki, a jednym z uważam najciekawszym zarówno pod względem architektonicznym jak i atrakcji które się na nim odbywają jest ten https://www.zamek-ogrodzieniec.pl/aktualnosci/98. Bardzo polecam zarówno na wypad z przyjaciółmi jaki i z dzieciakami. W sumie można powiedzieć, że każdy znajdzie coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo jest ciekawych atrakcji w Polsce od zoo, tunel aerodynamiczny w Lesznie po farmy iluzji czy parki trampolin. to nie dawne czasy że dzieic się bawiły tylko na podwórku i rzadko gdzieś poza nie wychodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że świetne atrakcje w polsce to przede wszystkim zamki, mamy ich naprawdę sporo i jest się czym pochwalić. Ostatnio z firmą byliśmy w tym https://www.zamek-ogrodzieniec.pl/kategorie/bilety-i-ceny bardzo fajna wycieczka, no i zorganizowano wtedy turniej rycerski no i jeszcze była noc z duchami, działo się, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja polecić mogę ze swojej strony w okolicach Aglomeracji Śląskiej  www.park-ogrodzieniec.pl/ - bardzo przyjemne miejsce, gdzie będą atrakcje dla całych rodzin. Moje dzieci były zachwycone parkiem liniowym, ogólnie rozrywki, które są mocno zróżnicowane tematycznie więc zabawa jest naprawdę fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×