Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czynnik koci

Chca wybic dzikie zwierzeta w zoo w Wawie.

Polecane posty

Szykują myśliwego Tym razem duże niebezpieczeństwo grozi ogrodowi zoologicznemu. Wał na Pradze teoretycznie powinien powstrzymać wodę do poziomu 850 cm. - Nie powinno się więc wydarzyć nic złego, ale jesteśmy gotowi - uspokaja Andrzej Kruszewicz, dyrektor zoo. Najniżej są tu położone wybiegi dużych kopytnych: jaków, bizonów i żubrów. - To bardzo niebezpieczne zwierzęta. Trzeba będzie je wybić, jeśli woda faktycznie zaleje wybiegi - mówi Kruszewicz, który przygotował już na taką konieczność myśliwego i policję. Zapewnia jednak, że to absolutna ostateczność. http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,7908564,Idzie_rekordowa_fala__Tyle_wody_jeszcze_w_Wisle_nie.html nie da sie inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że ewakuacja jest skomplikowanym rozwiązaniem, ale do cholery jest jeszcze trochę czasu. Po prostu nie rozumiem takiego sposobu myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co się po tych ludziach spodziewać, wystarczy spojrzeć na to forum ile tutaj znieczulicy, chamstwa i buractwa, już mnie chyba nic nie zdziwi, i my chcemy się upodabniać do krajów zachodnich. ha-ha-ha może za 100 lat z taką mentalnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo tak
no a gdzie mieliby te zwierzeta przewieźć? zreszta jak im sie troche kostki pomoczą to chyba nic sie nie stanie.. tym kopytnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież wiedzieli kilka dni wczesniej,ze powódź nadejdzie,na pewno zdążyliby coś wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociarz pospolity
spokojnie, nie bedzie zadnej ewakuacji ani zadego zalania, jestem z wawy, slonce swieci, cieplo, ladnie, przeplywa fala kulminacyjna i nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociarz cieszę się :) Mam nadzieje,że choć Was nie zaleje,bo u mnie w Krakowie nieciekawie. Ale sam plan wybicia tych zwierzaków mną wstrząsnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×