Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biały motyl

czesto dostajecie Avizo?

Polecane posty

Kupuje czasem na allegro , dostaje przesyłki od znajomych za pośrednictwem Poczty Polskiej. Co drugą przesyłkę odbieram na poczcie. Mimo że jestem w domu w skrzynce leży awizo. Czasem mam zdublowane awizo za to co już odebrałam. Panie na poczcie kazały mi rozmawiać z listonoszem.Po rozmowie z nim Pan bardzo naciskał na to ze to nie powinno byc wysyłane w listach tylko paczką. Zastanawiam się dlaczego przyjmują te przesyłki skoro to nie jest zgodne z regulaminem. Dodam że są to lekkie rzeczy typu płyta CD lub 2 worki foliowe próżniowe. A ak u was przygody z listonoszem? czesto macie Awizo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie pijj
nie dostaje awizo bo zawsze ktos jest w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy ostaniej akcji gdy zostawił awizo szłam już na poczte ze skargą. Szczęście nieszczęście go spotkałam i powiedziałam mu ci myśle. Jednak zrezygnowałam ze złożenia skargi. wiem że to jest ciezko nosić takie toboły i troche na litość mnie wziął. Ale obiecałam sobie ze to był jego ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz złóz skarge mi listonosz raz podłozył pod wycieraczke karte kredytowa i pin bo zaponiał dac i 2 tyg nosił w torbie poza tym skoro jestes w domu to jest jego obowizek sprawdzic a nie zostawic awizo i nawiac bo mu sie niechce... idz na poczte i zgłos to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×