Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo lubię kwiaty

Jakie kwiaty macie w tym roku na balkonie, parapetach ?

Polecane posty

Gość bardzo lubię kwiaty

Chodzi mi o kompozycje,rodzaj kwiatów (zwisające czy stojące) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W skrzynkach mam w tym roku: 1: dalie z aksamitkami 2: aksamitki z kocankami 3. surfinie 4: pelargonie wielkokwiatowe z kocankami 5: lawendę 6: sunvitalię z lobelią oprócz tego: sundavillę, oleander, bratki, myszopłocha, grubosza, klonik palmowy, brzozę i winobluszcza plus kartofla :) balkon zachodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pelargonie "WIKTOR" i jakąś surfinię w podarunku imieninowym ;-) i mam w nosie resztę po leje i zimno ...i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj Ewa 33
Dużo tego u Ciebie :-) musi pięknie wyglądać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pierwszy balkon w życiu, moja pierwsza wiosna na balkonie, aż z tego zachwytu nie wiedziałam co siać i mam trochę tego, trochę tamtego.. w skrzynkach wiszą czerwone pelargonie, posiałam maciejkę, bazylię i lawendę) (wykiełkowały w domu, potem wysadziłam na balkon), poza tym maleńkie drzewko cytrynowe, drzewko liczi (cokolwiek to jest) i jakieś dziwne zielsko, które uparcie wyrastało w kwiatku doniczkowym, wyrywałam i znowu rosło, więc z ciekawości posadziłam w doniczkę i zobaczę, co będzie. aha, mam zamiar posadzić papirus, który tez mi wykiełkował. poza tym na balkonie mam suszarkę, na razie nie mam konkretnych krzeseł i stoliczka a marzę o takowych. balkon mam długi, prawie 6 metrów, ale wąski - ok. 80-90 cm, nie pamiętam dokładnie. brak mi koncepcji jak go urządzić, ale powoli, powoli coś z tego wyjdzie, mam nadzieję :) i cudny widok mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę ich mam :) tyle, że balkon mam strasznie wąski a długi (5,5 metra na 1 m) dowiesiłam sobie na ścianę surfinie filetowe, żeby mi ładnie pachniało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demika
a ja w tym roku zaszalalam-zadnych kwiatow. za to w skrzynkach mam majeranek, bazylie ( z nasionek) rzodkiewki, marchewki, dymke i ....3 krzaczki ktorych nazwy nie powiem glosno;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo lubię kwiaty
Ja mam różne kwiatki( mieszkam w domku) W skrzynkach na oknach mam czerwone Pelargonie (w tym roku tak tradycyjnie) , surfinie (na tarasie,w półcieniu strona wschodnia) oprócz tego mam fuksję, gazanie,werbenki (różne kolory) stokrotki, i jeszcze dużo bratków (miniaturek i zwykłych). Bratki są jeszcze takie ładne,że szkoda mi wyrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie szkoda, że tak krótko kwitną, mi wybujały juz okropnie i trzeba będzie wyrzucić, ale zawsze mi szkoda dzisiaj na targu widziałam piękne goździki, tylko, że mi trzeba czerwone, na blada ścianę, a były cudne żółte (czerwone pięknie pachną a żółte? - nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo lubię kwiaty
Goździki też mam (kilka) ale w ogródku. Mam ciemny róż (prawie fuksja), brzoskwinowy,biały, jasny róż i taki mieszany kolorek. One wszystkie bardzo ładnie pachną. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo lubię kwiaty
Wiesz co Ewo33 te bratki,które nawoziłam też już wybujały trochę a te,którym nie dawałam nawozu nadal wyglądają ładnie. Tak jakby były młodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja swoich nie nawoziłam, ale mają dużo dobrej ziemi, są w dużej okrągłej misie urosły na jakieś 40 cm i zaczynają sie rozlazić i łamac pod własnym ciężarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka300
Surfinie(różne kolory) rok temu. A w tym roku pelargonie,bidens i bakopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak co roku
Pelargonie stojące i wiszące do tego bakopa i komarzyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullalala oo
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioletowe,różowe,niebieskie i
żółte surfinie . W ogóle dla mnie surfinie to najpiękniejsze kwiaty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaElo
aksamitki,pelargonie i białe surfinie 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniosę temacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa najlepiej facetów
pelargonia królowa kwiatów :-) w tym roku fioletowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na parapecie bratki i pelargonie, a w dużej donicy róże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako, że w tym roku cały czas jestem w akademiku, więc z roślin mam na parapecie jedynie cebulę :D Przynajmniej szczypior będzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako, że w tym roku cały czas jestem w akademiku, więc z roślin mam na parapecie jedynie cebulę :D Przynajmniej szczypior będzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długowłosa brunetka
Posadziłam: Pelargonie(stojące i wiszące), do tego bidensa,bakope,surfinie, żeniszki,niecierpki, aksamitki, fuksje, coleusy, werbeny (stojące i wiszące). :-) Oprócz kwiatów w pojemnikach mam : pomidorki koktajlowe, truskawki,poziomki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zootechnika
Ściana wschodnia surfinie. Ściana południowa pelargonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja moze się tu wcisnę ze swoimi wiklinowymi ciemnoniebieskimi fotelami i stolikiem na balkon/taras? tak mi sie nie chce robić aukcji może ktoś sie skusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo lubię kwiaty
Ewa33 zmieniasz wystrój balkonu ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, zmieniłam balkon, niestety na węższy i nie za bardzo mi się mieszczą te moje wikliniaki :( wystawiłam na allegro i jak sprzedam, to zamówię sobie drewnianą ławo-skrzynię, taki mam plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuulka
daj link do allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×