Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czaaaaaarnaa

Jakie są szanse na obniżenie alimentów?

Polecane posty

Gość Salemkaaa
Straszni z Was hipokryci... Gdyby napisała, że martwi się o córkę swojego męża, bo się stacza, popierałbyście ją i najeżdzalibyscie na dziewczyne :/ a tak zupelnie co innego... Dziewczyna jest juz dorosła. Zachwowuje sie glupio. Niech idzie doopracy i sama się utrzymuje. Najwyzszy czas.. Na kontynuwacje nauki na studiach dziennych nie ma szans skoro nie ma matury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiadomo, że córka się tak zachowuje? Może to tylko wymysł autorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salemkaaa
Idac tropem watpienia w slowa... to wszystko co ktos napisze w necie mozna uznac z gory za falsz... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaaaaarnaa jestes glupia i t
po 1 oblala egz.ustny i moze poprawiac.po 2 moze kontunuowac nauke w szkole policealnej. po3 dlaczego "się stacza"? WeWo tez mysle ze autorka przesadza dosc mocno.moze dziewczyna sobie podpala i coz z tego? to juz ma zostac skazana na wygnanie? zreszta nie jej sprawa na co dziewczyna przeznacza pieniadze.poza tym te 400 to smieszne...i ktos madrze napisal ze facet placił tyle gdy zarabiał 3000.smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaaaaarnaa
czaaaaaarnaa jestes glupia i t skoro twojego meza stac to kupuje, nas jak bylo stac to tez dostawala wiecej niz miala zasadzone o czym pisalam wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salemkaaa
Ok "stacza sie" to moze troche na wyrost. Jeżeli poprawi mature i pojdzie na policealne - ok! Naleza jej sie alimenty, ale co do wysokosci to w obecnej sytuacji bym sie zatanawiala - nie znam sie na alimentach, 400 zł to i duzo i malo zalezy z ktorej perspektywy patrzec - bioracego czy dajacego... a co do papierosow to jestem wielka pzreciwnczka. A skoro ma malo pieniedzy to powinna sobie calkowicie odpuscic i juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest jak
ojciec zamiast wychowywać córkę poczuwa się jedynie do płacenia nakazanych przez sąd alimentów. Jak ją OBYDWOJE rodzice wychowali, taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaaaaarnaa
tak to jest jak chcesz mi powiedziec, ze kazde dziecko z rozbitej rodziny szlaja sie, chleje, pali ? daruj sobie tego typu komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaaaaaarnaa trzymam za was kciuki daj znac jak bedzie po sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czarnej
skoro jak twierdzisz nie ty masz obowiązek alimentacyjny tylko mąż to po cholerę się wpierdalasz w jej życie, niech ON decyduje, niech ON idzie do adwokata, niech ON się sądzi i niech ON się radzi w tej sprawie na forum hipokrytko. Na swoje dziecko pewnie wydajesz w cholerę kasy - bo to normalne - a nędzne 400 jeszcze chcesz odebrać? Wtydź się wredne babsko z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czarnej
a druga sprawa na co wydaje, to też nie twój zasrany interes! Moze sobie kupic prezerwatywy i wibrator, goowno cie to powinno obchodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaaaaarnaa
ludzie jesteście nienormalni, przecież przez te alimenty jakie płacimy z mężem mój poziom życia znacznie się obniżył, już nie będę mogła jeździć 3 razy w roku na wczasy, mało tego, teraz zamiast na Florydę gdzie mamy dom letni, będę musiała jeździć na Majorkę a to znacząco obniża mój prestiż, zwłaszcza wobec przyjaciół z naszej sfery. Nie mówiąc już o tym, że teraz bilet lotniczy trzeba będzie kupić na trójkę a nie jak do tej pory tylko na mnie i męża (dzięki Bogu nasze dzieciątko do 2 lat ma przelot gratis). Więc tak trudno mnie zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhguyfyt
jestem pod wrażeniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaaaaarnaa
widze, że ktos sie pode mnie podszył do czarnej rozbawiłas/es mnie swoim postem :D ale moj mąż nie ma zasadzonych alimentów ani nie ma w obowiazku zapewnic jej wibratora ani prezerwatyw. A ja nie pozwole na to by nasze pieniadze szly na jej rozrywki nie mowie, ze nie ma prawa miec swojego zycia , ale nauka jest przede wszystkim i na to powinna wydawac kase, a skoro nie widziala takiej potrzeby to na zachcianki niech zarobi wlasnymi rekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jureczekon
ale moj mąż nie ma zasadzonych alimentów - co ty pierdolisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaaaaarnaa
Na wibrator i prezerwatywy nie ma zasadzonych alimentów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem tak..........
Czepiacie się autorki, a wezcie pod uwage, ze ta gowniara nie zdała matury ustnej z jezyka polskiego, do ktorej wystarczy tylko nauczyc sie pracy, niczym nie mogli jej zaskoczyc. Wiec chyba jednak jest bezczelna gowniara i tumanem skoro tak proste rzeczy olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem tak..........
I skoro nie chce sie uczyc to niech leci do roboty, pełnoletnia już jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jureczekon
A ja powiem tak.......... też masz zdobycznego faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem tak..........
Nie. Nie jestem w zadnym zwiazku. ;) Pomyliłes sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jureczekon
A ja powiem tak.......... Zdecyduj się ! gówniara czy pełnoletnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tu kiedyś była taka co za męża chciała iść do sądu obniżyć alimenty na dziecko z poprzedniego związku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem tak..........
Mentalnie jest gówniara, fizycznie jest juz pelnoletnia. Wiec w czym problem? Bronisz tumana bo nie zdala najprostszej matury jaka jest? To chyba znaczy ze sobie olała to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jureczekon
A ja powiem tak.......... a ty jakim prawem ją obrażasz ? zrobiła Ci coś ? Napisałaś -"Mentalnie jest gówniara, fizycznie jest juz pelnoletnia." a więc chyba jeszcze nie zdolna do samodzielnego utrzymania się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem tak..........
Nie przesadzaj juz człowieku, dziewczyna definitywnie wyciaga hajs od starego, a samej jej sie nawet pouczyć troszke nie chce. Tyle ode mnie. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jureczekon
Tatuś i jego panienka zafundowali dziewczynce rozpad rodziny więc i może ta banalnie łatwa matura była dla niej w tym momencie za trudna ! Troche uczuć kobieto ! Chyba nie masz dzieci,że tak szorstko piszesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jureczekon
Tatuś i jego panienka zafundowali dziewczynce rozpad rodziny więc i może ta banalnie łatwa matura była dla niej w tym momencie za trudna ! Troche uczuć kobieto ! Chyba nie masz dzieci,że tak szorstko piszesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnieeee
może dziewczyna przeżywa rozpad rodziny i ma kłopoty w nauce, sama też bym nie chciała by ojciec posuwał inną kobietę, która jeszcze żerowałaby na marne parę groszy które mi jako dziecku by się należały. Krótko mówiąc, jest ojcem więc ma płacić, a ty autorko, zamiast jeszcze pomóc tej dziewczynie to kładziesz jej kłody pod nogi, być może gdyby ojciec jej płacił więcej a nie mniej, to mogłaby sobie pozwolić na korepetycje, a tak pewnie czuje się gorsza od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaaaaarnaa
jureczekon po pierwsze- nie panienka a żona po drugie-nie zafundowalam dziewczynce rozpadu rodziny, bo kiedy poznałam męża był 3 lata po rozwodzie po trzecie-skoro dziewczynka zamiast wziac sie za nauke wolala chlac i k***ic sie to ma teraz to na co zapracowała dokładnieeee po pierwsze-od rozwodu jej rodziców minęło 8 lat po drugie-to, ze mó mąż rozszedł się z pierwszą żoną wcale nie oznacza, że nie mógł sobie ułożyć życia na nowo po trzecie-czytaj matole co pisałam a potem sie wypowiadaj pisałam wczesniej, że mój mąż proponował jej zeby poszla na korepetycje, ale dziewczynka nie miała czasu. Latawica zwykła i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak powstał czokapik
czaaaaaarnaa jakim prawem mówisz tak o córce swojego męża !!!! Z kim ten facet się związał ?! Powinien cię zostawić razem z tym twoim dzieckiem i odejśc do innej kobiety która będzie szanowała jego dzieci bez względu na to jakimi są .Dostaniesz 400 zł alimentów a może i mniej bo przecież mało zarabia i wtedy nie piszcz,że Ci nie starcza,bo wg ciebie to fortuna wielka ! Fuj...brzydze się takimi babskami jak ty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×