Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czaaaaaarnaa

Jakie są szanse na obniżenie alimentów?

Polecane posty

Gość dokładnieeee
matołem to jesteś ty nierozgarnięta wredna i zawistna hipokrytko bez sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaaaaarnaa jestes glupia i t
alez ty jestes zaciekła i chciwa zal... (to oczywiscie do autorki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała0123
Jesteście wszyscy podli. Prawda jest taka, że dzieci wykorzystują ojców, aby kupowali im ciuszki, dawali na imprezki, wakacje, a matki dodatkowo ściągają kasę (alimenty). Jeżeli coś się wydarzy np. choroba, to potem jest wielkie halo, wściekłość. Moje jest takie zdanie, że jeżeli matka jak i ojciec wydadzą na dziecko po 400 zł. to jest razem 800 zł. - to duże pieniądze. Niestety, często jest tak, że matka nie kwapi się pójść do pracy, tylko żyje z alimentów i pomocy społecznej - bo po co, przecież tatuś dołoży na ciuszki, wakacje jak zabraknie. Jestem osobą dorosłą i żyję obecnie z zasiłku dla bezrobotnych i jakoś starcza - musi.Więc do roboty wszystkie leniwe, samotnie wychowujące dzieci matki, dosyć żerowania na ojcach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polny kwiatuszek
ja o ojca dostaje 200 zł a mam 20 lat :D to dopiero są śmieszne pieniądze. Zdałam mature i teraz ide na studia, będe sie sądzić o więcej bo potrzebuje na szkołe i akademik :o myślicie że ile moge wołać od niego w sądzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak was czytam to mi sie rzygać chce moim zdaniem baby msja napier... Do pracy a nie czekać na alimenty tępe zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×