Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sinead

Jak wam sie podobaja te meble?

Polecane posty

Gość lamella
Ciemne meble zmniejszają powierzchnię, są zimne, nieprzytulne, i trzeba je nieustannie odkurzać, każdy pyłek jest widoczny. Wiem, bo sama mam takie niestety, dałam się namówić mężowi, a teraz z chęcią bym je porąbała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedano
ciemne meble mam i cholera mnie bierze , nigdy więcej !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne. najbardziej podoba mi się stół i krzesła. Siostra ma takie ciemne meble, faktycznie kurz widać mocno i trzeba często przecierać. Jednak ładnie się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzór ładny, chociaż zachowawczy bardzo no i raz miałam ciemną, właściwie czarną szafkę po telewizor od tamtej pory zero ciemnych mebli nie upadłam na głowę, żeby sobie tyle roboty z własnej woli dokładać teraz mam z BRW system doors, jasny, kurze wycieram raz na tydzień, porzy normalnym sprzątaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam takie ciemne i wystarczy nie wycierac kurzu przez kilka dni to sa cale biale doslownie z kurzu! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na jasnych tez sa kurze
a ze nie widac nie oznacza ze ich nie ma...ja mam ciemne z ikea -lack ale ja mieszkam w uk a tu sie tak nie kurzy wiec nie mam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, aż tak głupie to my tu w tej zacofanej i zakurzonej Polsce nie jesteśmy, żebyśmy uważały, że na jasnych mebli kurz nie osiada ale też mamy ciekawsze zajęcia od codzinnego wycierania mebli, więc jak nie ma takiej konieczności, to tego nie robimy przy meblach ciemnych jest taka konieczność, przy jasnych nie - chyba, że ktoś sie mocno nudzi, to jego wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie są najgorsze, raczej takie proste, ale nie w moim z=stylu. Ja stawiam na nowoczesność i jeżeli miałabym już kupować meble, to raczej zainwestowałabym w coś innego, choć wydaje mi się, że tym nic nie brakuje. No kwestia gustu, więc w zasadzie nie ma o czym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biurowsz
Meble nawet nawet, ale bez szału. Trochę zbyt "normalne". No i też nie jestem fanką ciemnych. Znacznie bardziej podoba mi się jasny, świeży wystrój: http://goo.gl/ShXk takie ciemne meble raczej w bardziej formalnych wnętrzach - choć też niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z mopem
agnieszkaj mi się wydaje że to są nowoczesne meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słucham porad ewy
ja mam ciemne meble i jestem bardzo zadowolona. nie wiem o co wam chodzi z tym kurzem, ale u mnie czegoś takiego nie ma. okna mam bez przerwy pootwierane i wycieram kurze raz w tygodniu. kupuj, polecam, bedziesz zadowolona. a ewa oczywiście jak zawsze najmądrzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ładnie
Zależy do jakiego wnętrza chcesz je wstawić oraz jakie masz dodatki - optycznie pomniejszą pomieszczenie, z jasnymi, lub kolorowymi dodatkami możesz uzyskać ciekawe wnętrze taka samo kolor ścian będzie ważny. Faktycznie są bardziej pracochłonne - jednak przecież nie będziesz miała niewiadomo jak wielkich powierzchni do wycierania:) biurowsz ----> to co widać na wizualce nadaje się jedynie do pooglądania. Mieszkanie w takich wnętrzach to koszmar - tak jak ciemne meble bezlitośnie pokazują kurz to białe strylne wnętrza pokazują brud i ślady (przejdź się po tych białych płytkach i usiądź przy szkanych blatach) W takim wnętrzu faktycznie trzeba cały czas mieć szmatę w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściany mam jasne, pastelowa brzoskwinia Duluxa, komplet wypoczynkowy też będę mieć jasny. Jedyne co mam ciemniejsze to panele, aczkolwiek nie sa one też jakoś bardzo ciemne, no ale jasne też nie. Z tym, że mam zamiar też jasny dywan położyć. No i rolety też będą jasne, w kolorze mniej wiecej ecru. Ława jeszcze będzie dopasowana do mebli, więc pewnie ciemna. A nie wydaje wam się, że te meble są trochę za masywne? Te boki takie grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn w sumie tak patrze na te panele, to one jednak nie są ciemne, sa takie pośrednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, dobre te meble. Mnie podobają się podobne, ( coś takiego http://www.kelman.pl/info17670,szafka-nocna-aramis-art10.html )... To dobrze że meble są masywne i ciemne - dodają powagi i dostojeństwa. Oczywiście jeśli są ładnie zaprojektowane i pasują do wnętrza, ale to już kwestia gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, nie sa złe, nieco styl kolonialny przypominają, ale ja bym chyba coś innego wybrała, bardziej prostego i koniecznie ciemniejszego. Widziałam sporo mebli w takim stylu na meblopol.net, więc jak szukasz czegoś takiego w przyzwoitej cenie, to tam warto sobie zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oejjejejejeejeje
nie podobaja sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie przepadam za ciemnymi meblami :/ Wszystko na nich widać i trochę przyciemniają pokój. Zdecydowanie bardziej wolę jasne, np. sosnowe. Na esmebel są ładne meble drewniane. Sosna pasuje chyba do każdego koloru ścian, tylko szkoda że z czasem trochę ciemnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi ciemne, zwłaszcza drewniane meble bardzo się podobają. Nawet jeśli trzeba je nieco częściej odkurzać ;) Ale poza tym - jasne drewniane meble też mają swój urok i nawet zdarzyło mi się pomalować takie na kolor biały. Wygląda to przepięknie :) Taki na przykład meble bardzo mi odpowiada: http://www.esmebel.com/rodziny,adel,13,Szafa_sosnowa_biala_ADEL,1307.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antej z
Chciałbym usłyszeć wasze opinie na temat tego zestawu: http://www.e-inclusive.pl/Meble-%C5%82azienkowe/Meble-%C5%82azienkowe/Szafka-wisz%C4%85ca-uniwersalna-60cm-Ko%C5%82o-Domino-89261.html jak wam się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×