Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość harman

Robicie swoim mężom kanapki do pracy?

Polecane posty

mojemu zawsze... o jak logike tu chodzi? Bardzo Cie przepraszam ale to tak abstrakcyjnie brzmi ze nie zrozumialam. Jesli dla ciebie problemem staja sie kanapki to ja Twojemu facetowi serdecznie wspolczuje. kaciaa... miesko zawsze robie w szybkowarze, bo jakos tak oszczedza mi czas a poza tym mieso wychodzi na prawde soczyste. Jesli masz mozliwosc to sprobuj, nie mowie ze akurat ten schab, ale inne mieso. Ostatnio rozbilam gulasz, i zajelo mi to 20 min, z przygotowaniem :) a mieso robione pod para jest mieciutkie i przepyszne. Szybkowar to moj niedawny zakup i zwariowalam na jego punkcie. I mam wiecej czasu na przytulanie sie do meza :D nie mowie juz o zaoszczedzonej energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj maz wstaje
pol godziny wczesniej, idzie do sklepu po świeże pieczywo i robi mi śniadanie i kanapki do pracy (sam jest na diecie, więc sobie nie robi, tylko je albo twrożek, albo coś w tym stylu). Resztę posiłków czyli w zasadzie obiad, bo kolację jadamy bardzo rzadko, przygotowuję ja. W weekendy kiedy nie pracujemy ja wstaje i przygotowuje śniadanie dla nas obojga. Nikomu korona z głowy nie spada... Jesteśmy PARTNERAMI! Wspieramy się i lubimy sprawiać sobie przyjemność takimi drobnostkami jak np śniadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coralick to super a ten przepis na kuraka chcecie?? a konkretniej na kurze cycki?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach to się nie dziwię.... udane, udane, rtulations :) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kap kap płyną łzy donkapatke my żyjemy w partnerskim związku a ty mu robisz papu No i znalazła się mądrość, Ty zapewne o wszystko się kłócisz , kiedy musisz nawet palcem ruszyć.No to się nazywa udany związek, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach to się nie dziwię
wg mnie kap kap to nawet nie wie co to jest związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kap kap płyną łzy
No i znalazła się mądrość, Ty zapewne o wszystko się kłócisz , kiedy musisz nawet palcem ruszyć.No to się nazywa udany związek, nie ma co. a po czym to wnosisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kap kap płyną łzy
ach to się nie dziwię wg mnie kap kap to nawet nie wie co to jest związek skoro wiesz lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jak widac :) a wiec tak ja daje na oczko wiec same musicie dojsc ciasto/marynata sos tao tao sojowy maka ziemniaczana jajko troche wody sol pieprz ( soli nieiwele) bo sos sojowy jest slony 1/2 plaskiej lyzeczki do herbatu imbiru odrobinka ale niekoniecznie papryki ostrej mieszamy to wszystko razem ;) ciasto musi miec konsystencje nalesnikowego tyle ze ma byc gestsze. Pierski kurze kroimy w kawalki-taki na raz do pyszczka i smazymy w glebokim oleju ok 5-6 minut gotowe kawalki polewamy sokiem z cytryny i maczamy w sosiesojowym. do tego ziemniaczki albo frytki albo co kto lubi :) i jakas saltka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak:
ja robilam jak bylam w ciazy i i tak wstawalam ok 6 rano bo musialam cos zjesc :P wtedy od razu i jemu robilam, ale jak juz urodzilam to sielanka sie skonczyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo... brzmi samkowicie... imbir bym dala swiezy i troche czosnku :) chyba bede pitrasic dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Wam jedno o kanpkach
i nie tylko :) To wszystko jest kwestią szacunku do siebie i między członkami rodziny. Jeśli ktoś ma o sobie dobre zdanie, nie ma kompleksów , nie pozwala po sobie jeździć jak po łysej kobyle ,a przy tym nie odczytuje wszystkiego wokół jako próby uwłaczenia jego godności osbistej :), to zadna praca domowa czy przysługa dla innych nie jest niczym strasznym :). Oczywiście w zdrowym układzie takie gesty sa doceniane przez innych. Śmieszą mnie te teksty o kurostwie domowym. Zrobienie komuś jedzenia jest uwłaczające? Rodizna polega na tym głównie, że ludizesię soboą opiekują i jest im ze sobą dobrze, bo każdy o każdego dba. doceniajcie wage małych gestów, zamiast się kłócić o drobiazgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach to się nie dziwię
wiecie co? idę się poniżać dalej. idę posprzątam mieszkanie, przygotuję obiad, nawet chyba pranie wstawię. A po tym wszystkim przywitam z uśmiechem mojego męża, który przyjdzie po nadgodzinach w pracy. W końcu jestem zwykłym sługusem, a on mnie zapewne zdradza po kątach :D ps. kurczak brzmi bardzo smakowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kap kap płyną łzy
Śmieszą mnie teksty o kurostwie domowym "kurostwo domowe" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach to się nie dziwię
kap kap płyną łzy z tego co widzę masz niewiele do powiedzenia :) potrafisz tylko robić ctrl+ c i ctrl+ v?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Wam jedno o kanpkach
kurostwo - bo to nic innego przecież :) sprzedawnaia swych usług :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kap kap płyną łzy
ach to się nie dziwię kap kap płyną łzy z tego co widzę masz niewiele do powiedzenia potrafisz tylko robić ctrl+ c i ctrl+ v? wysil się trochę i popatrz co cytuję :D nie trzeba pisać wprost, żeby wyrazić swoje poglądy, choć dla ciebie może byc to niepojęte, bo nie podejrzewam cię o jakąkolwiek logikę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozmrazam indyka... kuraka nie mam... imbir mi wyszedl ale zrobie bez. dzieki kaciaa bo kiedy moj pan i wladca wroci z pracy bedzie mial gotowa ciepla przekaske i bedziemy mogli spokojnie pojechac na zakupy, gdzie bede PCHALA WOZEK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak jest bomba coralick jestes wielka zapomnalam o czosnku tak musi byc choc dwa zabki roboty niewiele no i w ustach sie rozplywa jak zrobicie prosba dajcie znac czy smakowalo :) na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kap kap płyną łzy
powiem Wam jedno o kanpkach kurostwo - bo to nic innego przecież sprzedawnaia swych usług ha ha ha świetna riposta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojemu zawsze
Oj masakra nie robię mu kanapek, jaka ja jestem dziwna i niewdzięczna. No błagam! Wstajemy równo, bardzo nie lubię wstawać rano a muszę, więc wg Was powinnam jednak się poświęcić, żeby mu było miło i wstać o 4 i mu te kanapki zrobić tak? No teraz napiszecie, że wieczorem powinnam ;) Czyli jak on siedzi przed kompem to ja mam mu zrobić śniadanie zamiast też się zrelaksować, bo mi korona z głowy nie spadnie, tak? No pewnie, że byłoby mu miło. Mi również, gdyby to on mi je zrobił, a to się nie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez to dzis bede pitrasic oboje z mezem to uwielbiamy schab nastawie dzis do marynaty jutro zrobir :) indyka kaciaa nie lubic i jej maz tez nie ;) dziewczyny nue kloccie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstaje o 5 rano i robie a co tam, sobie tez robie i kawusie tez :) i kocia trzeba nakarmic. owszem przyznaje sie bez bicia ze czasem zdarza mi sie zrobic kanapki wieczorem ale wtedy w folie i wio do lodowy. moj zreszta woli takie jak zrobie wieczorem jak sie przegryza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu zawsze... nie odpowiedzialas na dreczoce mnie pytanie o Twoja LOGIKE W NIEROBIENIU KANAPEK? czy byla bys taka uprzejma i mnie oswiecial czy to za trudne: kaciaa... ja tez nie przepadalam bo byl za twardy, ale wpadlam na pomysl zeby gada oklepac troche tluczkiem i jest smacznosciowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coralic dzieki to wyprobuje :) na razie sie zegnam mowie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojemu zawsze
Coralick - już próbuję CIę oświecić, bo dlaczego dla większości z Was normalnym jest, że to właśnie kobieta robi te kanapki? Logika mi wskazuje, że skoro oboje potrafimy robić kanapki, to nie ma znaczenia kto je robi i czy wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×