Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania292929

odchudzam się od jutra kto ze mną??

Polecane posty

Gość ania292929

30 lat 1,68cm 63kg cel: 58kg razem raźniej:) są chętne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_bella
ja się dopisuję :) chcę zrzucić ok 10 kg, tak żeby przy wzroście 173 cm ważyć max 52 kg. Jaki masz pomysł na dietę? +oczywiście dużo ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z gazowni_!
Ja odchudzam sie już miesiąc. Stosuję dietę cebulowo-czosnkową. Jest dużo potraw opartych na tych warzywach (zupa cebulowa, czosnkowe pierożki, gotowana cebula w ziołach, na przekąskę prażony czosnek). Trochę wali z japy, mój chłopak ledwo daje radę ale warto bo schudłam już 10kg. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ja
hej dziewczyny to ja tez zaczynam razem z wami :* dziś: 1,65cm 64kg :/ ciało obwisłe nie ujędrnione blee włosy matowy blond :( za jakiś czas :) 1,65cm 57kg :) super jędrne ciałko :) włosy super blond :) tak od siebie dodam, że kiedyś po każdym posiłku czyli śniadanie-obiad jadłam pół grejpfruta bardzo pomógł mam zamiar wprowadzić go ponownie w moja dietę. No i fusy z kawy na ciało bosko działa :) dziewczyny do dzieła lato idzie :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_bella
yyyy... ta cebulkowo-czosnkowa to raczej nie dla mnie :) nienawidze tych warzyw :) ja robię kilkudniową głodówkę, a potem wprowadzam warzywa i chudy nabiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_bella
no ba :) lato to już praktycznie jest, tak ciepło, że aż miło... :) a co za blond planujesz? bo ja rtakże blondynka :) tylko, że mój kolorek jest super jasny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ja
mi tez cebula sie nie widzi :D wole warzywa i mięsko na parze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała-Mi22
Ja rowniez z checia sie przylacze.Mam do zrzucenia ok 5 kg.Jutro mam zamiar zrobic sobie 1-dniowa oczyszczajaca ryzowa a pozniej MŻ-pierwsze 2 tyg bez pieczywa i slodyczy jako faza uderzeniowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ja
mam sloneczny blond jestem ok dwa miesiace po fryzjerze ale nie stosuje odzywki typowo na blond no i robi sie matowy :/ wszystko z lenistwa ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ja
dziewczyny a jakie macie lub znacie sposoby na "odchudzenie" ud, podniesienie pupy, zgrabne łydki..... pomyśleć że rok temu ważyłam 55kg az zal mi ciuszkow ktore wisza w szafie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksh
ja też jestem za! 169cm 76kg! ograniczenie słodyczy, mniejsze ale częstsze posiłki i grejfruty + wysiłek, wysiłek, wysiłek! to są moje priorytety! no i nic hop siup- boję się obwisłej skóry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa11
ja 1.60,waga 100 kg,lat 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intensiv
Hej dziewczyny, można sie przylaczyc? 179cm 76 kg cel nr 1 - ponizej 70-ciu :) Dużo cwiczen - karnet na siłownie, codziennie minimum godzina, dwie aerobiku/silowni/tanca/rowerka itp, do tego jak nie bedzie deszczu to rower zwykly. Dieta - zdrowy posilek co 3 godziny, tylko pelnoziarniste pieczywo,warzywa, kasze,ryze,gotowany kurczak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja z wami ;) odchudzam się przed lipcem. Czyli mam dwa miesiące spłaszczyć to i owo. waga -sprawdzę i napiszę wzrostu mam 165 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ja
widze ze andzie dominuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intensiv
lipcowa aniu - do lipca to masz miesiąc :P Olka11305 - o matko, naprawde chcesz tyle schudnac? Jestem praktycznie twojego wzrostu a wazac 64 kg byłabym już z lekka koscista....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_bella
no to dziewczyny, dajemy rade... i to koniecznie! :) jeśli przyjdzie chwila zwątpienia, to wiadomo gdzie szybciukto sie logujemy i żalimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_bella
strasznie mi się podoba waga kafeterianki "Olka11305" :) będziesz wyglądać cudnie przy swoim 178 cm wzrostu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ja
ja tez bym chciala byc wyższa a tak przy zwroscie 1,65 wygladam jak pulpet :/ moze macie sposoby na wymodelowanie sylwetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczącaaa
witaj Aniu ja chętnie przylacze sie do Ciebie w zmaganiach z waga ja mam dokladnie ten sam wzrost co Ty i ta sama wage a chcialabym uzyskac 57 kg :D mam nadzieje ze razem wytrwamy ja mysle o 1000 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ja
hej Walcząca :) ja zaczynam od jutra, czytałam gdzieś na kafe o diecie kefirowej. \dziewczyna piła przez 2 tyg i fajnie zjechała z wagi. Tylko i wyłącznie kefir w dowolnych ilościach-mam mieszane uczucia co do tego ale moze spróbuje przez tydzien hee jak dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_alina_
Hej dziewczyny ja sie dolaczam ;) od jutra zaczynam, mam 167 cm waga: 60 kg. chce zrzucic 3 kg w miesiac ,mam nadzieje ze sie Nam wszystkim uda pozbyc sie tych zbednych kilogramów. Po prostu ograniczam jedzenie , nei jem chleba na kolacje, rezygnuje ze smazonego napojow gazowanych chipsow fast fodow itp. najgorzej bedzie ze slodyczami.:/ Plus cwiczenia i brzuszki;)Mam nadzieje ze ten topik przetrwa i ze dzieki wzajemnemu wsparciu bedzie nam łatwiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczacaaa
hmm ja wole 1000 kcal niz ta kefirowa bo po kefirowej to pozniej przyjdzie taaaaki wilczy glod bo organizm bedzie wyglodnialy ze jojo murowane z nawiązką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ja
moze i masz racje pozostane przy warzywkach i mięsku na parze :) wiec trzymajcie sie i do jutra, slodkich snow "_"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczacaaa
wzajemnie slodkich snow od jutra zaczynaamy::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_bella
ktoś zaczął dzisiejszy dzień od joggingu? :) ja napewno wiem, ze go zakoncze bieganiem, 100razy bardziej wolę wieczorem niż rano (choć rano to ponoć więcej kcal się spala :P ) w planach: hektolitry zielonej herbaty, zwykłej herbaty z mlekiem, od czasu do czasu kawka (tez z mlekiem) plus jakieś napoje typu multivitamina. O właśnie... i muszę zajrzeć do apteki kupić jakieś witaminy. Tego nigdy za wiele podczas odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ja
ana_bella witaj :) ja juz po mini cwiczeniach,:):D sniadanko kromka chleba pumper.. zielona sałata + pomidor zielona herbata obowiązkowo :) no i kawa z mlekiem :( musze powoli odwyknąć od kawy :/ za chwile ide natrzec sie kawą i wyszorować szorstką rękawicą to na orzezwienie :) Ja też wole ćwiczyć wieczorem a rano robie różne zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) wiecie odchudzam się przed slubem więc mam nieco więcej czasu bo do 31 lipca więc dwa miesiące :P waga -67 kg :O dzień zaczęłam od zielonej herbaty i bułki pełnoziarnistej oraz od kafeterii i papierosów teraz zmywam się sprzątać w mieszkaniu,poodkurzać ,wymyć okna i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×