Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania292929

odchudzam się od jutra kto ze mną??

Polecane posty

Gość inzynierka_ajj
to i ja z wami!!!!168cm 63kg. chce zejsc do 54:) dzisiaj pierwszy dzien na ducanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za soba juz mam wszystkie diety świata............i to ze się ograniczycie......phi....co wam da.....efekty na chwilke........same zobaczycie kofffane.........głodówki, 1000 kalorii - to bzdura.....liczą się efekty i szybkie zdrowe odchudzanie......więc jeśli tak chcecie to polecam WAM ....dr dukana................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się ważę co dziennie Mąż się ze mnie śmieje, bo wchodze na wagę bez łapci, zeby mniej ważyć :) Jaka to jest dieta 1000 kalorii? bo jak smacznie i zdrowo to ja chętnie :) Wieczorem sobie napiszemy która wytrzymała bez słodyczy dziś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj inzynierka No mam nadzieje ze wytrzymam bez slodyczy. Pozdrawiam gorąco i meldujcie sie wieczorkiem i spowiadajcie co zjadlyscie i co sobie odmowilyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga ENI_35 jestes na dukanie duzo schudlas ja sie zastanawialam nad tym ciagke sie zastanawiam w zasadzie bo tam sie podiobno je ile chce nawet schudniesz jesli przekroczysz 1000 kcal w tych bilakach w jedzonku?? ja bym chciala zrzucic 5 kg ale w miare szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_bella
uparcie burczy mi w brzuchu, ale nie poddaję się i opijam się zieloną herbatą :) jak sobie przypomnę ile mogłam wciągnąć słodyczy na raz, to aż mnie autentycznie mdli... Któraś kobietka pisała wcześniej o chromie - wiesz, wg mnie to szkoda kasy, to prawie nie działa :/ znalazłam na to sposób - robie sobie herbatę owocową i słodzę słodzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1000 jak sie od razu zacznie jesc jak przed dirtka to oczywiscie,ze bedzie jojo... Kiedy po 2 ciazy bylam na tysiaczku to ladnie schudlam bo z 72 na 61 kg w okolo 3 miesiace.Wychodzilam z dietki powoli.co tydzien dodawalam 150 kalorii i obylo sie bez jojo!tzn kg wrocil. a teraz zapragnelam byc drobniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek321
Hej dziewczyny ja też się chętnie przyłącze:) Ja niestety startuje z dość dużej wagi 166cm, 78kg. Bardzo bym chciała schudnąć tak z 10kg:) mam nadzieję że do wakacji się uda z parę kilo zrzucić. Od jutra zaczynam dietę 1000 kcal i jak pogoda się poprawi to rowerek oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kwiatek321. dziewczyny może poznamy się blizej? Na poczatek moze kazda powie skad jest:) Ja: urodziłam się na dolnym śląsku, całe zycie mieszkałam w Tychach a od ponad roku Jaworzno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_bella
do 18 r. ż Zduńska Wola k. Łodzi, a następnie Toruń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Konin, Wielkopolska Dziewczyny a podajcie proszę co ma mało kalorii i mozna jesć a czego się wystrzegać. Może to głupie pytanie, ale ja nie odchudzałam się nigdy, wiem tylko , ze należy ograniczyć słodycze i smażone mięcha... ..... a jak my przezyjemy Dzien Matki w srodę bez słodyczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorja bylam na imieninach,zjadlam kawalek ciasta i nie robie z tego tragedii...w srode pewnie tez cos zjem!potem wiecej pocwicze a na kolacje np kefir! a co ma malo kalorii?jest tyle tabeli kalorycznych w necie,poszukaj sobie! Ja wcinam pomidorki,ogorki.rzodkiewke,jajka,twarozki chude lub grani.czasem chuda wedlinke!Na obiad gotuje sobie supke z mrozonki,albo pieke rybke,albo piers z kurczaka w folii z papryka,cebylka,czosnkiem i natka pietruszki!czasem zjem to samo co gotuje dla dzieci tylko mala ilosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_alina_
Witam wszystkich ja dzisiaj zjadlam na snaidanie 2 kawalki chleba z bialym serem plus pmidor rzodkiewka i pampryka i do tego jajko II sniadanie serek DANIO ZA 2h obiad warzywa na patelnie 17:00 cwiczenia 30 min.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intensiv
O kurcze, już 3 strony :) JA jestem z Warmii:) Dzisiaj zjadłam na sniadanie jajecznice ze szczypiorkiem +2 kromki II śniadanie mandarynka lunch 2 kanapki z salatka warzywna Na obiad będzie surówka z kapusty pekinskiej ze szczypiorkiem + tunczyk Na kolacje resztka tunczyka :) Cwiczylam dzisiaj na siłowni 2.5 godz plus sauna i łaźnia. Aha,a wieczorem będzie 1.5 h tańca. JA sie odchudzam od 1 marca, zjechałam juz 10 kilo,ale od jakichs 2-3 tygodni stoję, bo podjadam :( Spoczełam na laurach,a jeszcze by sie przydało z dychę zrzucic, ale jakoś nie mogę sie zmobilizowac, pogoda też nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intensiv-ten nick do Ciebie idealnie pasuje:) i nie poddawaj sie!Tyle juz osiagnelas,szkoda byloby to zaprzepascic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te kanapki to z jakiego chlebka?salatka warzywna na ten chlebek tez pewnie z majonezkiem nie?moze dlatego waga sie zatrzymala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny, Ja Was podziwiam, taniec, aerobic, tak pilnujecie tych kalorii. Nigdy nie przywiazywałam wagi do kalorii i jedzenia, ale jak tak patrze to całkiem dobrze można zjeść i te małokaloryczne posiłki :) Muszę zmienić zwyczaje w domu tylko ciekawe co mąż na to :) Ja dziś póki co od rana zjadłam tylko dwie kromeczki chleba z szynką, ale juz jestem strasznie głodna ..... po powrocie z pracy bedę jadła obiad, tylko nie wiem czy jeść ten gulasz z ziemniakami co wczoraj robiłam na dziś :) Ściagnęłam sobie z internetu tabelę. Przeglądam i jestem w szoku.... tabliczka czekolady 550 kalorii moja ulubiona nutella 580 delicje 400 no nic postanowione, ograniczam słodycze do minimum. W ciezkich chwilach będę myslec, że są dziewczyny, które także ograniczają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,ze sa:) Lidus jesli moge Ci cos doradzic...staraj sie jesc tak co 3 godzinki,nie wolno podczas diety dopuscic do takiego glodu jak masz teraz!nie dosc,ze zjesz wiecej to jeszcze organizm odlozy cos na czarna godzine!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intensiv
koliberku - chleb ciemny (kołodziej pelnoziarnisty,najlepszy:) ) a salatka tak,z majonezem, ogolnie nie znosze takich salatek,ale musialam zjesc bo zostala po imprezie :) Tak, waga stoi bo podjadam,jestem tego swiadoma,ale nie moge sie powstrzymac. JEszcze do tego mam PMS 2 tygodnie przed okresem i już sie zaczyna, czyli mysli depresyjne i wpierdzielanie, dopiero po skonczeniu sie okresu jestem normalna. Musze dokupic magnez i łykac podwójne dawki:) Gdyby było slonce to nie byłoby mnie przed kompem tylko smigalabym na rowerze,ale leje wiec siedze i sie wkurzam i pewnie cos zjem. Ehh tak się tylko żalę:) Na szczescie cwicze codziennie wiec nie powinnam przytyc,no ale schudnac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała-Mi22
A co sadzicie wlasnie o diecie Dukana? Mnie korci zeby sprobowac bo wiem ze jak jem duzo bialka to chudne, ale nie moge sie zmobilizowac zeby zaczac, no i za miesem nie przepadam.Kupilam nawet ksiazke ale narazie czasu nie mam zeby przeczytac. Moim najwiekszym problemem jest to ze potrafie sie ograniczyc i schudnac ale pozniej wracam do starych nawykow i dupa z calego odchudzania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się narobiłam na ogródku, poprostu jakaś masakra, padam:( Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, co nie:) Będę wieczorekim, jak będziecie to się meldujcie. Aha dzisiaj nie było słodkich pokus, na szczęście wytrzymałam bez słodyczy, oby do wieczora, a raczej do nocy bo bardzo późno chodzę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna sie jeszce dolaczyc? Bo ja juz patrzec na siebie nie moge. A ciaz na koncie mam 0. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynierka__aj
ja z warszawy, studiuje tutaj;) hmmm zjadlam dzis 2 serki wiejskie i tunczyka + dwie kawy :) noi duzoooo wody min:)-o malo nie zemdlałam w sklepie jak zobaczylam slodziutkie pysznosci:) ale trzymam sie ostro!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynierka__aj
noi oczywiscie staram sie jesc co 3 godzinki. nie dodalam tam ze zjadlam tez kilka plasterkow szynki... mam nadzieje ze beda efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda0006 pewie,ze mozna sie dolaczyc:) Jestem juz po kolacyjce:)pomidorek,kilka rzodkiewek,ogorek malosolny,cebulka+dwie lyzki twarozku wiejskiego light....pyyycha,a najadlam sie jak smok!Pokroilam wszystko w duze czastki,cebulke w mala kosteczke i wymieszlam z twarozkiem:) Slodkosciom dzis powiedzialam NIE!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim zycze wytrwalosci:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×