Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaia mama synka i ...

Poród w Legnicy-kto rodził?

Polecane posty

Gość Kasia legnica
Kaia- pisałaś ostatnio że chrzcicie malego. czy masz może ubranko do chrztu odsprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
hej co możan podać dziecku gdy nie może zrobić kupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka0103
Ogólnie słyszałam, ze daja czopki glicerynowe. Osobiscie jeszcze nie stosowałam. Jak Ola ma problem z kupką to kładę ja sobie na kolankach tak, ze nózki ma w górze oparte o mój brzuch. Nam to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czopków dzieci się bardzo uzależniają!I jest to ostatecznosć!!!!! Potem dziecko nie będzie umiało same się wypróżnić bo będzie potrzebowało czopka :( A próbowałaś herbatki HIpp z kopru włoskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
hej co tu tak cicho? my jutro mamy pierwszy spacerek. Antoś już 5150 waży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mikołajkowo! Dawno mnie nie było, bo trochę smutno u nas ostatnio... tylko daję znać, że żyjemy, Marcin zdrowy i opętany przez tzw. bunt dwulatka, więc czasem nawet mi się mrugać nie chce! Naskrobię więcej na dniach bom ledwo żywa! Pozdrawiam Was cieplutko i nasze topikowe pociechy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
hej. jest tam kto? co myslicie o dzisiejszej pogodzie? można wyjśc przy takiej na pierwszy spacerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
hej. spacerek już byl. teraz pytanie gdzie w legnicy są przejezdne chodniki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
Zastanawiamy się jak to właściwie jest z tymi szczepieniami. Czy bardziej opłaca się przyjąć to co oferuje przychodnia czy może samemu kupić w aptece albo pójść prywatnie? Gdzie najlepiej z tym iść. Czy trzeba w takiej sytuacji coś ekstra Płacić w przychodni? Jaka szczepionka jest najlepsza 5w1 +wzw czy 6w1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pomocy :) JAK NAZYWA SIE TA POŁOŻNA CO ODBIERA PORODY I PRACUJE W SZKOLE RODZENIA?TAKA BLONDYNKA DUŻA :) BOSKA KOBIETA! I JAK SIE NAZYWA DRUGA POŁOŻNA (TU BĘDZIE CIĘŻEJ BO PAMIĘTAM JA JAK PRZEZ MGŁĘ :d) STARSZA,W OKULARACH,NA PIERWSZY RZUT OKA NIEMIŁA A POTEM OKAZAŁA SIE BAAAAARDZO KOCHANA :) Wypełniam ksiażkę taką "Moje pierwsze lata" i trzeba wpisać nazwiska położnych i lekarza z porodu. Pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
Kaia- kojarzę z wyglądu niestety nazwisk nie znam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semper
Witam,śledzę to forum już od dłuższego czasu i nie powiem-dzięki niemu 7 tygodni temu czułam się lepiej przygotowana psychicznie na to co mnie czeka przy porodzie, gdy przyszła na świat moja córeczka:) Juz spieszę z informacją dotyczącą położnych- blondynka to Violetta Makowska:) Rzeczywiście przekochana kobieta- wspierała mnie nie tylko na porodówce, ale i przez cały pobyt w szpitalu:) A druga położna to Grażyna Sokołowska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaia - takie małe sprostowanie:) Ta przekochana to faktycznie Wiola ale Grażynka Sokołowska to druga prowadząca szkołę rodzenia i nie jest już położną poza tym w okularach jej nigdy nie widziałam... więc nie sądzę żeby Ci o nią chodziło... ;) Buźka :* A swoją drogą to dobrze, że mi przypomniałaś bo ja też muszę taką książeczkę wypełnić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co tu się dzieje? Hop, hop! Myślałam, że Was nie nadrobię, a tu taaaka pustka, zasypało Was? Ja zaglądałam i nawet pisałam, ale mój komputer żyje własnym życiem i złośliwość jego nie zna granic i po prostu wyłącza się w najmniej oczekiwanym momencie. Opisałam się jak głupia ostatnio: do Was 2 razy, parę maili i jakieś tam inne historie, a ten padł! Normalnie oszaleć idzie, ale właśnie jestem w takcie przerzucanie zdjęć na płyty i zrobię z nim porządek! Apropo zdjęć, matko z córką, mój synek ma ok. 4 000 zdjęć! Szok! Kaia - odpisywałam Ci na Twoje dylematy personalne dokładnie to samo co Kasiula, bo p. Grażyna jest już od paru lat "nieczynna" i jest Rzecznikiem Praw Pacjenta. Obie cudne- to fakt. Znam ze szkoły rodzenia. Nie wiem w końcu o jaką Ci położną chodzi... U nas też taka kniga zakupiona i wypełniona :) Acha, Kaia mam takie dosyć intymne pytanie, pamiętam , że byłaś ostro pocharatana, bo urodzeniu swojego Klocuszka. Jak tam? Wszystko w porządku, czujesz jakiś dyskomfort? alem ciekawska :P Kasia - jak tam Antonio, mam nadzieję, że z brzuszkiem ma już spokój? A na kiedy planujecie chrzciny? Ubranka widziałam na portalu Lca.pl w ogłoszeniach dziecięcych no i na Allegro. Ja ubranko po moim synku sprzedałam na Allegro dziewczynie z Legnicy. Co do szczepień to mój synek był szczepiony 5w1 i dodatkowo rotawirus, a teraz lecimy z pneumo i meningokokami. My wszystko braliśmy w naszej przychodni, bo i cena dobra i akurat te szczepionki co chciałam. Normalnie nie wiem co pisać, bo zatkało mnie z tej pustki na topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
hej Najnaj- małego chrzcimy w drugi dzień świąt co do ubranka to już mamy:) z brzuszkiem nadal problemy. mały ma skaze białkową. musieliśmy mleko zmienic na bebilon pepti i jest troszkę lepiej. ale nadal za dnia śpi a w nocy buszuje:) dziś mamy wychodne:) mamy zamiar wybrać się do kina. ostatnio doktor przepisał nam debridat ktory też Antosiowi pomaga i czopki viburcol. czy któraś z Was stosowała te czopki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama legnica
no wkoncu ktos z legnicy ;-0) witam was mamuski, ja tez z legnicy, czy ktos ma 4 miesieczniaka, moze razem lezalysmy na porodowce ?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasia! Oj współczuję kłopotów z brzuszkiem... Mój Marcin też ma skazę i jest na Bebilonie Pepti. Wcześniej jak go jeszcze karmiłam piersią to byłam na takiej diecie, że nic tylko paść z głodu... A od dawna Antoś jest na tym mleczku, jest już jakaś poprawa? Ja kilka razy używałam tych czopków Viburcol, ale przy ząbkowaniu. Dosyć to drogie, bo opakowanie 10 czy 12 sztuk ponad 20 złotych. Są to łagodne czopki bez żadnej chemii. Wiem, że dużo mam chwali je sobie przy kolkach. No nie wiem co Ci jeszcze doradzić... Szkoda Antosia, a i Ty pewnie padasz na twarz... Masuj mu brzuszek, rób żabki nóżkami, niech poleży na brzuszku najlepiej na Tobie. Zresztą chyba Kaia radziła Ci to samo. Kolki mijają z rekuły ok. 3 mca, bo wiadomo maluszek ma jeszcze niedojrzały układ pokarmowy itp. a u Antosia może to być oznaka alergii. U nas przez 2 - 3 tygodnie od rozpoczęcia podawania BP Marcinek przestał mieć problemy brzuszkowo - skórne. Miejmy nadzieję, że Antosiowi przejdzie i będzie miał piękny chrzest, a Wy razem z nim wspaniałe święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mama! Ach widzę, że była jeszcze jedna nowa forumka i też serdecznie witamy! Nasza Kaia ma synka z 9 sierpnia, więc może ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama legnica
moj z 12 sierpnia, wiec kto wie ;-) nie wiesz ktory numer sali zajmowala ?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie... musisz poczekać aż zjawi się Kaia. Kaia, gdzieś ty? Pierogi już lepisz? No i reszta dziewczyn... jaworzanka, Kasieńka, Kasiula, Monisia no i reszta... muszę zmykać, bo panicz wzywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama legnica
ok, w takim razie pozdrawiam mamuski z legnicy, ciekawa jestem tylko jak tam wasze wrazenia z porodu w legnicy i ogolnej opieki;-) czy ktoresz waszych legnickich dzieciatek mialo zoltaczke i bylo pod lampkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najnajnaj pierniczki dzis robiłam :D:D:D:D:D Pytasz czy czuję dyskomfort???Yyyyy nie :P Wręcz przeciwnie!Z mężem mi jakoś tak lepiej :D:D:D:D mama legnica ja 12 sierpnia wychodziłam ze szpitala.:) Leżałam w sali 141.Mam dłuuuugie czarne włosy! Ta sala była po moim wyjściu puściutka,wiec może tam też potem leżałaś. kasia mój też ma skazę :) Ale objawia sie tylko plamkami na ciałku i suchą skórą.Stosujemy krem LINOMAG A+E oraz Oilian i już jest ok.No i ja nic z nabiału nie jem :( Masakra!Ale cóż... Spadam na pierwszą miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 miesieczniaka
czyli wyszlas w dzien mojego porodu, z doswiadczenia wiedzac to pewnie po obchodzie i badaniach? ;-) to jak Ty wychodzilas, to ja pewnie lezalam jeszcze na sali poporodowej, bo o 12,25 urodzilam i przez caly dzien i tak bylam zmeczona na maxa, wiec pewnie i tak bym nie pamietala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×