Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość DOMI 82
A co do usg to bylam w sobote 12,06 i lekarz pokazal mi pecherzyk i mala kropke,ktora,jak powiedzial,bedzie zarodkiem.Dlatego teraz sie zadreczam czy wszystko jest w porzadku,czy moze znowu sie nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
Domi- musisz wyluzowac.... wiem,wiem fajnie mi sie gada,ale stresem nic tu nie zmienisz... kazda z nas ma to samo...STRES!!!!! OBAWY!!!!!! to chyba normalne gdy tak baaaaaaaardzo sie czeka, czekało na ta fasoleczke.... Wierz w to ,ze bedzie dobrze a bedzie NAPEWNO!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
wklejam Wam tu kobietki cos o Prenatal... Prenatal Complex został stworzony zarówno dla kobiet planujących ciążę, jak również kobiet w ciąży i matek karmiących. Swoje kompleksowe działanie preparat zawdzięcza połączeniu 29 składników: witamin, soli mineralnych i wyciągów ziołowych. # Po raz pierwszy cenne właściwości imbiru, żurawiny i mięty zostały wykorzystane w zestawieniu z tradycyjnymi witaminami. Pozwalają one zminimalizować tak powszechne dolegliwości towarzyszące ciąży jak: nudności # problemy z trawieniem # nawracające dolegliwości ze strony układu moczowego Działanie Prenatal Complex: # Łagodzi nudności (imbir, witamina B6) # Zmniejsza ryzyko występowania dolegliwości ze strony dróg moczowych (żurawina) # Poprawia trawienie, działa przeciwwzdęciowo (olejek miętowy) # Uzupełnia niedobory witamin i soli mineralnych # Wzmacnia kości i dba o prawidłowy rozwój zębów (wapń, witamina D3) # Dba o utrzymanie prawidłowego ciśnienia, łagodzi skurcze mięśni (wapń, magnez, potas) # Wspomaga prawidłowy rozwój układu nerwowego, w tym cewy nerwowej (kwas foliowy, jod, cynk) # Ogranicza niedokrwistość (kwas foliowy, żelazo, witamina B6) # Wzmacnia system immunologiczny (selen, cynk, witamina C) # Może być stosowany jako profilaktyka rozstępów, dzięki zawartości kwasu foliowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki radosno już mamo kupie sobie ten preparat o nim nie slyszlama ze jest taki dobry;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
Trezele- nie ma sprawy...mi naparwde pomaga....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj gdzies do tej tabelki nieumem sie wpisac wrzuć mnie ok?a ty który tydz masz bo zapomnialam i skad jestes?i ile masz latek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna tez sie zastanowie nad tym prenatalem:) Ja co prawda zadnych mdlosci i wymiotow nie mam, ale pogadam jeszcze z lekarzem, co najlepiejbyloby sobie brac. Bo wczesniej bralam femianatal potem pregnavit, ale po feminatalu wydaje mi sie ze czulam sie lepiej. Z tym uciskiem brzuszka to pytam, bo cos mi sie zdaje ze musze zaczac delikatnie zmieniac garderobe:) Dla nas kobitek to fajny czas, co troche meza naciagac na nowy ciuszek hehe a oni biedni nie moga sie sprzeciwic no bo w reczniku to chyba chodzic nie bedziemy ;) Mam jeszcze jedno pytanie- jaki macie sluz teraz? I czy w ogole go macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nancy ja sie nad cisuzkami zastanawiam to w Londynie mam fajne sklepy, bo w kazdym normalnym sa dzialy ciazowe;) co do sluzu, to nie mam go prawie wcale na bieliznie...jednak wiem, ze jest umiejscowiony tam w srodku, a konsystencja jest taka jak sluzo bezplodnego, czyli nie jest on przezroczysty, wodnity tylko gesty nieprzezroczysty i bialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ten sluz jednak mam, nie jest go duzo ale jest i pytam dlatego wlasnie bo na poczatku mialam taki metny jak piszesz a teraz jest troszke bardziej przejrzysty ale po zaschnieciu robi sie bialy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam śluz aleest on zupełnie inny od tego naszego owulacyjnego ani leki ani przezroczysty strasznie żółty;a przecież infekcji żadnej niemam bo i sie myje i stosunków zaniechalismy bo sie boje zeby wszystko bylo ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tymi sklepami masz fajnie, tutaj w Polsce tak nie ma, tym bardziej w mniejszych miastach-jak jest jednen to juz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem po in vitro i mam nadzieje,ze do Was szybko dolacze.jak narazie beta 129.czekajcie na mnie!!!!!!za 2 tyg pierwsze usg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pola, pewnie, ze bedziemy czekac :) im nas wiecej tym lepsze wsparcie:) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezele ja tez nie mowie, ze mam zupelnie sucho:) nosze wkladki i moze sie wchlania;) czasem tez ma odcien zoltego, ale nie mam infekci na bank:) my tez mamy celibat:) tak na wszelki wypadekm w ogole nam to nie przeszkadza...nie jestem pewna, czy bysmy nie zaszkodzili:) malemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wezcie musze sie udac do poradni prawniczej jak to jest ak bedzie konczyc mi sie umowa to bede w 11 tyg ale przeciez mozna nagiac nie ze jestem 2 tyg dalej i wtedy musza mi juz przedluzyc??po 12 tyg jak bede niechce chodzic do pracy boje sie jutro amm noc ja i moja fasolka:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dołączam i ja Jestem w 7 tygodniu. Miałam małe komplikacje dlatego pisze dopiero teraz. Tydzień temu wystąpiło u mnie pierw ciemno brazowe plamienie a potem krwawienie no więc szybko pojechałam na izbe przyjęć zrobili mi usg i wszystko było ok dostałam leki na podtrzymanie duphaston 3 razy dziennie no i za tydzień miałam się zgłosić do swojego lekarza żeby sprawdzić czy wszystko ok. Wczoraj byłam u mojego lekarza i na szczęście wszystko jest dobrze ale plamię i tak czasami np troszkę rano czasem wieczorem ale tak delikatnie. Lekarz powiedział ze nie wie dlaczego ale że czasem tak jest. Troche sie martwię ale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze. moje 2 kuzynki mnie pocieszały że tez tak w ciązy miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Coraz nas więcej:) Nie nadążam z czytaniem..:) Agnik, odezwij się, jak tam u Ciebie... Ja byłam dziś u lekarza, nie chciałam już czekać, jutro mam usg, żeby zobaczyć, czy ciąża jest żywa czy martwa, zupełnie nie wiem, dlaczego? Ale jestem dobrej myśli, natomiast będę sobie szukać innego lekarza prowadzącego. Ktoś pisał o wzdętym brzuchu(Myszka?), ja własnie mam olbrzymi, i tak się zastawialam, z czego to, a tu proszę, jakiś objaw wreszcie.. Nancy, widzę, że samopoczucie lepsze:) RadosnaJuzMama, czy ten Prenatal to już teraz bierzesz? ale tak sama z siebie czy lekarz przepisał? Więcej nie pamiętam, jak odpisuję, to nie widzę wypowiedzi i zapominam, co chciałam jeszcze napisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina wszystko będzie ok ja tez do wczoraj bardzo się bałam że serducho mojej dzidzi może juz nie bić po tym moim krwawieniu i ciagłym plamieniu ale wszystko było dobrze. Więc u Ciebie też na pewno będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
Karin81- ja biore z przepisu lekarza.... i wiele moich znajomych sobie go chwali... Lekarz powiedzial mi ze do 7 tygodnia wolno mi tylko brac folik.... i nic poza tym... a do 7 tygodnia juz wzmacniac dzidzie witaminkami:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
Trezele- ok wrzuce cie do tabeli tylko mi napisz ile masz lat i na kiedy mas ztermin..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu ruchy:) dobrze,dobrze, ruszajmy ten nasz topik:) Domi - spokój, spokój i jeszcze raz spokój!!!musisz myśleć pozytywnie! Pola - czekamy na Ciebie! Kataska - witaj:) ja też biorę Prenatal, ale clasic, w aptece nic mi nie powiedzieli, że jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
aniaania jest slonce- Prenatal Complec z imbirem-przeciw mdłosciom- fajny preparat:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
***** Miało byc Prenatal Complex******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi witaminami to dziwne, bo tu wszystcu biora prenatal i inne witaminy, ktore sa odpowiednia dobranedla wszystkich etapow ciazy, konsultowalam to juz i nie ma przeciwskazan, bo sa to takie dawki, ktore nie szkodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
Agi27- mysle,ze tak jak piszesz nie powinno to zaszkodzic bo składaja sie te preparaty z naturalnych witamin, minerałów, etc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem jak w Polsce ale ja tu kupuje takie, ktore zawieraja odpowiednia dawke tego wszystkiego, nie ma nadmiaru jednego, niedoboru innego, wiec uwazam, ze sa bezpieczne, zostaja przepisywane od razu w pierwszych tygodniach ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisia
Witajcie Dziewczyny !!! na początek gratuluje wszystkim których starania dały efekty ja sama do niedawna się starałam i teraz już oglądam USG z serduszkiem, rozumiem dziewczyny które mają jakieś problemy ze swoimi fasolkami bo sama moją straciłam w styczniu w 7 tc, ale trzeba żyć dalej!!!! Ja teraz się ciesze i staram nie myśleć że znów się coś powtórzy nawet kiedy dziś lekarz powiedziała że ciałko żółte jest za duże to myśle pozytywnie!!!!!!!i tak trzeba bo dzidzia czuje to samo co mama!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portolak
ja biore pharmaton matruelle i jestem bardzo zadowolona Suplement diety. Uzupełnienie codziennej diety w witaminy i minerały oraz kwasy omega-3. Preparat polecany dla kobiet w ciąży i okresie karmienia piersią. Zawarte w preparacie składniki są dostosowane do szczególnych potrzeb organizmu kobiet ciąży i karmiących piersią. kwasy Omega-3 witamina C (kwas askorbinowy) witamina PP (niacyna) witamina E (tokoferol) witamina B6 (pirydoksyna) witamina B1 (tiamina) witamina B2 (ryboflawina) kwas foliowy witamina A witamina H (biotyna) witamina D (cholekalcyferol) witamina B12 (cyjanokobalamina) żelazo cynk magnez miedź jod selen molibden chrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka,nancy,agi,radosna dziekuje wam za troske jestescie kochane :)Jak narazie plamienie ustalo wczoraj troszke spanikowalam bo tak samo mialam przy pierwszej ciazy i poronilam tyle ze do paru godzin od plamienia i tamto plamienie bylo wieksze niz to wczoraj.Dzwonili do mnie i jutro jade do szpitala na USG wiec bede wiedziala czy z moim malenstwem wszystko ok.Ale jak narazie staram sie byc spokojna i opanowana bo wiem ze tak trzeba:)Piersi mnie strasznie bola i mdli mnie nadal jak co rano wiec chyba nie jest tak zle.Radosna slonko bóle mam codziennie ale takie delikatne jak na @ i nie sa to intensywne bóle tylko takie np przez pare sekund i koniec.Buziaki dla Was mamuski pozdrawiam serdecznie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik witaj:) super, ze juz lepiej!!! ale nas wystraszylas, najwazniejsze, ze plamienie ustalo i jutro usg juz sie pewnie nei mozesz doczekac:)! uwazaj na siebie i odpoczywaj, jak najwiecej relaksu...ja tkwie w pracy do 19:( ale jakos dam rade:) bo dobrze sie czuje:)mysle, ze mnie mdlosci nie dopadna po prostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×