Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ania ano nie mogłam ;);) ale nic mi to nie dało :O Nancy jak coś to chętnie pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
IMIĘ / NICK WIEK TERMIN PORODU aniaania 27 01.02.2011 Radosna JUZmama 26 02.02.2011 katasha7 26 02.02.2011 Kessi_27 30 04.02.2011 portolak 24 10.02.2011 nancy1984 25 13.02.2011 agi27 28 14.02.2011 Emka cafe 25 16.02.2011 Oli14 30 16.02.2011 trezele 26 16.02.2011 maagdaa 30 17.02.2011 figunia 24 agnik80 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
Sorrka dziewczyny chciałam se skopiowac liste nasza...i jakies idioctwo mi wyskoczyło.... nancy- super to zrobiłas...:):):) Jak sie dziewczyny dzisiaj czujecie???? Ja paskudnie..ciagle mi nie dobrze i boli mnie podbrzusze;(:(:( jestem nieznosna sama dla siebie..wziełam sie za sprzatanie ale zaczełam rzucac miotła..... nie wiem czy tez macie takie humorki....:P:P:P:P:P WRrrrrrrrrrr.......no niech tylko mezulek mi sie napatoczy.....Łeb urwana...:) Poza tym pogoda u mnie pokopana....co chwila deszcz-słonce, deszcz-słonce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
dziewczyny moze zadam głupie pytanie- ale czy wiecie moze czy wolno w ciazy farbowac włosy???? wiem,ze to moze idiotyczne pytanie,ale kiedys słyszałam ze nie wolno bo wiele chemicznych substancji wchłania sie do srodka....????????wiecie cos o tym??? Buzki:*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portolak
ja przyznam, że czuję się cały czas bardzo dobrze.Jedyne co mam to brak miesiączki i wrażliwe piersi. Nic więcej. Ani humorów nie mam, ani mdłości. farbować włosy można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
dziekuje portolak....... :):) ja dzisiaj mam mega mdłosci i takie nerwy ze uffffffffffffff..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Moje:)bylam na USG i moja fasoleczka ma 5,2mm a wlasciwie to pesteczka ale jakze to cudowne zobaczyc jak bije serduszko takiemu malenstwu:):):)Z Moim Skarbem jest wszystko dobrze ,wytlumaczono mi ze palmienia sie zdarzaja i ze to nie jest nic niepokojacego o ile nie sa to intensywne obfite krwawienia.Zarodek sie implantowal bardzo mocno w sciance macicy i mozliwe ze to sie jeszcze powtórzy ale nie koniecznie,wszystko zalezy od kobiety jej budowy itd.Termin mam na 7 lutego wiec zaraz dopisze do tabelki ale w 12 tygodniu kolejne USG i mozliwe ze troszke termin sie zmieni.Kochane jaka odczulam ulge to tego nie da sie opisac:) Katasha mam strasznie podobnie musze ciagle cos podjadac to mdlosci ustaja,nawet sie smieje ze to takie nietypowe bo zazwyczaj po posilku kobieta wymiotuje a ja dostaje mdlosci jak mam pusty zoladek ale jak cos zjem to czuje sie jak nowo narodzona:) Radosna slonko piersi tez mnie bola jak oszalale a co do nastroju to nasze hormony pokazuja na co je stac:) Jeszcze nie raz bedziemy sie wsciekaly o wszystko i o nic:) Buziaki moje drogie i zaraz dopisuje termin do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
agnik 80- K O C H A N A S U P E R JEZU NAWET NIE WIESZ JAK SIE CIESZE:******************************** wiedziałam ze wszystko bedzie ok:):):):) Musimy w to wierzyc, bo i dzidzia to czuje;):):):):):):):):):) REWELACJA:) az mi humor poprawiłas...:):):):):)P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
pola- zostaje nam napisac- Witaj wsród nas;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):) 4 lata czekalismy na pozytywny test:) za 2 tyg mam pierwsze usg...wiec teraz bede i nie bede z Wami,ok? nastepna bete mam w srode:) trzymajcie kciuki za mnie i czekajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
portolak ja tez mam tak jak TY:) czyli nie jestem sama:) jedynie piersi jakies znaki mi daja.....obiad mam juz pracwie caly gotowy....czytam ksiazke;) radosna moze napij sie meliski chlodnej i zrelaksuj sie w kapieli tez letniej:) Agnik super ciesze sie, ze wszystko jest dobrze:) ja za tydzien zobacze:) juz sie nei moge doczekac:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola1978 ja tez dlugo:) 3 lata prawie;) ja bety nie sprawdzam , jestem z Londynu i tu moze mi zrobia na pierwszej wizycie z innymi badaniami krwi:) witamy u nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my podeszlismy do in vitro...wiec teraz mecza mnie tymi badaniami bety:) sikanca zrobilam dzien przed pierwsza beta(11dpt) i wyszedl negatyw:) teraz kupilam clear blu...i jutro robie na pamiatke:) dziekuje za mile przyjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola1978 tym bardziej bardzo serdecznie gartuluje:) ja zostawilam na pamiatke wszystkie sikance:D jeden clearbluemialam elektroniczny i wyikl zniknal po 24h ale zrobilam zdejcia:) niezly swir ze mnie:) a jak sie czujesz???? na kiedy masz termin w przyblizeniu??? jeszcze raz wielkie gratulacje i dziel sie tu z nami doswiadczeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg tabeli ktora znalazlam gdzies w necie to 22 luty.ostatnia @ mialam 18 maja. czuje sie ok.piersi bola,brzuch czasami ciagnie...ale reszta jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola fajnie ze do nas dolaczysz:) bedziemy napewno czekaly:) Radosna skarbie ja tez sie strasznie ciesze i patrze na to zdjecie co piec minut a to dopiero taka malenka okruszynka ale sama swiadomosc ze tam jest i naocznie to dzisiaj zobaczylam jak bije serduszko to az sie plakac chce ze szczescia:) Napewno nic mi dzisiaj nie zepsuje humoru tego jestem pewna:) Acha czy któras z Was dopisala by mi termin porodu do tabelki??? 7 luty jak narazie taki mi dali termin.Jakos nie lapie sie jak to tam wcisnac zeby bylo kolejno datami;) Z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny, U mnie w zasadzie bez zmian, odkąd się dowiedziałam o ciąży... A więc w dalszym ciągu: nie mam mdłości, piersi mnie bolą, ale nie zmieniły rozmiaru (tylko mam wrażenie, że są lekko "opuchnięte"), mam ciągle te skurcze :/. Ale jajniki już mnie nie kłują, a skurcze też występują w takich bardzo niespodziewanych momentach (gdy np. spokojnie sobie stoję i z kimś rozmawiam). Ale mam wrażenie, że teraz sam skurcz jest mniej odczuwalny, bardziej jest to taki krótkotrwały ból - a to już podobno normalne na początku ciąży. Widzę, że bardzo dużo dziewczyn wyznaczyło sobie termin porodu na 16 lutego - ale będzie wtedy tłok na porodówce ;) nancy1984 - ty zaskoczyłaś mnie najbardziej - nie dość, że miałam okres 4 maja i owulację 23 maja, tak jak ty, to jeszcze jesteśmy z jednego rocznika :). Nasze dzieci chyba będą jak bliźniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi26
emka hej:) ja tez mdlosci nie mam, oowulacje tz mialam 23/24, ale okres 10 maja...:) zapomnialam wziac rano duphaston, mam nadzieje, ze nic sie nie stanie jesli wezme po pracy....bo dzisiaj siedze do 15....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLA2010**
Hej dziewczyny, pisałam tutaj wcześniej, też miałam zostać lutową mamą. Pytałam o plamienia. Plamienia miałam mniej więcej przez tydzień może nie co dzień raczej co drugi, przeważnie pod wieczór. Cały czas byłam pewna że to plamienia implantacyjne- nic groźnego. nie bałam się, bo jestem okazem zdrowia, w mojej rodzinie kobiety nigdy nie miały problemów z zajściem w ciążę ani z donoszeniem. W poniedziałek miałam pierwszą wizytę u ginekologa i już siedząc w kolejce dostałam jakichś skurczy takich samych jak na okres. W czasie badania ginekologicznego gin. zobaczyła krew, od razu dostałam skierowanie do szpitala, po 2 godzinach byłam w szpitalu gdzie dostałam duphaston cyclonamine czyli leki na podtrzymanie, zarodek na usg był niestabilny, kierował się ku ujściu macicy ale dali mi nadzieję bo był jeszcze żywy. Za 2 dni niestety diagnoza poronienie. Zabieg łyżeczkowania miałam w znieczuleniu ogólnym, fizycznie czuję się dobrze dostaję antybiotyk mierzę temperaturę niby wszystko gra. Dziewczyny mam do was apel absolutnie nie ignorujcie plamień ani krwawień!!! Jestem załamana czuję się winna że przeze mnie moje dziecko nie przeżyło!! Byłam dopiero w 5 tygodniu, pracuję, nie miałam czasu na ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:)Dzisiaj moja fasoleczka daje mi popalic,juz nie mam mdlosci porannych teraz mdli mnie okropnie przez caly dzien i nawet dochodzi do tego ze pedze do wc z mysla ze zwymiotuje ale troszke mnie porzuca i tyle.Do tego piersi mam juz tak obolale ze nawet lezec spokojnie nie moge.Jednak jestem sklonna wszystko przetrwac byle by dzidzia byla zdrowa:):):) LOLA strasznie mi przykro naprawde:( wiem jak to jest bo sama poronilam pierwsza ciaze dwa lata temu w 9 tygodniu i mialam równiez lyzeczkowanie:(Dlatego masz racje nie wolno lekcewazyc plamien ,ja teraz tez mialam malenkie plamienia ale jednak.Popedzilam zaraz do lekarza w szpitalu zrobiono mi USG i okazalo sie ze w moim przypadku to bylo plamienie implantacyjne ale zawsze trzeba dmuchac na zimne.Zycze Ci wszystkiego dobrego i oby kolejna ciaza byla bezproblemowa,trzymaj sie cieplutko bedzie dobrze zobaczysz potrzeba czasu:)Buziaki CO TAM U WAS KOBIETKI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
IMIĘ - - - - - - - - - - - - WIEK - - - - TERMIN PORODU aniaania - - - - - - - - - - - - - 27 - - - - - - - - - 01.02.2011 radosnaJUZmama - - - - - - -26 - - - - - - - - - 02.02.2011 katasha7 - - - - - - - - - - - - 26 - - - - - - - - - -02.02.2011 Kessi_27 - - - - - - - - - - - - 30 - - - - - - - - - -04.02.2011 agnik80.......................30.................07.02.2011 portolak - - - - - - - - - - - - -24 - - - - - - - - - -10.02.2011 nancy1984 - - - - - - - - - - - 25 - - - - - - - - - -13.02.2011 agi27 - - - - - - - - - - - - - - - 28 - - - - - - - - - -14.02.2011 emka kafe - - - - - - - - - - - -25 - - - - - - - - - -16.02.2011 Oli14 - - - - - - - - - - - - - - - 30 - - - - - - - - - - 16.02.201 1 trezele - - - - - - - - - - - - - -26 - - - - - - - - - - 16.02.2011 maagdaa - - - - - - - - - - - - 30 - - - - - - - - - - -17.02.2011 figunia - - - - - - - - - - - - - -24 - - - - - - - - - - agnik80 kochana dopisałam cie do tabelki,piszac twoj wiek kierowałam sie ta "80" za twoim nickiem..... nie wiem,jak sie machnełam idzie to do poprawki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
A zagladam do Was kochane mamuncie dopiero teraz bo mezus zaplanował nam aktywny weekend....i dopiero wrocilismy z wycieczki:):):) Na szczescie pogoda nam dopisała pomimo iz rano nas straszył deszcz:) Poszlismy sobie tez na Toy Story3- jak małe dzieci...ale fajny film...polecam:P:P:P:P Poza tym mdłosci troszke mi ustały,ale pobolewa mnie podbrzusze,mam taki "ciezki" zoladek... no i co najgorsza obsypało mi twarz....czego nigdy nie miałam... a poza tym ok:) mam nadzieje bynajmniej.... Kazdego dnia drze zeby było tylko dobrze:) Zycze Wam kochane spokojnej nocki i do usłyszonka;):):) LOLA2010- naparwde tez wiem co czujesz.w 2007 roku ,w 8 tyg. miałam martwa ciaze...takze wiem doskonale co człowiek przechodzi...ale najwazniejsze jest to,ze mozesz miec dzieci i ze warto ciagle dac sobie szanse;):):):) Teraz duzo dbaj o siebie i odpoczywaj:):):):) Sciskam ciepło i bedzie dobrze:):) DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wy dziewczyny wiecie na kiedy macie termin? Ja bylam już u lekarza 2 razy i powiedział że jeszcze terminu mi nie może ustalić? Teraz to się troche zaczynam martwić czy z fasolką wszystko ok :( skoro on terminu mi nie ustlił.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim 🖐️ Byłam wczoraj u gina. Jest ok!!! HURRRA! :D zarodek umiejscowił się prawidłowo (CAŁE 1,2cm!!! :D) a nie tak jak sie bałam, że gdzies w jajowodzie i stad byly te bole. Dostalam na nie (procz duphastonu co juz biore) dodatkowo luteine dopochwowo. z usg wyszło, że wczoraj był 5 tydz i 2 dni :), Karte ciazy bedzie mi zakładał na nastepnej wizycie 1 lipca. Radosna- pytałam o farbowanie, bo mi tez juz by sie przydało takie mam odrosty, ale lekarz mi stanowczo odradził, przynajmniej w I trymestrze, choc dalej tez nie poleca. Takze jak narazie mam zakaz :( no ale cóż, przezyje...nie bede przeciez dziecku szkodzić. Zastanawia mnie ze nie mam mdłości...Nie zebym je chciała ;) ale ponoc sa one skutkiem prawidlowo wzrastajacego progesteronu, no a tego u mnie nie brakuje...Moj naturalny nie był zły a przeciez biore dodatkowo w tabletkach. Aha, w wielu artykułach że serduszko zaczyna bić już w 21 dniu a lekarz mi powiedział, że dopiero ok.41-42dnia...Może chodziło mu że tego 42 mozna dopiero zaobserwować? W kazdym razie ze te nastepne 2 tyg mamy wszystko widziec spokojnie, bo to juz bedzie 7tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figunia- mi też nic narazie nie wspominał o terminie, choć już napewno to można ustalić przynajmniej w moim przypadku, bo wiadomo kiedy doszło do zapłodnienia (miałam IUI) dlatego podał mi jaki jest tydz z dokładnością co do dnia. Moze się dowiem terminu od niego jak karte założy? Wg mnie bedzie to ok.16 lub 18 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam u 2 ginekologów jeden mi powiedział że jestem w 3,4 tygodniu a półtora tygodnia później 2 gin. mi powiedział że jestem 7,8 tygodniu. Wizytę mam dopiero na 23 lipca bo lekarz idzie na urlop. Już sama nie wiem co mam myśleć. Ostatni @ miałam 26 kwietnia..... wiec juz cos bardziej powinno być wiadomo. Martwie się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak @ była 26.o4 to jutro powinnas zaczynac 8tydz chyba...bo liczy sie od ostatniej @ zawsze, pytałam bo w necie krazo rozne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×