Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość RadosnaJUŻmama
Witajcie kochane moje:):) Bardzo długo mnie tu nie było,ale ciagle pamietałam i pamietam o kazdej z was:):) Aj masakra tyle mi rzeczy sie zwaliło na raz na głowe ze nie wiem co robic i jak to wszystko ogarnac..;P:P:P PO krótce- u mnie i maleństwa ok:):):) to juz 16T i 6 dz..... miałam robione USG 3D- niesamowity widok:):) az łezki sie zakreciły w oku:) Poza tym miałam robione specjalistyczne USG prenatalne, ktore wykrywa wszelkie wady lub Downa.... Na szczescie u mego malenstwa wszystko ok...nie ma nic niepokojacego, łozysko jest umiejscowione na tylnej scianie wysoko:):):) Jezeli chodzi o inne rutynowe badania tez w porzadku..mam nadzieje ze u kazdej z was takze ok:):):) Teraz bede zagladała znacznie czesciej:):):) brzuszek juz mi widac dosc znacznie.... troszke czasami w dole pobolewa,ale moh gin mowil,ze to normalne bo dno macicy sie powieksza takze musze to przetrzymac:):) Ale mdłosci na moje szczescie juz przeszły, za to mam dosc intensywne bóle głowy:/ No,ale nie ma co narzekac:):) Sciskam was moje drogie mamusie:):):) całuje;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUŻmama
gosia34 bardzo mi przykro:((((( to dla twojego aniołka Jestesmy z toba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrozja196
Witam dziewczyny! Ja byłam w piątek na moim drugim usg. Bardzo się bałam, ale wszystko ok. Lekarz potwierdził termin - 27 luty. Mój maluszek ma 3 cm i jest to dziesiąty tydzień ciąży. Za Trzy tygodnie mam mieć badanie prenatalne. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Jeżeli chodzi o moje samopoczucie to raz lepiej raz gorzej, ale za bardzo nie mam apetytu i troszkę się zmuszam do jedzenia. Tak jak już wcześniej pisałam poinformowaliśmy rodzinkę o tej wspaniałej nowinie i powiedziałam w pracy. Wszyscy zadowoleni :). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja panikuję cały czas tydzień temu miałam mega mocne zatrucie pokarmowe pisałam już o tym zygałam przez 3 dni i schudłam 3-4 kg masakra. Brzuszek od razu zrobił się płaski a wczesniej był zaokrąglony :( Cały zcas się martwie że to zatrucie mogło mieć wpływ na ciążę :( kurcze wizyte u lekarza mam dopiero za tydzień ale pomału wariuję. grr chyba poszukam gdzieś i zrobie sobie prywatnie samo usg żeby się uspokoić. Sama nie wiem tłumacze sobie że sa przeciez kobiety które w ciąży za przeproszeniem zygaja jak kot i nie ma to wpływu na dziecko ale stres i niepokój jednak są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza ja już dzisiaj jestem spokojna bo rano wepchnełam się do swojego lekarza i takim urządzonkiem posłuchał serduszka mojego dziecka tętno było w normie więc kazał się nie stresować. no więc już mi ulżyło. A co tam u was jak kolejne wizyty przebiegają. już mama to ty tez będziesz chyba rodziła pod koniec stycznia co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co slychac bo u mnie nic sie nie dzieje czekam na nastepna wizyty u lekarza a to dopiero 12.08 wtedy dopiero bede mogla napisac cos wiecej :) Pozdrawiam cieplutko madalenaa jestes tu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
katasha7- słonce mam termin na 2 luty;):):) KUrcze pobolewa was tez brzuszek tak dołem ...jakby na miesiaczke?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna Już mama. bo mi się dzisiaj rozpoczął 15 tc. a ty pisałaś wczoraj że jesteś już w 16t i 6dzień. No więc myślałam. Bo mi lekarz jak robił teraz usg to powiedział że chyba będzie jednak koniec stycznia ale widzę że ty masz bardziej zaawansowaną ciążę a jednak 2 luty hmm. A jak tam widok 3 d było widac juz płeć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka -----jestem obecna...choć przez tą pogodę raczej nie przytomna.... leje od rana :(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
katasha7 jeszcze nie było widac...ale 11.08 mam wizyte i gin powiedzial ze wtedy powinno byc juz widac :):)wiec czekam z taka niecierpliwoscia,ze jajko znosze:P:P hahahah:P no wedłu USG wyszło mi na 2 luty, według USG 3d na 1 luty, a według usg jak mialam robione badanie prenatalne to tez na 2.02:) takze tak to wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) u mnie jak narazie spokojnie sie zrobilo i juz nie mdli mnie wciagu dnia tak jak wczesniej za to od wczoraj zaczelam sobie co rano wymiotowac po spozyciu posilku;) Brzusio jakby zaczal rosnac mój maz mnie poinformowal ze on widzi zmiany wiec widocznie tak jest:) Zmykam mamuski bo jestem wykonczona ostatnio po pracy buziaki wielkie a tymi bólami nie mozecie sie przejmowac ,bedziemy teraz rosly jak na drozdzach wiec bóle brzucha sa nieuniknione no chyba ze sa intensywne i bardzo dokuczliwe to najlepiej skonsultowac to z lekarzem dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ciesze sie ze tu jestes ;) tak ogolnie to ciesze sie ze wszytkie tu jestescie bo ja troche powedrowalam na innych topikach i to bylo nie porozumienie jak czytalam wypowiedzi (wrednych ludzi ) wiec wrocilam na stare smieci przynajmniej czlowiek mniej sie denerwuje czytajac wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lutówki:) Katasha - dobrze, że skonsultowałaś z ginem, przynajmniej jesteś spokojniejsza. ja następną wizytę mam dopiero 12,08 i tez po cichu liczę, ze zobaczymy kto mieszka w moim brzuszku:) a dziś idę do lekarza rodzinnego, na plecach wyszła mi jakaś pokrzywka, uczulenie, nie wiem co to, od 3 dni mam wrażenie, że się zadrapię, wapno nie pomogło, a na wszystkich ulotkach straszą, że w ciąży trzeba się konsultować, więc może chociaż ta lekarka rodzinna mi coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze amieszanie z tymi tygodniami, każdy liczy jakoś inaczej, wklejam dosyć fajną stronkę, zresztą chyba już wcześniej ktoś ją wklejał, tam wszystko samo się liczy http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=29&dzien=26&miesiac=4&rok=2010&bg=000 ja według tych obliczeń, a także według mojej lekarki jestem w 14 tyg, a term mam na 31 st/1 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba zlikwidować spację , nie będę kolejny raz próbować żeby nie zaśmiecać coś mi nie idzie to wklejanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja mam takie pytanko nie dotyczace ciazy. Znacie moze chorobe (ITP ) maloplytkowosc krwi u dzieci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki Mam do sprzedania wszystkie ciuszki mojej córy z pierwszych 3-4 meisiecy ( urodzona w listopadzie). Kompletna garderoba dla malej królewny. 90% ubranek z polskich markowych sklepów. Moze któraś z Was byłaby chetna do licytacji. Dla chetnych mam tez piekny, elegancki stroj do chrztu (bez kiczu, tiulów i wielkich kokard :) ) szczegóły gg2992462 aukcja ubranek http://allegro.pl/item1175273750_cala_szafa_dla_corci_56_62_68_130_szt_polskie.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUŻmama
Kurka byłam na tej stronie Haczewskiego co oblicza tygodnie ciazy- i tam wyszło ze jestem w 12 tygodniu i 6 dzien....nic nie rozumiem:(:(:(:( ech co za paranoja;P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RadosnaJUŻmama ja tez bylam na tej stronce i wyszlo mi 12tc i 2 dni ale ustawialm 28 dniowe cykle takk samo jak lekarz mi ustalil termin porodu 14 luty ale wydaje mi sie ze bedzie troszke inny bo ja nie mialam nigdy 28 dni cyklu tylko 30-33 :) wiec wszytko sie zmieni. A ty kiedy mialas ost @ bo ja 10.05.2010r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka - to by się mniej więcej pokrywało z moimi tyg, ja ost @ miałam 26 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mi według tej strony obliocza prawidłowo bo jestem teraz w 15 tygodni i 1 dniu a termin wyznacza na 26 styczeń. Dlatego Już mama pisałam ze jak ty jesteś w 16 tyg to tez termin miałabyś na styczeń. A co do wysypek to ja jakiś czas temu miałam taką mega na brzuchu ale zapytałam się lekarza to powiedział że w ciąży często wyskakują jakieś wysypki. mi ona sama znikła po ok tygodniu ale nie swędziała. Ja już coraz lepiej się czuję ale rano mdłości nadal mam haha jestem już w 2 trymestrze więc mam nadzieję że będę się czuła coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania a na kiedy masz termin porodu'?? bo moze razem bedziemy rodzic hihi Ja tam jeszcze nie wiem dokladnie co i jak ide do kontroli 12.08 to moze lekarz powie mi termin po wyniku usg bo wczesniej mialam na 14.02 wedlug okresu a usg na 23.02 wiec tydzien roznicy jest :) Wiec na dzisiejszy dzien mam 2 terminy porodu hihi narazie sie nie denerwuje mysle ze zaczne jak juz bedzie luty a dalej nic konkretnego nie bede wiedziec. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katasha7 ale tobie fajnie juz jestes coraz blizej konca wali z mdlosciami:) a u mnie bez zmian dalej sie mecze i mecze juz na szczescie nie wymiotuje ale nie chce zapeszac bo zawsze moze sie pogorszyc :( A teraz tak sobie pomyslalam jak jestes w 15 tc to juz nie dlugo bedziesz mogla wiedziec czy masz coreczke czy synka :) bedziesz pytac?? czy czekasz az do samego konca i bedzie niespodzianka przy porodzie :) Ja w poprzedniej ciazy wiedzialam w 16 tc ze bede miala corke :) I mam 2,8 letnia coreczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katasha - ja sugeruję się (przynajmnije na razie) terminem z ost miesiączki, pierwszy lekarz wyliczył mi go na 1.02, a moja obecna lekarka na 31.01. Z usg wychodzi podobnie. Zobaczymy co mi lekarka powie o tej wysypce, nigdy nie miałam czegoś takiego i pewnie nie poszłabym do lekarza, gdyby nie to swędzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisałam, że pokrywałoby się z moimi tygodniami, bo wg ost miesiączki to dzieli nas mniej więcej 2 tygodnie. ale myślę, ze to wszystko nei ma specjalnego znaczenia, my tu sobie liczymy i planujemy, a dziecko i tak wie kiedy ma wyjść;) z synkiem miałam termin na 18 maja, a skubany czekał żeby zrobić mi prezent na dzień matki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×