Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

witam, ja ostatnią @ miałam 28 kwietnia, moje cykle nie były regularne wahały sie 31-34 dni, po drugim usg pani dr wyznaczyła mi termin porodu na 5 luty (wygląda na to ze poziomka tak jak ja bedzie wodnikiem:) ) teraz jestem w 13 tyg i 2 dn:) czuje sie o wiele lepiej niz na początku, nie mam juz takich ogromnych mdłości przez cały dzień, piersi juz tak strasznie nie bola i nie jestem cały czas senna za to pojawiło sie coś nowego, mianowicie często kręci mi sie w głowie i robi mi się słabo:( najgorzej jest rano no i w kościele!!! ale to pewnie przez to ze mam niskie cisnienie 100/60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to mialas sliczny prezencik na dzien matki :) Ja z moja cora mialam termin na 10.stycznia a urodzila sie 9.sytcznia wiec dzien przed terminem silamii natury w tempie expresowym wiec ja nie pamietam wogole boli porodowych bo to bylo moze chwestia godziny i ona byla juz na swiecie i (ja moglam wstac z lozka i isc do domu ) tak nawiasem mowiac wiec porod mialam piewszy i szybki teraz jestem ciekawa jak bedzie z drugim ale co nas nie zabije to nas zmocnii hihi wszytkie musza to przejsc :) damy rade !!! A ty jak mialas z porodem ciezko ? czy tez tak szybko jak ja aa nioo i bym zapomniala mi nawet nie zdazyli wody do wanny nalac bo planowo chcialam w wodzie siedziec do porodu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie takiego ekspresowego porodu nie było, a szkoda.... ale jak na pierwszy poród to podobno też było szybko, pierwsze skurcze miałam ok północy, po 2 dotarliśmy do szpitala, o 9,54 Michał był na świecie. Anulka - pewnie tak jak piszesz - to wina ciśnienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój trzylatek wreszcie zasnął, więc idę co zjeść, dziekco chyba się domaga;) ale będzie tylko nektarynka, przynajmniej na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania to tez mialsa w miare szybko :) A jaka dokladnie bedziesz miala roznice wieku miedzy dziecmi ?? bo ja bede miala 3 lata i miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUŻmama
ninka ja miałam ostatnia @ 27.04. ale nie jestem pewna czy sie nie machnełam o tydzien.... jezeli chodzi o ciaze...musze zaraz zobaczyc w dokumenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka a mnie znowu zaczęły męczyć bóle głowy wieczorem. a słabo w kościele tez mi się robiło dlatego juz nie chodzę. Odkąd zemdlałam prawie mężowi i nie mogłam dojść do siebie to już nie chodzę. ale teraz jak czuję sie trochę lepiej i nie jest już tak goraco to może pójdę za jakiś czas i zobacze czy dalej robi mi się słabo. bo jak tak będzie to wolę się nie męczyć i w domu w radiu mszy posłuchać. A kiedy zamierzacie iśc na zwolnienie??? Ja zmierzam tak od początku września będzie to mój 19 tc a pozatym w pracy szefowie tez już mnie wyganiają na zwolnienie. Więc niestety i tak większego wyboru nie mam. Zastanawiam się tylko jak to jest z tym głupim zusem bo pewnie będzie mnie kontrolował bo choć pracuje w tej firmie już 2 lata to dopiero od lipca mam umowę na cały etat wcześniej miałam na 1/2. więc pewnie będa mnie maglować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx xxxx
internetowy lumpik z odzieżą niemowlęcą markowe ubranka już od złotówki firmy takie jak CHEROKEE,EARLY DAYS,NEXT,DISNEY i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis !!!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL Częste promocje!!! WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . . . . . . internetowy lumpik z odzieżą niemowlęcą markowe ubranka już od złotówki firmy takie jak CHEROKEE,EARLY DAYS,NEXT,DISNEY i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis !!!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL Częste promocje!!! WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . . . internetowy lumpik z odzieżą niemowlęcą markowe ubranka już od złotówki firmy takie jak CHEROKEE,EARLY DAYS,NEXT,DISNEY i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis !!!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL Częste promocje!!! WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . . internetowy lumpik z odzieżą niemowlęcą markowe ubranka już od złotówki firmy takie jak CHEROKEE,EARLY DAYS,NEXT,DISNEY i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis !!!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL Częste promocje!!! WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . . . . . . . internetowy lumpik z odzieżą niemowlęcą markowe ubranka już od złotówki firmy takie jak CHEROKEE,EARLY DAYS,NEXT,DISNEY i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis !!!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL Częste promocje!!! WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . . . . . internetowy lumpik z odzieżą niemowlęcą markowe ubranka już od złotówki firmy takie jak CHEROKEE,EARLY DAYS,NEXT,DISNEY i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis !!!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL Częste promocje!!! WWW.LUMPIK.COM.PL. . . . . . . internetowy lumpik z odzieżą niemowlęcą markowe ubranka już od złotówki firmy takie jak CHEROKEE,EARLY DAYS,NEXT,DISNEY i wiele innych do każdych 5 ubranek 1 losowe gratis !!!!!!!!!! WWW.LUMPIK.COM.PL Częste promocje!!! WWW.LUMPIK.COM.PL . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katasha dlaczego martwisz sie Zusem??? nie ma sensu jesteś w ciąży i nawet jesli Cię skontrolują nic nie zrobią, kobiety w ciąży są chronione prawem pracy przez cala ciąze a potem urlop wychowawczy i maciezyński. co do zwolnienia to juz od lipca siedze w domu, niestety praca jaka wykonuje oraz godziny w których pracuję nie pozwoliły mi pracować dalej, ale może to i dobrze nie ma sensu sie denerwowac i przemęczać, za wysoka stawka dziewczyny, bobaski sa wazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki 🖐️ NInka ja tez ost @ mialam 10 maja :) termin mam na 17 luty a jak będzie to zobaczymy. Pierwszego synka urodziłam 29 kwietnia a termin miałam na 2-3 maja :) a jak się drugi dzidziuś urodzi to Michał będzie miał 3 lata i 10 miesięcy :) co do zwolnienia to z końcem sierpnia kończy mi się urlop wychowawczy więc od 1 września pójdę na zwolnienie.Do pracy nie mam jak wrócić bo nie mogę wykonywać połowy swoich obowiązków będąc w ciązy a poza tym na moim miejscu już dawno ktoś pracuje więc nie będę mieszać, wracać na chwilę żeby zaraz pojść na macierzyński.Poza tym pracuje jeszcze na "drugim etacie" trzy razy w tygodniu, dużo mi to daje bo mam kontakt z ludzmi, jakies zajęcie i obowiązek :) i tam mam zamiar pracować tyle ile dam radę :) Mój synek od września idzie do przedszkola, cieszę się ogromnie że będzie z dziecmi bo w domu ze mną już mu się nudzi.Nie ma to jak kontakt z rówieśnikami no i dużo dają też różne zajęcia rozwijające dla maluchów :) Ania i co z tą wysypką, co lekarz mówił? usg mam w piątek, mierzenie fałdu i te wszystkie dokladne pomiary.Mam nadzieję ze wszystko z dzidzią jest ok :) czas się zbierać do pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maagdaa ja widze ze coraz wiecej nas laczy dzieci w tym samym wieku , termin porodu prawie tez ten sam i moja corcia tez idzie do przedszkola od 9.09 u nas moglam ja dac juz od 2 roku zycia ale miejsca nie bylo wczesniej wiec idzie pol roku pozniej przynajmniej sie jezyka bedzie uczyc i bedzie miala z dziecmi kontak a nie tylko mama i tata :) A co do zwolnienia nie wypowiadam sie bo nie mam pojecia jak to jest z zusem bo ja caly czas jestem w domu z corcia teraz ona pojdzie do przedszkola a ja dalej bede siedziec w domu przynajmniej jeszcze jakies 2,6 roku do poki drugi dzidzius nie pojdzie do przedszkola bo ja jestem z dala od babci wiec nie mam z kim zostawic dzieci i pojsc do prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wysypka okazała się półpaścem.............teraz tylko czekam czy u Michała ospą się nie skończy........ Maagdaa - zapytaj prosze mamy jak się ma półpasiec do ciąży. Lekarka powiedziała, że dobrze, ze jestem już w drugim trymestrze, a do mojej gin idę za tydzień to się dokładnie wypytam. mój synek urodził się 26 maja 2007, więc będzie miał 3 lata i ok 9 miesięcy jak przybędzie Mu rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny;) nie pisze cos do was ale czytam regularnie:) mam pytanko czy może któraś z was decydowała sie na test PAAPa?? Bo ja właśnie rozważam taka możliwość 300 zł to nie taka jakas wielka kwota a gdyby mnie to miało jakoś uspokoić to pomyslałam że może warto. Czekam na wasze opinie:) trochę wam juz zazdroszczę bo macie terminy na poczatku lutego ja dopiero zaczynam 11tc a juz mi wywaliło brzusio chociaż na wadze 3 kg mniej to spodnie sie nie zapinają:( mdłości jakby mineły nie chcę zapeszać bo może jeszcze wrócą ale na samopoczucie juz lepsze no i nie śpie po 16 godzin dziennie jak to bylo jeszcze 2 tygodnie temu:) Och i o porodach trochę się rozpisujecie widzę i o dzieciaczkach:) Mój synek to już do drugiej klasy idzie więc szczerze mówiąc juz nie pamiętam jak to było jak szedł do przedszola bo widze że wasze dzieciaczki mniej więcej w takim wieku:) a co do porodów to jestem ciekawa jak to bedzie tym razem:) na pewno nie jak z Jasiulą bo wtedy nie dojechaliśmy do szpitala i młody urodził się w aucie:) Tym razem od razu zapowiedziałam że jak mnie tylko cos zakuje to jedziemy do szpitala bo drugiego porodu nie będę odbierać:) poza tym za pierwszym razem nie bolało jakoś szczególnie mocno tak jak niektórzy opowiadaja ze najgorszy ból w ich zyciu:) ale to jeszcze duzo czasu i bedzie czas na obawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosjaczek
Witam Was wszystkie ;) Chciałabym się przyłączyć , właśnie wracam z trzeciego usg i jestem w 10 tygodniu ciąży termin mam na 28 luty 2010 a maleństwo ma 3cm . Jest to moja druga ciąża mam już córeczkę z maja 2008. Mam nadzieję że miło przeleci nam ten czas. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosjaczek
Witam porannie oczywiście termin mam na 2011 pomyliło mi się ;) Co u Was? Ja robiłam badanie toksoplazmoza i okazuje się że chorowałam 3 miesiące temu na nią a nie mam styczności z kotami , ale już minęło i nie trzeba leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka napisz coś więcej o tym porodzie w aucie jak sobie daliście radę??? boże ja to bym chyba nie dała rady jak ja panikuję już na samą myśl o porodzie a co dopiero że się nie zdąży do szpitala. Ale co olałaś objawy i dlatego poród był w aucie czy jakoś tak się wszystko szybko potoczyło ??? A i co to jest to PAApa>?>?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAPP-A to jest badanie genetyczne polegające na wykryciu ewentualnych wad genetycznych płodu----pobiera sie do tego Twoją krew i bada ... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test PAAP jest to test wykonywany między a tygodniem ciąży wykrywa on w 90% przypadków wady genetyczne płodu takie jak zespół Downa, Edwardsa czy Patau tak w skrócie:) Jest to zabieg nieinwazyjny cieżko to nawet nazwac zabiegiem po prostu pobiera się krew i wysyła na badania ukierunkowane na te choroby. To kosztuje 300 zł przynajmniej u nas :) ja sie zastanawiam bo ostatnio wokół mnie dużo złych rzeczy sie dzieję i się bardzo martwię ta moja ciążą. Dzidzia koleżanki urodziła sie bez tarczycy można to było wykryć w ciąży ale nie zrobiła ona jakis badań bo były dodatkowe. Druga koleżanka zdecydowała się na usunięcie dziecka w piatym miesiącu bo miało bardzo dużą wade genetyczną nie do wyleczenia. Kuzynce dzidzia zmarła w piatym miesiącu ciąży w brzuchu nie wiadomo dlaczego jedna z możliwych przyczyn to właśnie wada genetyczna. i tak te wszystkie złe rzeczy jakos we mnie siedzą i tłumaczenie sobie że jestem młodsza (one wszystkie mają powyżej 35 roku życia) że ryzyko jest bardzo niewielkie że wszystko jest ok przecież nie wiele pomagają i sie stresuje dlatego zastanawiam się nad tym testem...chciałabym poznac wasza opinię na temat tego testu może któraś z was się zdecydowała a może znajomi robili i możecie mi cos o tym napisać. a co do porodu w samochodzie to jakos tak wyszło:) ja byłam straszna gówniara wtedy i chociaz się naczytałam i w ogóle wiedziałam jak to ma wyglądac to jednak hormony przeważyły. calą ciaże byłam bardzo miła i nie chciałam nikomu sprawiac kłopotu. koło 11 wieczorem miałam już skurcze co 5 minut ale cały dom poszedł spać więc z grzeczności nie chciałam nikogo budzić (teraz to sie wydaje glupie ale cóż). cichutko w swoim pokoju sobie siedziałam bolało troche ale sie naczytałam o metodach łagodzenia bólu i jakoś nie było tak źle. ale koło 4 rano miałam bóle parte no to musiałam juz zejść na dół obudziłam mamę przepraszając że się nie wysypia ale że ja już nie moge. mama sie zerwała stwierdziła że zwariowałam i że jedziemy natychmiast do szpitala. ja oczywiście jeszcze wpakowałam sie pod prysznic z tymi bólami partymi bo stwierdzam że z nieogolonymi nogami nie pojadę:/ poród miał sie odbyć w miejscowości oddalonej od naszego domu o 60 km bo tam moja ciocia jest ordynatorem i tam chciałam urodzic. poza tym w naszym miejskim szpitalu to jest smiech na sali i bym sobie tam nawet nie dała krwi pobrać. no więc pojechalismy ja mama i M. tata został zszokowany w samych majtkach na tasie heh nigdy nie zapomnę tego widoku:) mama kierowała ja z M z tyłu ja nogi na szybie głowa na kolanach M no i tak jechaliśmy... w końcu wziełam ręke M położyłam sobie między nogami a on pyta " Jezu co to" ja na to że główka a M krzyczy " no to weź to wcisnij!!!!" po chwili krzyknał tylko do mojej mamy "prosze pani dziecko wyszło" moja mama na to " jak to wyszło??" odwróciła sie a tu Jasiul mi na brzuchu leży:) więc rura do szpitala na szczęście bylismy już blisko:) reakcja cioci jak otworzyła drzwi " o kur...a nosze proszę!!!!" teraz się z tego smiejemy ale mogłą być różnie więc urodziłam w samochodzie bo byłam miła w ciąży tak to można w skrócie powiedzieć:) ale tym razem od razu zapowiedziałam że jedziemy jak tylko zakuje:) ooo jejku ale sie rozpisałam :) ale mi jakoś tak dzisiaj mało wesoło ciągle tylko sprzatam bo sie wziełam za genaralne porządki w domu nie ma do kogo buzi otworzyć to chociaż do was się odezwe wirtualnie:) pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję za odpowiedź ja tego nie będe robiła bo mi zwyczajnie szkoda na to pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po drugim USG termin na 13 lutego 2011 (ale dam rade dotrzymacdo 14 :), 67 mm "wzrostu". Widziałam stopy, ręce, mózg, kręgosłup - ufff wszystko wyglada w porządku, kość nosowa na miejscu, przezierność 1,9. NIesamowite jak to wszystko można zobaczyć i usłyszec serce. Nasze babki mogły się tylko domyślać co tam w środku a my oglądamy na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
Milutek ja robiłam w 12 Tc..... i wtedy tez miałam robione USG prenatalne, wykrywajace wszelkie wady wrodzone w tym zespół downa. i na podstawie tego USG ocenia sie ryzyko moznosci wystapienia (trisomii) downa u noworodka...to badanie powtarza sie w 20 tyg. ciazy a potem w 36...ja szłam ze skierowania bo tak to takie badania sa płatne. Bynajmniej u mnie ...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
MIlutek serdecznie gratuluje podwójnego szczescia..moja kuzynka w czerwcu urodziła blizniaki-chłopca i dziewczynke.... takze podwójne szczescie kochana:) Przepraszam ze spoznione gratulacje,ale dawno mnie juz tu na forum u WAS nie było:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja jestem juz w 12t i 3d:) w niedziele mialam dopiero pierwsze usg:) wczesniej nie mialam zadnego. Dlatego, ze w Anglii przez cala ciaze planowane sa tylko 2:) oczywiscie nie jest to prywatnie i tutaj robi wszystko szpital, polozne itd. Pobrali mi krew na ten test, o ktorym piszecie, tu jest to darmowe i dobrowolne. Powiedzieli mi, ze aby ocenic czy dziecko jest zdrowe oceniaja pierwsze usg to moje pierwsze bylo genetyczne oceniali przeziernosc i wsszystko wyszlo dobrze, biora pod uwage wiek matki i te badania krwii a jesliw ynik ibeda ok, to nawet nei powiadamiaja rodzicow, a jesli cos jest nie tak to opsiali mi 2 opcje- obydwie inwazyjne- czyli przez pochwe lub igla przez brzuch jedna jest bardzije druga mniej ryzykowna i tez robia to wtedy za darmo wszystko. Ogolnei z opieki jhestem zadowolona, przyslali mi wczoraj list z data usg polowkowego 4 pazdziernik. Trzymajcie sie i dbajcie o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
yulla.... Ja tez robiłam badania własnie które ukazuja czy wszelkie narzady u dzidzi sie prawidłowo rozwijaja... U mego bobasa przezierność karkowa- to 1.9- czyli prawidłowo... , CRL-czyli długość od pupci do główki- 7 cm, udezrenia serduszka- 159ud/na min. , wymiar dwuciemieniowy- 21.4, obwód głowy- 72.7 mm, Łożysko: tylna ściana wysoko, płyn owodniowy w normie, pępowina- trójnaczyniowa-prawidłowa, kość nosowa- obecna-prawidłowa, niedomykalność zastawki trójdzielnej-brak, brzuch-prawidłowym zolądek-widoczny, pecherz moczowy-widoczny, rece-obie widoczne, stopy-obie widoczne, czaszka/mózg- obraz prawidłowy, mózg w pełni rozwiniety, kregosłup-prawidłowy. Takie badanie wykrywa 90% wad genetycznych-chromosomowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam po kolejnej przerwie - teraz juz sie postaram nie znikac :) Ja wczoraj mialam pierwsza wogole wizyte u lekarza i usg byl to 13tydz+4dni :) Widzialam mojego okruszka i nawet pomachalo mi dzidzi rączka hehehe ale niestety taaak sie chowalo ze nie dalo sie cyknac foteczki normalnie uciekalo przed nami :) ale lekarz powiedzial ze wyjatkowo duze dziecko i na pewno jestem w ciazy dluzej niz mowie hehehe to mu mowie ze ja poprostu mam duze dzieci :P mowi ze to nie mozliwe tak od poczatku hihhi ciaza ma jak pisalam 13+4 a dziecko ma 14+3 hihihi wychodzi ze 2 tyg starsze jest przy moich cyklach wiec juz sie boje jaki kolejny kolos sie urodzi :o no i macica tez juz bardziej powiekszona... Nie chcialam wczesniej pisac bo troche martwilam sie poki nie slyszalam serduszka ani nic zero objawow poza bolami piersi... Brzuszek widac mi juz sporo ale to tez dlatego ze szczupla przed ciaza to ja nie bylam i teraz taka wzdeta i wogole to juz tak na polowe ciazy wygladam :D Jak leze plackiem i wciagne brzuch to widze ze macica siega az do pepka wiec serio wieksza bo powinna nizej :) Pisalyscie ze forum zanika tak bywa wszedzie bo teraz wakacje praca - urlopy - rodzina od wrzesnia bedzie pewnie lepiej :) no i wiekszosc sie uspokoi po pierwszych badaniach i usg :) wiec sie ujawni Pozdrawiam Was i wasze brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi a jak ty widzisz po brzuchu jak duża jest macica??? a i jak duże wcześniej miałas dzieci??? Ja na razie z brzuszkiem przystopowałam i nie widze żeby dalej rósł ale mała kulka juz jest. ale u mnie to już 4 miesiąc więc w tym i w przyszłym miesiącu brzuszek powinien dośc ostro skoczyć do przodu. Zaczełam tez się już smarować oliwką żeby zminimalizowac rozstepy. a tak czuje się całkiem dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katasha - moja perwsza cora miala 4060g a druga 4240 :) Obie małe nie były i cieżkie miałam porody (drugi zakonczyl sie ostatecznie szybką cesarka) a tutaj w UK polozna i lekarz kladzie reke na brzuchu (nie badaja ginekologicznie) po prostu kladzie reke na brzuchu a czasem 2ma 3ma palcami naciska i sprawdza gdzie" konczy sie" zaokraglenie - nie wiem jak ci to wyjasnic heheh mam ksiazke gdzie jest narysowane ze w 18 tyg macica siega pepka praktycznie a mi brakuje juz tylko 1cm do pepka :) Jak leze i wciagne brzuch i poloze dlon pod pepkem to wyczuwam takie jajo hehehe (macice) i mam ja juz wieksza niz moja dlon jak przejedziesz lekko uciskajac po niej reka w strone pepka to zauwazysz ze w pewnym miejscu sie ona konczy i reka wpadnie ci miekko w brzuch to tak jakbys pilke objela No mam nadzieje ze zrozumiale to napisalam :) wrzuce potem linka z obrankiem w jakim tyg dokad siega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
Witajcie kochane:) oj widze ze ostatnio to tutaj ciuchutko:) Hmm próbowałam dzisiaj wyczuc ta macice ale jakos kiepsko mi idzie:/ byc moze robie cos nie tak,albo jeszcze nie jest wyczuwalna, chodz co ide do gin to ciagle słsyze-macica prawidłowo sie powieksza...:) ech no,ale te mamusie ktore sa juz doswiadczone na pewno maja łatwiej z okresleniem jej położenia:) Kochane czy ktoras z Was wie kiedy tak naparwde mozna okreslic juz płec dziecka??? bo co strona internetowa, co inna ksiazka pisza inaczej- raz ze w 14tc, raz ze w 17tc, a raz ze dopiero po 20 tc....... Zdaje sobie sprawe ze u kazdej z nas moze byc inaczej...chodz w sumie powinno byc to wszystko zblizone;) Zycze miłego i spokojnego popołudnia:):) Ja sie wziełam za pozradki:), segregowanie ubran, gdyz w moje dotychczasowe ciuszki (szczegolnie spodnie) ledwo sie wciskam, bo brzuszek juz mi wybija i to dosc znacznie:) Najbardziej to odczuwam w nocy, nie raz sie przebudze i czuje jakby mi ktos skóre na zebrach naciagał... :P:P:P Jedynie co mnie cieszy to brak tych parszywych mdłosci no ale za to przyszły czeste bóle głowy:/ Juz nie wiem co gorsze:) Sciskam kazda z osobna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×