Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam lutóweczki:) Nie pisalam ostatnio ale codziennie sledze Wasze wypowiedzi:) Zakupilismy trzy dni temy lózeczko dla maluszka i kupilam równiez komplet:posciel,ochraniacz do lózeczka,podusia,przescieradelko i rozek:)Waszystko w pieknych pastelowych kolorach o naszywanych wzorkach zwierzatek i róznych roslinek:) Tak ze kochane ja juz mam wyprawke w calosci:)Maluszek sie slodko wierci ale wczoraj poszlam na spacerek naprawde króciutki i w powrotnej drodze zaczelam juz odczówac ciezar niesamowicie.Przyszlam do domu i musialam sie polozyc bo zaczal mnie bolec dosc mocno dól brzucha.Na szczescie nie trwalo to dlugo. A kobietki w pasie mam równe 100cm hehe sprawdzilam to z ciekawosci ,na szczesci to jedyne miejsce gdzie mnie przybylo:) Pozdrawiam Was serdecznie i zycze zdróweczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Widzę, że przygotowania do Świąt idą pełną parą :) Ja dziś też śledzie zamierzam robić, co prawda tylko w jednej wersji, ale takie własnie lubię - z pieczarkami i rodzynkami w sosie pomidorowym. I muffinek mi się chce dziś akurat, więc pewnie też zrobię. U nas już prawie wszystko kupione. Zostały nam jakieś drobiazgi: butelki, smoczek, podkład pod prześcieradełko. Złożyłam już zamówienie w rampersie, czekam na potwierdzenie i dostawę. Co do wózka - my kupiliśmy Bartatinę z firmy Jedo, dlatego, że spełnia moje wymagania: koła pompowane na pasach, chyba największa na rynku gondola, stelaż aluminiowy, cicha budka, łatwość wypinania poszczególnych rodzajów nadwozia ;) ale tak jak napisały wcześniej dziewczyny - trzeba się najpierw zastanowić jakie kryteria musi spełniać wózek. Wizytę u lekarza mamy w przyszłą środę i to już chyba będzie ostatnie USG - może się w końcu dowiemy na kogo czekamy :) A jak nie to dopiero przy porodzie. Przestałam już liczyć tygodnie, zaczęłam odliczać dni do terminu :D Od dziś to jeszcze albo już tylko 43! maagdaa - ja w realu widziałam tylko te "normalne" pampersy w promocji, a nie newborn - jakie Ty kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiem za Maagdę - bo myślę, że tak zrobiła - kupiła rozmiar 2. ja na razie mam jedną paczkę tych najmniejszych, chcę też kupić jeną paczkę właśnie dwójek, nigdy nie wiadomo jak duże urodzi się dziecko. Będziemy kupować jak będą potrzebne. a słyszałam o promocji w realu, tylko jakoś nie miałam okazji tam pojechać. dziś śniło mi się, że urodziłam:) wiem, że dziewczynkę i że oczywiście miała na imię Julia, że mąż musiał dojechać na porodówkę,bo nie było Go w domu, dziecka (tzn wyglądu) niestety nie pamiętam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartatina - jedo - mogę się wypowiedzieć, bo kuzynka ma, świetna na wszelkie dziury, super się buja w tym wózku dziecko, łatwo się prowadzi, wadą jest duża i ciężka spacerówka, kuzynka sobie kupiła mniejszą i lżejszą przede wszystkim, a jedo zostawiła na działce, gdzie idealnie się sprawdzał. Ogólnie była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania - ja mam jedną paczkę właśnie newborn, tych w żółtym opakowaniu, ale nie przyszło mi do głowy żeby te w niebieskim już tez kupić. Skoro Wy już kupujecie to chyba też się skuszę i pojadę po te w promocji. Szczerze mówiąc to nawet nie wiem jaka jest ich regularna cena. My Bartatinę chcieliśmy własnie ze względu na to prowadzenie po wszelkich dziurach - w przyszłym roku wyprowadzamy się z miasta na wieś i stąd ten wybór. Oczywiście jak Fisiek podrośnie kupimy jakąś lekką zwrotną spacerówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sny widzę masz podobne jak ja - u mnie to chyba projekcje moich obaw, że własnie zacznie się cała akcja, a mój Michaś będzie gdzieś poza Lublinem :) Wyczytałam ostatnio gdzieś że dobrze jest sprawdzić ile zajmuje droga do szpitala o różnych porach dnia (korki - wiadomo), więc jeździliśmy jak te głupki kilka razy do szpitala i z powrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA:)
Hej Dziewczyny!Wczoraj do późna lepiłam uszka i zrobiłam ich 200 :) Dzisiaj od rana prasuje bo ostatnimi dniami miałam lenia i trochę się tego prania nazbierało:) Potem zacznę piec babkę ,ale to tak na dzisiaj na prośbę mojego synka:) Dzisiaj śniła mi się wizyta u lekarza i w tym śnie on mi powiedział ,że ja już się "otwieram"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Pamersy 2 są od 3 do 6 kg, a prawie wszystkie dzieci rodzą się ponad 3kg więc myślę, że będą dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia tak jak mówi Ania, ja kupiłam od razy dwójki, ale one są w żółtym opakowaniu, od 3 kg więc na pewno będą dobre:) z Michałem też od urodzenia mieliśmy dwójki.Ta promocja była tylko wczoraj i paczka 94 szt była po 39zł a np w tesco są po 57 zł :( także wzięłam 3 opakowania i czekam na następną promocję to pojadę i znowu dokupię :D do mnie niestety nie dochodzą gazetki z supermarketów ale szwagierka i koleżanka czuwają ;) o tej wczorajszej promocji obydwie dzwoniły mnie poinformować ;);) dzisiaj poprałam obrusy i robię lekkie porządki, tak naprawdę nie wiem za co się brać bo jak sprzątnę to i tak do świąt się nabrudzi, gotować będę jutro bo na śledzie i sałatkę to dzisiaj za wcześnie,pasztet też jutro upiekę, więc tak się kręcę i sprzątam szafki w kuchni :) a za 2 godzinki po Michałka i do gabinetu idę popracować trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
my też mamy x-landera - priorytetem było, zeby się mieścił do bagażnika - teraz to już nie ma znaczenia, bo bagażnik urósł:) a ja w niedzielę straciłam głos - poszłam w pn. do lekarza - jakieś wirusowe zapalenie gardła, nadal nie mówię, robię co mogę, najgorzej jak pójdzie w anginę, a lekarze w święta nie przyjmują:( no nic.. wigilię na szczęście robimy z przyjaciółmi - więc dzielimy się robotą - w sumie wszystko co robię będzie na ostatnią minutę - sernik i makowiec jutro, a knysze w piątek, zeby były ciepłe, reszta już zrobiona llub kupiona...chciałabym tylko odzyskać głos:) lecę do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
Witam was mamunie;):):) JA tylko na chwilke wpadłam was przywitac i uciekam bo tesciu dzisiaj ma 50-urodziny,wiec swietujemy:) Od rana tez latam z mopem, miotła i ciagle cos.... Rano byłam w szpitalu zrobic te badanie na GBS- nie było tak zle....... wyniki ok. 27-28 grudnia , wiec mam nadzieje ze beda ujemne!!!!!!!!!!!!! Trzymajcie za to kochane kciuki:):):):):) OK:) jutro napisze wiecej, a teraz musze sie szykowac.... chodz powiem wam szczerze ze padam dzisiaj z nóg..:( Sciskam was mocno:):) i myslami jestem z wami:) B U Z I A K I :********************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to dawajcie znać jak znowu będzie ta promocja ja narazie kupiłam jedną paczke tych dla noworodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was drogie mamy w dniu roboczym:) kijevna - Ty nawet nie myśl o anginie!!! Staraj się nie nadwyrężać tego gardła. I może czymś owijaj, nawet w domu. Płuczesz czymś? Radosna - trzymamy kciuki! Musi być dobrze :) Poświętowałaś u teścia? A z TV się ucieszył? maagdaa - no ja własnie bez promocji zakupiłam te w tesco, więc dawaj znać jak będziesz o promocjach wiedzieć coś :) A teraz idę się brać za ciasto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigailii
cześć kochane.. nie było mnie 2 dni i ledwo nadrobiłam zaległości :) robię u siebie Wigilię wiec pracy mam mnóstwo.. tylko gorzej z chęciami do pracy. niepokoi mnie bardzo jedna rzecz, przy smarowaniu ciała oliwką wyczułam guzek, taki duży, podłużny w lewej piersi.. wcześniej czasem też czułam mały guzek ale czasem był czasem nie, gin. mnie uspokoiła ze to może być związane z gromadzeniem się mleka, i ze w ciąży ciężko jest diagnozować zmiany w piersiach. Ale przedwczoraj taki ten guzek się duży zrobił.. przestraszyłam się, a kolejną wizytę mam dopiero w styczniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abi - może zadzwoń do swojego lekarza i powiedz, że guzek się powiększa. Niedobrze byłoby gdyby jakiś np. zastój się tam zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
Sylwia_LBN- kochana wczoraj poswietowlaismy u tescia, było kameralnie, był pieczony prosiaczek z rozna, duuuzo ciast:):) mniam, jak sie zajadałam to moja mała az była happyy......:):):) wiec nie mogłam przede wszystkim JEJ odmowic tych łakoci:):):):):):) Tak z TV sie bardzo ucieszył, był w szoku:):):) co bardzo nas ucieszyło, bo prezent trafiony w 100%.... Taka prawdziwa impreza u tescia jest 27.12, w restauracji z orkiestra...to wtedy sie pobawimy:):):):), na całego:) Co do wyników, tez mam nadzieje ze bedzie OK- MUSI!!!!! ale to dopiero sie dowiem we wtorek lub srode...... Ja dzisiaj juz wyciagnełam karpia z zamrazalnika, jeszcze jakies drobne poprawki porzadkowe, ostatnie pranie, i pozostanie mi tylko gotowanie;):) Na szczescie moj mezus jutro ma wolne wiec na pewno mi pomoze:) Poza tym wczoraj zrobil pyszna moczke;):):):):):) MNIAM:) Szkoda dziewczyny,ze te swieta wypadaja na weekend???co nie??? Zas to szybko przeleci, nie wiadomo kiedy....i tak to..... A potem zaraz Sylwester....Macie juz jakies plany???? Nowy Rok i tylko odliczanie do porodu ostatnich dni:):):) SUPER!!!!!!! CZekam juz z upragnieniem na TEN dzien, chodz sie boje;(:(, chyba głupia jestem:P:P:P:P:P abigailii - kochana moze to tylko faktycznie jakies zwapnienie pod skóra, spowodowane gromadzeniem sie mleka, i piers moze zmienic wtedy "struktutre", a powiedz mi boli cie to???? jak dotykasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 luty
Cześć mamusie :) Wyobraźcie sobie, że nie miałam internetu :O Dzisiaj był facet od tego i naprawił :) Tęskno mi było :) Dzisiaj dotarłam do gin na te USG :) Jestem szczęśliwa :) Mój synek waży 1925g, jest ułożony główką w dół :) Wszystko jest dobrze, ostatnie USG mam za 3 tygodnie. Termin porodu wg USG się zmienił z 10 lutego na 2 lutego :D Nie wiem już sama, co myśleć... Wg miesiączki termin mam na 17 lutego. Co Wy na to??? Czym powinnam się sugerować?????? Pomóżcie dziewczyny, bo nie mam pojęcia co myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.**.**..**.**. Świąt radosnych, przeżyć wzniosłych, w zdrowiu, szczęściu i miłości. Niech Święta radością wypełnią Wasz dom A Nowy Rok blasku doda Waszym dniom. .**.**..**.**. ___________< o > _____________/ _________o* o.@*o. ________.' '*Q o *o@ ________( () o*o* @ o'. _______.-' o *0_Q.-'-;*o) _______.' 0 Q @0@ ()* -. ______* @ o*o @. Q * o ) _____o-...-@""-Q '-@'0*. _____.' @ Q * 0*Q. @-.) _____*.' o . @* '-@oQ.*-oQ. ____* @ * ._()__0*Q.-' @ ()* ____(o () * o* Q'._@_Q o ()*.'. ___o'-.-' @--._ @* Q *.@-* * -. ___.-' @ _Q_.-''-. @ ()-*@.oQ __.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ) o*' _* 0.-@-._Q * 0 * . Q _.@-.*_0_.' _'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.* _;--@' 0Q * Q o *@ * 0 o @ *'-*.o _.o-' * '._@__* .Q. @- . 0 () Q @ *'. _* @ * o * @ _.''Qo..__@__.--'@--.* _;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*.*..* _____________$$$$$ _____________$$$$$ Wszystkiego Najj dziewczynki......szczęśliwych rozwiązan życzę ,oraz zdrowych dzidziusiów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigailii
nie, ten guzek jest w ogóle nie bolesny, po prostu takie wąskie długie zgrubienie, choć wtedy wieczorem czułam je bardzo wyraźnie a teraz np. w ogóle ciężko mi go wyczuć.. ja miałam problem z tą za wysoką prolaktyną( w związku z tym położna już w 4 miesiącu mnie pytała czy nie mam już mleka) i dość szybko zauważyłam na brodawkach takie biało-żółte "krostki"jak podejrzewałam to początki mleka, tak mam do dziś.. ale żadnych wycieków mleka czy coś takiego nie mam, tylko te żółte punkciki na brodawkach. staram się myśleć pozytywnie, nie stresować siebie i przede wszystkim dzidziusia, najgorsze było wtedy wieczorem jak takiego dużego nagle tego guzka poczułam, choć smaruje sie codziennie i wcześniej tego nie czułam. Teraz nie czuje go w ogóle.. nie wiem co jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abigalii - ciężko tak pomóc na odległość, przede wszystkim nie denerwuj się na zapas, w końcu hormony szaleją i zapewne stąd ten guzek, pewnie przez tą prolaktynę. Będzie dobrze!!!! co do terminu porodu to czesto jest tak, że w ostatnich tyg ciąży term wg usg się zmienia, często zależy to od pomiarów, lekarz minimalnie inaczej zmierzy i termin się zmienia. Jeśli miesiączki były regularnie to ja jednak trzymałabym sie tego pierwszego terminu, a prawda jest taka, że dziecko wie kiedy ma wyjść i samo wybierze sobie odpowiednią datę i żadne usg ani żaden najmądrzejszy lekarz nie powie nam kiedy to dokładnie będzie;) a ja od rana walczę.....przygotowania do świąt trwają pełną parą, ale teraz chwila odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 luty
Dziś mój mąż powiedział coś baaaardzo słodkiego, zacytuję "nie mogę się doczekać kiedy otworzę rano oczy i nasz synek będzie leżał obok mnie z takimi dużymi oczkami i będzie patrzył na mnie ze zdziwieniem, na mój zarost, nos kilka razy większy od jego maleńkiego noska"... Ach, jestem zachwycona :) Jutro po wigilii tutaj jadę do mamy :) To znaczy jedziemy we trójkę-ja, mąż i teściowa. Moja teściowa pochodzi również z tamtych stron i ma tam mamę. Taka moja babcia, której nigdy nie miałam... Kochana jest, zawsze specjalnie dla mnie smaży góóóóórę placków ziemniaczanych :):):) Jak u babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
Hello:) Ja własnie skonczyłam farbowac włosy- az sie czuejlepiej:):):):):) Trzeba jakos wygladac na te Swieta:):) Teraz czekam na mezusia, ma zaraz byc;):) wiec tez niezmiernie sie ciesze:):) Wszystko na jutro przygotowane, tylko upiec rybke, podgrzac reszte potraw i juz;):):) Porobiłam jeszcze dzisiaj ostatnie zakupy i jestem szczesliwa, bo mam juz dosc tych sklepów..... A jak u was moje drogie Panie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA:)
Napiszę krótko-PADAM Z NÓG!!! WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynka:)
Ja tez sie nie bede rozpisywac-padam na twarz!!dobrze ze sie z pracy urwalam bo chyba by mnie wyniesli:)teraz leze,nadrabiam zaleglosci w czytaniu,mala sie wierci i slucha muzyczki:)))))ale jutro tylko pare rzeczy zostalo do zrobienia,mam zamiar lezec i pachniec:)WSZYSTKIM PRZYSZLYM I OBECNYM MAMUSIOM ZYCZYMY WESOLYCH SWIAT DUZO ODPOCZYNKU!!bo juz niebawem koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 luty
Kochane, życzę Wam wszystkim zdrowych, pogodnych, wesołych i rodzinnych Świąt. Niech pachną pieczonym jabłuszkiem, choinką, pysznymi wypiekami i pierogami :) Niech te Święta w błogosławionym stanie będą wyjątkowe i niezapomniane :) Odpoczywajcie dużo i spędźcie te kilka dni w gronie najbliższych. A żeby życzenia były kompletne-BOGATEGO MIKOŁAJA:):):):) Do napisania mamuśki :) P.S Ode mnie dla Was pod choineczki moc uśmiechów i dobrego humorku :):):):):):):) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):):):):):):):) :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Wszystkim razem i każdej z osobna życzę wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych miłości i ciepła!!! buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła mamcia
pięknych, rodzinnych Świat kochane mamusie i Wasze dzidziusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, radosnych, spokojnych i spędzonych w gronie najbliższych Świąt Bożego Narodzenia oraz bogatego Mikołaja dla Mamusiek Lutóweczek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również życzę Wam zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół:) Wesołych Świąt!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosnaJUZmama
Moje kochane:):) Zycze Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy. Filizanki dobrej,pachnacej kawy. Piekna poezji, muzyki koledowej, pogodnych Świat. Odpoczynku od spraw codziennych, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolęda, smiechem najblizszych, miłych wspomnien. A szczegolnie moje drogie zycze Wam zeby ten czas OCZEKIWANIA na nasze malenstwa był najpiekniejszym czasem naszego zycia;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×