Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Czym to zwalczyć?
A tak mi się teraz nasunęło, że pewnie jak ta "mandarynka" wypada, to zostaje rozwarcie. Ciekawe, czy ta moja teoria jest trafna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie żałowałam sobie niczego. Rzeczywiście się opychałam, tyle że ja bardzo bym chciała aby po ciąży parę kilo mi zostało :) Dobrze, że napisałyście o tym czopie, bo ja pierworódka więc nie wiem czego mogę się spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym to zwalczyć- nie mogę ci powiedzieć jakiej to wielkości bo ja to zauważyłam jak poszłam zrobić siusiu a chodze co 15 min i jak się podcierałam to zauważyłam na papierze taki przezroczyty "kisiel " jest tego sporo ale nie potrafie określić ile bo cały czas wychodzi i to coraz więcej. Ja juz tydzień temu miałam rozwarcie na 1,5 cm wiec moze dlatego mnie ten czop odchodzi stopniowo bo szyjka się rozwiera pomału . A tak naprawdę to chyba zasługa wczorajszych igraszek z mężem :):). Jak narazie nie widzę zadnych śladów krwi ale nie u wszystkich pań sie one pojawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska>ja tez chce zeby mi choc z 5 kilo zostało>przytyłam 16 kilo a wazylam przed ciaza 50kilo przy wzroscie 170cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym to zwalczyć?
U mnie na plusie 16kg, średnio 6 na trymestr. Mam nadzieję, że więcej niż 18 w totalnym rozliczeniu nie będzie, bo u mnie jest problem ze zrzuceniem nawet 0,5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigailii
ja przytyłam 6kg.. choć nie ograniczałam się, może to dlatego ze nie ciągnęło mnie jakoś bardzo do słodkiego, bardziej do owoców. Ale mam jeszcze miesiąc przed sobą.. też będę jedną z ostatnich która urodzi, albo ostatnia po tym fenoterolu, jak mi stwardnieje szyjka. Chyba ze po odstawieniu tabletek, gdzieś w przyszłym tygodniu dzidziuś zrobi mi niespodziankę :) TP 26.02.2011r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Ja również 2w1:) ciągle mam delikatne skurcze bardziej jak przed miesiączką:) Wczoraj miałam mały wyciek z piersi:) Synek ma się już lepiej i plamki z buzki mu schodzą więc jest nadzieja ze do narodzin malutkiej wyzdrowieje:) Dowiedziałam się ze w szpitalu w którym mam rodzić jest zakaz jakichkolwiek odwiedzin ( nawet ojcowie) ze względu na panującą grypę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale masakra z tym zakazem..tzn.uważam bardzo potrzebne to jest przynajmniej cała rodzina nierobi pielgrzymek ale nawet ojcowie niemogą kurczeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Ja również 2w1:) ciągle mam delikatne skurcze bardziej jak przed miesiączką:) Wczoraj miałam mały wyciek z piersi:) Synek ma się już lepiej i plamki z buzki mu schodzą więc jest nadzieja ze do narodzin malutkiej wyzdrowieje:) Dowiedziałam się ze w szpitalu w którym mam rodzić jest zakaz jakichkolwiek odwiedzin ( nawet ojcowie) ze względu na panującą grypę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje drogie. Co za dzień, mówię Wam, istny szok!!!!!! Byłam u tego swojego PIERD*******GO doktorka (prywatnie) na ktg i pobrać ten wymaz gbs, no i se myślę, przy okazji o tej klinice pogadam. Chciałam wziąć skierowanie. No i wyobraźcie sobie, że dziś okazało się, że (cytuję) "pani się nie martwi, bo to nic groźnego. W żadnej klinice pani rodzić nie musi. Po porodzie zapisze pani dziecko do ośrodka i weźmie wtedy skierowanie na USG dziecka, żeby to skontrolować, ale nie ma co się martwić, bo to często się zdarza". No KUR*A, myślałam, że go zabiję!!!!! Byłam w totalnym szoku. Jak można tak straszyć kobietę w ciąży jednego dnia, a dwa dni później mówić coś innego??? Cały weekend miałam zmarnowany, tak się bałam. A tu takie rzeczy. Rozmawiałam też z położną, która również mnie uspokoiła, powiedziała, żeby obserwować jak mały oddaje ocz po narodzinach i kontrolnie zrobić to USG. Teraz to ja sama nie wiem, ani w którym szpitalu rodzić, ani co myśleć, ani czy się martwić, czy nie... Jestem zmieszana całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam 38 tydzień - czyli już w każdej chwili może się coś dziać :) ALe jak na razie wydaje mi się, że brzuch dalej wysoko (ciągle zgaga) i chyba żadnych skurczy. Czasem mi tak brzuch sztywnieje czy moze raczej się napina i jeżeli to są te skurcze przepowiadajace to luz:) Dziecko cały czas dość ruchliwe, ja mam energię jak rakieta - nie mogę w miejscu usiedzieć, tylko wstawać i przetaczać się z boku na bok trudno :) Dzisiaj oficjalnie zakończyłam sesję i idę od jutra na zwolnienie - jeśli tylko uda mi się dopchać do lekarza, bo dizsiaj była cała poczekalnia prychających i smarkajacych ludzi więc wolałam nie stać z nimi. 10 luty - głowa do góry, będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigailii
10luty.. aż ciężko coś powiedzieć, co to za lekarz jest...brak słów. w tym wszystkim jest jedna dobra wiadomość.. ze z dzidziusiem jest lepiej niż myślałaś a to jest bardzo ważne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 luty, cieszę się że jest lepiej. Widać że nie warto martwić się na zapas. Nie wiem co Ci doradzić odnośnie porodu. Może trzeba by się skonsultować z innym lekarzem ginekologiem, albo neonatologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 luty - no szok! jakiś niepoważny ten lekarz... a może powinnaś skonsutować u kogoś innego - tak na wszelki wypadek? Sylwia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy to nie powinni mieć praw do wykonywania zawodu :( Mi kiedyś jedna pani doktor wmawiała, że na pewno mam WZW, ponieważ w moczu wyszła bilirubina.. nawet nie zostawiła cienia nadziei na wątpliwości. Po badaniu występowania bilirubiny we krwi okazało się, że nie ma cienia podstaw ku temu. Natomiast tego co przeżyłam nie życzę nikomu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Melduje sie i ja :) Bylam dzisiaj na badaniach kontrolnych wszytko w pozadku synek ma 2950kg i 48cm, szyjka powoli sie skraca ale wszytko jeszcze zamkniete wiec mysle ze do lutego bez problemu wytrzymam :) Aaaa i na usg widzialam ze ma wloski nawet takie spore hihi bo pytalam lekarza bo mam taka straszna zgage ze szok. Od poczatku przytylam z 7kg tylko bo ja raz troszke schudlam pozniej nadrobilam teraz tygdzien bylam chora i znow kg mniej i tak w kolko ale w pierwszej ciazy mialam 12 albo 13kg na plusie:) Truskaweczka_29 ja tez jutro zaczynam 38tyg ale widze ze nasze terminy sa inne hmmm... nie wiem od czego to zalezy :) 10 luty nie stresuj sie bo widze ze ten lekarz to calkowite nie porozumienie jeszcze na koncu wyjdzie ze dzidzius urodzi sie calkiem zdrowy tak jak wszytkie inne dzieciaczki :) (Tego zycze:):)) A ciebie tylko lekarz stresuje w ciazy nie potrzebnie. Pozdrawiam i zycze milego wieczoru :) BUZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
54cm i 3,63kg zdrowego szczęścia:) mogę sobie spokojnie potrzymać kciuki za Was i Wasze maluszki -trzymajcie się i myślcie pozytywnie - nawet jak o to ciężko! dobrejnocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kijevna ale się pięknie uwinęłaś:) gratulacje ogromne!!! 🌻 10luty to się w głowie nie mieści co ten lekarz ci opowiada 😠 Wcale się nie przejmuj tymi jego diagnozami bo widzę że on się zna jak świnia na gwiazdach;);) myśl pozytywnie a my wszystkie trzymamy kciuki żeby dzidziuś urodził się zdrowy i silny :) muszę lecieć zaraz z Michałkiem do przedszkola 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym to zwalczyć?
🌻 🌻 🌻 Kijevna, gratulacje! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM :):):) 10 luty- naprawde kawał ch... z tego lekarza!!!!!!!!!!!, na pocieszenie mogę dodać ze moja doktor też jest taka nienormalna nastraszy człowieka że mało zawału nie dostanie a potem głupio pyta czemu ta panika!!!!!!!!!Cieszę sie jednak że to nie wygląda tak źle jak Ci to przedstawił na poprzedniej wizycie i naprawdę głowa do góry synek będzie zdrów jak rybka:):):) Ja dzis jak nigdy w miarę normalnie przespałam tę noc chociaż zasnąć nie mogłam bo miałam takie akrobacje w brzuszku że szok:) idę zjeść jakieś śniadanko i troszkę posprzątać bo ucisk w miednicy zelżał i mogę troche lepiej się poruszać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIJEVNA---Bardzo gratuluję i cieszę się Twoim szczęściem, a nawet Ci zazdroszczę :):) Duuuużo zdrówka życzę Tobie i Twojemu szczęściu, oby wszystko układało się jak najlepiej!!!!!! :):) Też już bym chciała mieć swojego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigailii
kijevna wielkie GRATULACJE!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kijevna GRATULACJE Kochana :* Jak dojdziesz troszkę do siebie napisz jak było. Wygląda na to, że szybko poszło :) Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMIĘ .................. WIEK .........TERMIN PORODU.....PŁEĆ I IMIĘ katasha7 ................26 ............26.01.2011 Monika .................. 21.............01.02.2011 aniaania ................ 28 ............ 01.02.2011.....córka Julia Ninka86 ................ 24 ............ 01.02.2011 marcysia21 ............ 21 ............ 01.02.2011 niebieskooka_81 ...... 29 ............01.02.2011 milagros25..............25..............02.02.2011......syn Jasiu radosnaJUZmama ..... 26 ............ 02.02.2011 .....córka Wiktoria matka,polka ............30.............02.02.2011 Sylwia_LBN..............36.............04.02.2011......córeczka Hania Kessi_27 .................30 ............04.02.2011 kijevna ..................36.............04.02.2011 Anulka84.................26.............05.02.2011 wanilia z cynamonem...33..............06.02.2011....synek Cyprian agnik80 ................. 30 ............07.02.20 11 sansei.....................24 ...........10.02.2011 .........córka Lidia adziana ................. 35 ............10.02.2011 ptyśka .................. 30 ............10.02.2011 ajem7 ................... 24 ............10.02.2011 ......córeczka! Dziewczynka ...........31.............11.02.2011 Truskaweczka_29 .... 29 ............12.02.2011...Hubert nemezis278 2........... 27............14.02.2011 Ninka 24 ................ 25 ............14.02.2011......synek!! agi27 .................... 28 ............14.02.2011......córka MARYSIA Myszzka_87 ............ 23 ............14.02.20 11 groszek22.............. 24 .............14.02.2011 emka kafe .............. 25 ............16.02.2011 Oli14 ..................... 30 ............16.02.2011 trezele .................. 26 ............16.02.2011 10 LUTY...................22............17.02.2011....synek Wiktor :* IZULKA ..................25..............17.02.2011 maagdaa .................30 ............17.02.2011 milusia * ................. 27 ............18.02.2011 conwalya .............. 23 ..............18.02.2011 kasiula86 .............. 24 ..............19.02.2011......córeczka -Ania Milutek ................. 23 ............. 22.02 .2011 emulinek .................27 .............23.02.2011 agatka27 ............... 27 .............25.02.2011 abigailii..................26...............26.02.2011 memo_29................30...............26.02.2001......s ynek Mateuszek stop_klatka............27................26.02.2011 Loonah ................. 21 .............. 27.02.2011 ambrozja196 .......... 24 ..............27.02.2011.............Synek Adaś aGuśka1983.............27...............27.02.2011........... Córeczka TAHITIANA ............. 23 .............. 28.02.2011 ewka4127 ............. 24 ...............28.02.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigailii
kochane jak wyglądają te skurcze przepowiadające, czy one są bolesne? czy twardnienie brzucha ma z nimi coś wspólnego? ja mam b.często twardy brzuch, jem na to fenoterol, jutro będę w 36tyg0dn i mam go odstawić, boje sie żeby od razu nie zacząć rodzić... dziś w nocy przez jakiś czas bolał mnie brzuch jak na okres, ale przeszło... tak to nie czuje żadnych skurczy tylko często brzuch jak kamień. Jutro zacznę 9 miesiąc wiec już jest dobrze.. ale jednak dzidziuś mógłby jeszcze chwilę posiedzieć w brzuch, jeszcze podrosnąć. A ja jestem zielona w tym wszystkim, liczę na Wasze porady. pozdrowienia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×