Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

utworzyłam stronę 177 :P Dwie 7-mki, może przyniosą mi szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kiedy naszym dzieciaczkom zaczna wychodzic zebiska?????ja juz sie boje bo jak lala-imadlo mnie ucharsnie w palca to boli a co dopiero w sutka?????:O moim chlopakom pozno powychodzily8-10 msc ale dziewczynki ponoc sie szybciej rozwijaja?? ale mam dzis leniwy dzien:) lezymy sobie z M w lozeczku,na przemian wycalowywujemy Lale:D a ona jaka szczesliwa!:) a w lodowce tylko zimny wiatr hula... a pomyslu na obiad ni ma:O a M pojdzie niebawem do pracy i zabierze samochod... a tu chmury taaaakie ciemne...i do miasta tyle hektarow.... moze zrobimy sobie glodowke oczyszczajaca???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kiedy naszym dzieciaczkom zaczna wychodzic zebiska?????ja juz sie boje bo jak lala-imadlo mnie ucharsnie w palca to boli a co dopiero w sutka?????:O moim chlopakom pozno powychodzily8-10 msc ale dziewczynki ponoc sie szybciej rozwijaja?? ale mam dzis leniwy dzien:) lezymy sobie z M w lozeczku,na przemian wycalowywujemy Lale:D a ona jaka szczesliwa!:) a w lodowce tylko zimny wiatr hula... a pomyslu na obiad ni ma:O a M pojdzie niebawem do pracy i zabierze samochod... a tu chmury taaaakie ciemne...i do miasta tyle hektarow.... moze zrobimy sobie glodowke oczyszczajaca???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynka - dzięki:) purpura była:) a Laura przypadkiem dziś nie ma imienin? bo właśnie mi w kalendarzu mignęły? jeśli ma to wycałuj tą swoją córcię🌼 my już po spacerze, plac zabaw zaliczony, starszy wrócił brudny, ale szczęśliwy....obiad wymyśliłam, chociaż pomysł z głodówkąż bardzo mi się podoba - ciekawe co na to mój mąż:D, dam małej mleko i biorę się za porządki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na zęby nie czekam...jak sobie przyupomnę te nieprzespane nocki z Michałem...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski:) Alez milusio was sie czyta:) Wczoraj mialam nosa co do spania mojej pociechy,dal nam tak popalic ze maz zaspal do pracy:P Pierwsza pobudka byla o 23 a taka konkretna z oczami jak zlotówki o 3 i trwala do 5.Maly sie rozbawil do tego stopnia ze piszczal budzac chyba caly dom teraz za to cosik mu sie nie podoba i postanowil dobic swoja biedna matke wrzeszczac w niebo glosy;) A do tego ta parszywa pogoda pizga i pada brrrrrrrrrr Pozazdroscilam wam waszych slicznych bobasów i postanowilam tez pochwalic sie swoim ,jak narazie sie zalogowalam ale musze jeszcze wkleic kilka fotek:) Ide zrobic porzadek z moim lobuzem i wróce napewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przemian ogladam Zagubionych i Was czytam:) Ania moze i faktycznie dzis Laury,cos mi sie kojarzy ze gdzies w czerwcu,ale my imienin nie obchodzimy.czlowiek by zwariowal z tymi wszystkimi gwiazdkami,urodzinami,mikolajkami,dniami dziecka,chrzscinami,komuniami,bierzmowaniami itepe itede:) i zbankrutowal:D a tu oprocz wlasnych dzieci jeszcze chmara chrzesniakow,siostrzencow,bratankow,siostrzenic,bratanic,,,, a z glodowka oczyszczajaca to mam tak od liceum:) jak mama nie miala pomyslu i mnie maltretowala obiadami to zawsze rzucalam haslo z glodowka:D agnik pokazuj Wiktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik slonce Wikus słodziachny....w koncu sie pochwaliłas-ti,ti niedobra Dziewczynka- mi sie tez dzisiaj nic nie chce, mam aseksualny stosunek do wszystkiego:P:P:P Wczoraj to winko mnie zmuliło,ale za to sen mialam dobry i Wikusia dała mi pospac:) bo przebudzila sie dopiero ok. 5 pojadla troskze i spala do 8.50:) takze fajnie;) Normalnie tez powinnam sie zabrac za sprzatanie,ale nie chce mi sie:( jednak ciasto upieke;0 , bardzo smaczaste bo 3 BIT:) mniam-na sama mysl mi slinka cieknie:):) ka3ia- jestes juz po wizycie kochana???? NO ostatnio faktycznie nasze forum sie ozywilo- jakby co za darmo tu dawali:) (hahaha):) Wiecie co w se tak ostatnio kobitki myslałam,ze super by bylo kiedys zorganizowac jakies spotkanie dziewczyn z naszego forum:):):) Ale byłby czad;) Poogladac na zywo te wszystkie piszacce mordulki:D Moze ktos chetny do wysprzatania mi chałupy??? e no,nie tak wszyscy na raz,spokojnie;) Wiwi:*- chciałam ci cos napisac i zapomniałam...jak se wspomne ,naszkrobie;) Dzisiaj kochane w koncu doatrłam do fryzjera i wygladam ponoc jak czlowiek,mile co nie??? Sciskam was kochane, moja lejdi akurat nyna w lozeczku:) wczesniej wybawila ja babusia jej ukcohana wiec teraz ja matka mam spokoj:):):) Czekam na M jak wroci, a potem lece do szpitala do mojej najlepsiejszej przyjaciolki, jest w 14 tyg. ciazy i ma same kłopoty- a to najpierw odklejajaca sie kosmówka, potem mega krwiak, potem zakazenie łozyska, i co jeszcze??lezy juz ponad miesiac w szpitalu na patologii ciazy i poprawy ni ma;( i ma tam zostac conajmniej jeszcze 3 miechy:( Bogu dziekuje ze ja moja ciaze tak przeszłam,ze do ostatniego dnia porodu jeszcze autem jezdzilam i sprzatałam i na imprezy z mezem łazilismy:) Az teraz mi głupio,ze nie raz tak narzekałam... ach:) Sciskam was mocno i do later aligejter;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Radosna zbieralam sie zbieralam az sie zebralam;) Szkod tej twojej przyjaciólki to sie kobitka umartwi ech to prawda czasami czlowiek narzeka a nie ma po co. Mój Wikus wlasnie papusia cycusia i Dziewczynka tez sie martwie co bedzie jak zebiska wyjda bo zneca sie nademna okrutnie. Nie mam koncepcji na obiad wszystkie pomysly wyczerpane a do tego przez te kolki i zaparcia nadal mam scisla diete wiec moje menu jezt bardzo ubogie:( A wy tu okrutne z winkiem wyskakujecie alez bym sobie cos chlapla juz postuje póltorej roku:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert NIVEA Baby
Anulka, Jeśli do tej pory nie wystąpiła reakcja alergiczna na oliwkę, to zastanów się, czy nie zmieniłaś w ostatnim czasie diety albo proszku do prania. Najpewniej właśnie taka zmiana jest przyczyną wystąpienia wysypki. Spróbuj wycofywać pojedynczo pewne elementy diety, kosmetyki itp. i obserwuj skórę Oli. Mam nadzieję, że szybko znajdziesz przyczynę i nie będzie potrzebna konsultacja z lekarzem. W razie pytań pisz. ______ Ekspert NIVEA Baby, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki NIVEA Baby. Zapraszam do dyskusji "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta, jaki kolor łazienki jest the best według Was??? Zbieram opinię :) No i kolorek kuchni :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ma super pomysł na tabelkę kolejną :) Otóż możemy sobie umieszczać w niej daty, kiedy naszym maluszkom wyskoczyły pierwsze ząbeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Radosna jestes?:) myslalam ze znowu na koniu jezdzisz?:D:D:D ja dopiero co sie ruszylam i wzielam za siebie i moja mini.nawet sie pomalowalam ciut.tez sie zastanawialam czy nie nie wybrac do fryzjera:) bo do szalu mnie doprowadzaja te moje kudly wszedzie.ale jak tam pojde to chyba znow na krotko ciachne! nawet dzis mowilam do M zeby wzial maszynke i mnie ogolil tak mam dosc! gdzie reszta kobiet???? idziemy jesc jakies fruty z kaszka do nastp klikniecia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiwi my wlasnie ostatnio pomalowalismy kuchnie na bialo a jedna sciane walnelismy na cukierkowy roz:D dodatki mam seledynowo-zielone i wg mnie fajnie sie to komponuje:D a lazienke najlepiej w plytki drzeeeeeeeeee sieeeeeeeeeeee uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuuuurrrrr, jakaś zmutowana mucha mi tu bzzzzzyczyyyy!!!! YYYYhhhhh!!!!!!!!!! Nie wytrzymam i ją pacnę, tak, tak, tak. Nie będzie mi tu latać jakaś iuhhhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po wizycie lekarz stwierdził że jednak guzek średnica 2 cm, 30 czerwca mam ponowne usg i biopsje nie chciał mi nic powiedzieć dopiero po wynikach :( mimo wszystko mam nadzieje że to nic takiego :) z tego co czytam to nie tylko ja miałam nieprzespana noc może jakaś pełnia dzisiaj była albo coś jeszcze innego :) radosna zazdroszcze pobudka dopiero o 5 rano :) wszystkie wasze maleństwa są ŚLICZNE ale Twoja córeczka dziewczynka z tymi włoskami wymiata :) może i ja jak będe miała chwile dodam zdjęcia mojego Dawidka też ma sporo włosów ale nie tyle co Laura ;) agnik Twój mały w foteliku samochodowym jeździ czy już w spacerówce? to zdjęcie z dłonią super pomysł widać jak dziecko rośnie :) radosna zastanawiam się teraz nad tą sesją macie już moze jakieś zdjęcia jestem taka ciekawa efektu :) miłego dnia pewnie dopiero wieczorem wpadne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze na chwile bo mój synek zaczyna już marudzić na macie wiwi łazienka tylko zielona :)ostatnio robiliśmy projekt naszej łazienki wyszła super jak chcesz wyśle Ci na maila to sobie zobaczysz dobra uciekam bo zaraz się rozpłace :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka3sia ślij mi na maila ten projekt :) jessicanarel@gmail.com Czeeeekam :) I właśnie o zielonej myślałam :D Waham się między zielenią, a turkusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka3sia witaj:)no miejmy nadzieje ze po konkretniejszych badaniach wyjdzie ze jest ok. My lazienke tez mamy w odcieniu zieleni:Dtzn plytki. moja pileczka zjadla pol sloiczka bananow+kaszka,teraz na polspiaco poprawia cycem.dopiero jej pampka zmienilam i juz pelen ufffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się zielona nie podoba, no ale wiadomo, że u każdego inny gust, ja mam jasną, beżowo-białą,a podłogę ciemną czekoladę. Wiktor - też super chłopak:) właśnie dałam Julce jabłek gerbera, dziś 3 raz dostała i wreszcie można powiedzieć, że coś zjadła, bo wcześniej usilnie kombinowała jak tu wszystko wypluć.w przyszłym tyg zamierzam dać Jej coś jeszcze i tak myślę, że chyba marchewki spróbuje i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka3ia - miejmy nadzieję, że zrobią dodatkowe badania i będzie ok. trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się pakuję na raty i już mam DOŚĆ!!!!! Mam nadzieję, że mój po****** teść kiedyś odpokutuje za to wszystko..... Ech, życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynka to prawda jesli nic malemu nie dolega to sie bardzo czesto smieje:) Wiwi seledyn jest calkiem fajny ja osobiscie wymalowalam swój pokój na zielono z róznymi dodatkami bo bardzo lubie ten kolor:)a tutaj w angli sciany mam seledynowe:)Wiec co wybierzesz bedzie ok. Ka3sia nadal wozimy w foteliku ale chyba juz nie dlugo ,poczekam do momentu jak bede widziala ze Wikus robi postepy w siedzeniu:)A tak wogóle to trzymam kciuki za wyniki,pewnie bedzie to cos w rodzaju powiekszonych gruczolów ,moja bratowa miala tez guzka i okazalo sie ze zastój miala w kanalikach i takie cudo jej wyskoczylo. Mój maly terrorysta znowu przy cycu i usypia wkoncu uffffffffffff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×