Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

W razie głodu dziewczynka masz sobie skad pociumciac co nieco:):) hahaha no,ale juz nie przesadzja ze Bóg wie co tam masz...kazda troszke ma, chodz ja teraz jeszcze schudłam i sząłu ni ma...skormne 52 kg... chodz i tak wydaje mi sie ze za gruba jestem..ale to moze przez te soczewki...no,na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula31
aniania, to jest nas trzy...moze kiedys na cytadeli na spacer sie spotkamy:) moj synus ma na imie Jakub, ur 2.2.2011 waga 2920g. jest cudowny... wychodza juz mu zabki, strasznie sie slini i wszystko bierze do buzki co ma pod raczka... dostaje pepti, mial skaze bialkowa. na poczatku dostawal nutramigen ale nie chcial tego pic...teraz juz je kaszki kleiki, jabluszka, zupki warzywne a najbardziej lubi marchewke:)) dostaje nawet taka ladna cere po niej:) teraz wazy 6 kg, jest dlugi i szczuply:) nie wiem po kim:))) ja mala, ojciec tez nie wysoki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no nie wiecie co tos to znacy???przymyrodlic??no jakoby po wasymu przylizac:) ej jo se myslała ze wy to wiecie.... kruca fiks;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą to czlowiek się męczy zeby stronę zacząć, a taka dziewczynka i tak pierwsza była:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula - widzisz, a ja klienta na pepti szukałam i nikt w okolicy się nie zgłosił, w rezultacie jutro do Rzeszowa zawożę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula z tym nutramigenem to ostatnio tez jaja miala kasiula ze swoja mała...o ile natknełas sie na ten watek kilka stron wczesniej.... To dobrze ze u was z ta skaza sie unormowało. oj to jak sie urodzil to kruszyneczka;):):) ,widzisz nie ma zasady,czasem rodzice sa nizszi a dzidzia rosnie wyzsza;) wszystko geny,geny,geny:):) Ładne imie;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn jakos przed ciaza nie mialam kłopotów z sylwetka,bo zawsze duzo sportów, nie liczac seksu z M uprawiałam:P:P:P a to biegi, a to siatkówka a to jazda konna;) w ciazy przytyłam 10 kg, ale jakos zrzuciłam szybko i waze jeszcze mniej... chodz skora na brzuchu wyglada jak przemielony w krowim pysku papier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula31
dziekuje Radosna:) Jakub od zawsze mi sie podobal, zawsze mowilam jak bedzie synek bedzie Kuba:) Dziewczynka tak to moj pierworodny, dluuuuuugo wyczekiwany:) jezeli chodzi o wage to musze sie pochwalic ze wrocilam juz do wagi z przed ciazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynka ja razcej oscista nie jestem,ani koscista tez nie;) mam bardziej umiesniona sylwetke,i dobrze sie czuje w swoim ciele wrecz uwazam ze co nieco by sie jeszcze przycielo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś - mamy dwóch chrzesniaków o tym imieniu i chyab dlatego nasz synke tak się nie nazywa...zawsze podobało mi się to imię:)i w rankingach rowno z Julią jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula z tym dłuuugim wyczekiwaniem doskonale cie rozumiem, u nas to samo:):) nie liczac poronien:( ale to juz mamy za soba-sio..dzisiaj nadajemy miłe tematy:):) Kubus-brzmi słodko i tak uczuciowo:) Ja tez powiedzialam sobie,ze jak bedzie dziewczynka to tylko Wiktoria:) Co do wagi- noo super;) fajnie jak sie mozna czyms pochwalic,a ze my tu takie chwali piety to co se bedziemy załowac:) a co no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula31
no Kubusiów to jest bardzo duzo...co drugo Kuba albo Filip ale mnie to nie przeszkadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×