Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

dziewczynka - no na luty to już chyba będzie cięzko - musicie się bardzo sprężyć!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nasz kraj jest piekny chociaz jakos nigdy go specjalnie nie zwiedzalismy swego czasu duzo sie wloczylam stopami...tzn okazjami...ehhh czasy mlodosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula31
czesc dziewczyny:) niesmiało postanowiłam napisac. podczytuje Was od samiuskiego poczatku. tez razem z Wami przechodziłam cudowne chwile z brzuszkiem:) 2 lutego urodziłam synka. jezeli moge sie przylaczyc bedzie milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula31- ale prosze cie bardzo,witaj siostro wsrod błogosławionych matek:) niech siła forum bedzie z toba:) Alleluja!!!:):):) a tak serio,serio,całkiem serio, pewnie ze mozesz;) coz za pytanie:) Hmmm dziewczynka, cos w tym jest bo moj M tez ostatnio zagadywał o braciszku dla Wikusi,ale ja jeszcze troszke poczekam jednak:):) no ale zeby nie byc w tyle z topikami to faktycznie musiałybysmy sie MEGA sprezyc...i jak pisze aniaania chyba juz ciut za pozno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula31-ja na 2 luty miałam termin,ale moja krolewna postanowila wyjsc juz 25 stycznia...:) Dziewczynka- to pewnie przez te komary,co tam ich niby nie masz!!:) Moja niunia na szczescie spika:) nie wiem jak długo,ale badzmy dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrocilam z moja glizda:P nie z ta ciaza to taki zarcik.troje nam starczy,czas sie czegos dorobic hehe. agula napisz cos o sobie i dzidzisiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala glizdunia nie chce spac..a co jak mama przed komput. to co ona bedzie nynac??nie,nie...chce poznac mamusi koelzanki:) madra dzidzia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie Agula napisz cos o sobie,swoim malenstwie:) jak ci sie chowa???i w gole...jak na spowiedzi....musimy sprawdzic czy przejdziesz test:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula31
jak zlikwidowac ten pomarancz bo wiem ze to raczej nie jest dobrze:/ moj kurczak urodzil sie 3 tyg wczesniej...:) i jestem druga Poznanianka, razem z aniaania lezalysmy w tym samym szpitalu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula - witamy i zapraszamy!!! ja własnie uszykowłam prowiant na drogę, chłopaki będą mogli jeść w nocy:) jeszcze muszę tylko kosmetyczkę spakować, bo zostawiłam to na ostatnia chwilę i jak tak dalej będzie to zostanę bez szczoteczki do zębów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no M ci kolacje proponuje a ta odmawia....z monitora nie wyzyjesz moja droga:):) ja musze jest kolacje w samotnosci.... jak ja te 2 dni wytrzymam...jak kwoka na jajach...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra mieszka w wlkp,niedawno z poznania leciala do mnie... to tak ze niby mamy cos wspolnego(poza dziecmi ma sie rozumiec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kurcze Agula - moze nawet się widziałyśmy gdzieś na korytarzu:) trzeba zorganizowac spotkanko to moze poznamy się bliżej:) jak na imię ma Twój synek? a pomarańcz zlikwidujesz jak zarezerwujesz swój nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula zeby zlikwidowac pomaranczke wchodzisz na zakladke moje konto i tam sobie je tworzysz i wtedy juz masz ciorne a nie pomaranczowe:) mozesz nawet stopke dodac,patrz ile bonusów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze się bujam z 3/4 kilogramami, wszyscy mówią, że nie widać, oczywiscie chcą być mili, a ja nie mogę się jakos zmobilizować...chodze oc prawda na spinigg, ale nieregularnie, więc efektów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×