Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witajcie:) Dla Wiki wszystkiego dobrego:):) Długo się nie odzywałam ale zupełnie nie miałam czasu. Na neta wchodziłam tylko na chwilę. Wróciłam do pracy wraz z początkiem grudnia i dopiero się przyzwyczajam :) Obiecuję poprawę:) Co u was dziewczyny? jak wasze maluchy? Lidia w końcu raczkuje:) ale jeszcze nie chodzi:P Idzie spać ok 24, czasem 1 i wstaje o 10, 11:) Nie mam pojęcia jak ją przestawić. Żeby chociaż zasypiała o tej 21/22. W ciągu dnia ma 1 drzemkę ok 16. Dziś wyjątkowo wstała o 6 i dziś mam nadzieję że uda mi się jako taką ją przestawić choć zazwyczaj plany krzyżuje mi mój K. bo jak wraca z pracy to kładzie się spać a ona razem z nim:) Lidia duża, 7 zębów. Je super, już w zasadzie te składniki co my z tym że jeszcze gotuje osobno bo łatwiej mi to odgrzewać:) wrzucam kilka fotek tuż po obcięciu grzywki:) http://www.bobasy.pl/lidiagabriela/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia zasnęła wiec mam chwilkę:) jeśli chodzi o jedzenie to Lidia od jakichś 2 miesięcy wcina wszystko łapkami i powolutku zaczyna łyżeczką. Nie robię jej już dawno papki bo nie chce tego jeść. Często wcina gotowane mięso w kawałku. Do rączki i sobie gryzie, ziemniaczki w całości,warzywa i nawet nauczyła się wciągać dłuższy makaron:) z jedzenia jestem bardzo zadowolona, ma swoje humorki ale je super. Ja też już planuję roczek. Nie mogę się doczekać, ale z drugiej strony obawiam się ile nas to wyniesie:) Bardzo żałuje że większości z bliskich nie będzie bo mieszkamy na drugim końcu Polski:( a z tego względu że wszyscy pracujemy nie da się żebyśmy wszyscy się spotkali:( Postaram się raz dziennie zostawić jakiegoś posta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja tylko n a chwilke Sto lat sto lat dla Wikusi, aby zylo jej sie beztrosko, kazdego dnia byla usmiechnieta i szczesliwa, aby zabkowanie jej nie dokuczalo i bezpiecznie odkrywala swiat :) Buziaczki A tak ogolnie to u nas wlasciwie wszystko bez zmian, corka poszla na 3 dni do przedszkola i juz jest chora, jakie to normalne. Dzis miala uroczysty Dzien babci i dziadka na ktory czekala tydzien i byla mega szczesliwa ze babcia i dziadek byli u niej w przedszkolu. Ciekawe tylko co sie rozwinie w tego przeziebienia, bo ma katar i mega suchy meczacy kaszel, ktory najbardziej dokucza i jej i nam w nocy. oby przez weekend doszla do siebie. Juz druga noc jestem nie wyspana przez ten kaszel. A nasz maly chrupek ostatnio ma super apetyt (az sie boje zapeszac) i po malu przygotowuje sie do chodzenia. Jak na razie udalo mu sie zrobic 3 kroki, zobaczymy jak to bedzie dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sansei- cuuuudne to twoje dziecię :) Felek za tydzien kończy roczek, a ja właśnie wróciłam z elegackiej urodzinowej kolacji. NO cóż, bliżej mi od dzisiaj do 40-stki niż 30-stki :O 36 lat mi stuknęło buuuuu jaka ja starutka już jestem :P POwiedziałam mężowi, że niektrym to mężowie samochody na imieniny kupują :P, a on mi na to, że przecież nie mam prawa jazdy. Ehhhh mężczyźni zawsze sie czepiają szczegółów... Radosna - ciągle odpoczywasz po urodzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny to 100 latek dla wiki oby rosła zdrowo a tak fajnie ze piszecie u mojej milusi wszytsko ok juz fajnie sie bawi mowi po swojemu ale za raczki chodzi nie chce jeszcze sama no i narazie tylko 2 zabkia co tam u waszych maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sansei moja zasypia o 22 i wstaje o 7 30 ale nie lubi zasypiac w lózeczku zasypia u nas na łozkui potem do łóżeczka musisz jej nie dawac spac o 16 bo sie wysypia do 17 18 i potem wriuje sprobuj po obiadku o 13 zeby sie wymenczyła do wieczora moja spi raz od 10 do 11 a po poludniu o 14 do 15 to o 21 juz zmeczona na maksa buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Lidia śliczna dziewczynka! i te oczy!!!!!!!!! czaruje nimi! Yulla - sto lat!! u nas przygotowania do jutrzejszego ważnego dnia idą pełną para, a właściwie już prawie wszystko zrobione. Julka odzyskała wreszcie apetyt i coś zaczela jeść - co bardzo mnie cieszy!! a najbardziej smakują Jej dania z mojego talerza:), nie przeszkadza Jej nawet to, że musi gryźć! cwaniara! za to zupelnie odmawia jedzenie "słoiczków". miłego weekendu dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yulla jaka stara ja uwazam ze to od kobiety na ile sie czuje mam kolezanke ma 40 a koleguje z 25 28 latkami i kazdy ja traktuje jak rowiesniczke mysle ze do 50 to dojrzały wiek od 30 a nie starosc bo do 45 mozna byc mama a dzziecko odmładza a to jestw asze 1 dzieciatko? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZięki kobitki :) Ja się z tej starości śmieję, o wieku przypominam sobie tylko przy półce z kremami w drogerii, kiedy biorę +35. A na codzień jakoś o wieku nie myśłę. W końcu pracuję z młodzieżą :P chociaż co jakiś czas dziwię się, że oni mają ledwo dwadzieścia kilka lat. Moja siostra czasem żartuje, że w moim wieku i z dziecięciem u boku to pora obciąć włosy zrobic trwała typu baranek i zamienić dżinsy na garsonkę :P A ja dodaę, że jeszce wyjmę kolczyki i usunę tatuaż :P, a i przestanę jexdzić do pracy rowerem. Tak Justa to mije pierwsze dzieciątko, jakoś długo się zdecydować nie mogłam, ale powiedziałam kiedyś, że jak do 35 sie nie zdecyduję to chyba nigdy, i tak oto Felek pojawił się tydzień po 35 urodzinach :) I nie powiem, podoba mi się "mamusiowanie" :) KOńcząc o wieku - mam dwoje znaomych, któych dzieci w tym roku kończą 17 lat, a oboje są z moego rocznika i jak sobie pomyśłę, że oni mogą wkrótce dziadkami zostać, a ja dopiero z pieluch wyjdę, to tak dziwnie jakoś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jest inni wczesniej sie decyduja a inni pozniej albo czasami poprostu wpadka ale najwazniejsze to jest zdRowie nasze i dzieci bo tzreba dbac o takie małe istotki same sobie nie poradza a jak juz beda wieksze i samodzielne to pewnie inne problemy dorastanie itp ale czym by by swiat bez dzieciaczków narazie sie cieszymy tymi chwilami jak malutka gaworzy smieje sie robi takie prozaiczne4e rzeczy a my sie cieszymy i płaczemy ze szczescia ze jest radosna TO JEST DLA KOGO ŻYC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski:) na poczatek wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjj dla naszych solenizantów i solenizantek,duzo zdrówka bo bez tego ani rusz,kochajacych rodziców do granic mozliwosci i pieknych wspomnien z dziecinstwa w przyszlosci:) To dla Wiki,Julii i oczywiscie Felusia a jesli zapomnialam o kims to "pepasiam";) U nas tez przygotowania ida pelna para:)Zaproszenia juz praktycznie porozdawane,balony ,talerzyki a pieknymi kubeczkami zakupione i róznego rodzaju gadzety tez:) Najpiekniejszy i wyjatkowy jest tort zamówilismy w pewnej bardzo ciekawej cukierni ,wybralismy z katalogu piekny samochód dla Wikusia bo on uwielbia "bumbumy":) Jestem strasznie podekscytowana a 13 juz zbliza sie wielkimi krokami tak ze kochane fotki beda na bobasach napewno. Pozdrawiam Was kochane i dozobaczenia mam nadzieje ,ze mamuski równiez zrzuca foteczki z tego jakze wielkiego swieta:) Buziolki wielkie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat dla julci dzisiaj ma 1 urodzinki pisac dziewczyny co tam u was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) my dzis wpadlysmy zeby zlozyc najpiekniejsze zyczenia dla naszej kolejnej solenizantki-Julii:) Julka-rosnij zdrowo i szczesliwie,badz radoscia dla wszystkich,zeby kolejny rok byl rowniez pelen jak najwspanialszych niespodzianek i zeby Twoja buzia byla zawsze taka usmiechnieta jak na zdjeciach!!mnostwo buziakow i usciskow niech Mama Ci przekaze!! a unas po staremu.Lalon juz zdrowa,dzis juz spala z powrotem w swoim lozeczku cala noc i nawet nie jeknela,na dobre zakolegowala sie z butelka,ale z piersiami jak na razie nie mysli sie rozstawac:)teraz chodzi po domu i wydaje z siebie przeciagle:miauuuuu!zaczyna pomalu sie puszczac...my za ponad miesiac jedziemy do Pl,tzn lece ja z dzieciakami i strasznie sie cieszymy.wprawdzie tylko na tydzien i pod koniec marca ale mamy nadzieje ze juz bedzie troche cieplej bo jak teraz slysze o tych temperaturach to brrr.nie mamy ani kurtek porzadnych ani butow,a nie chcialabym kupowac tego typu akcesorii zupelnie nam nie potrzebnych.o roczku myslimy,ale jakos tak na razie leniwie,choc nie wiem na co my czekamy??tort chcielibysmy w ksztalcie glowy kota lub z akcentem kocim:) bo Lala teraz kocia fanatyczka.a tak poza tym to jakiejs wielkiej pompy nie bedzie,babcie,ciocie w Pl..zreszta moja mama juz torta zamowila jak przyjedziemy,to i tam bedziemy swietowac:D no i tyle chyba u nas:) A dla Ciebie yulla,staruszko:D:D tez,spoznione,najlepsze zyczenia urodzinowe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane:) bardzo dziękuję za życzenia w imieniu mojej córki:) kiurcze, nie wierzę, że to już rok!!!!!!!!!!! roczek nam się udał, goście dopisali, Julka też była grzeczna. Radosna - jak u Was? kurcze przydałoby się wkleić tablekę to byśmy sobie przypomniały które dziecko kiedy świętuje.zaraz dodam na bobasy kilka zdjęć. a my dziś byłyśmy na kontroli, bo Jula nadal kaszle i na razie mamy przedłużone leczenie, a w pt znowu do kontroli. kurcze - mam strasnzy problem z pupą Julii, masakrycznei jest odparzona - od antybiotyku częściej robi kupkę i już nie wiem co z tą pupą robić - jakieś rady???????żal mi Jej strasznie, bo aż się ranki robią i jak widzi, ze chcę zmienić pieluszkę to płacze biedulka. najchętniej bym J az gołą pupką puściła....szkoda, że nie jest lato.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szukam tej tablelki i "rozpakowanych" z pewnym terminem urodzenia dziecka znalazłam tyle: Myszzka_87........14.02.2011.....20.01.2011...Corcia .... kijevna ............ 04.02.2011.....21.01.2011...Bianka.....54cm/3.63kg radosnaJUZmama....02.02.2011...25.01.2011..Wiktoria..57cm /3,70kg magdziulka......... .25.01.2011...................Michalek...57cm/3,65kg Anulka84..............26.01.2011.......................Ol a.. ..3360kg/56cm Sylwia_LBN...........04.02.2011......27.01.2011.....Hania .... Truskaweczka_29....02.02.2011....29.01.2011.....Hubert.. 5 6/3,25kg aniaania........31.01-01.02.2011.....31.01.2011....Julia ...../3,87kg yulla................7.02.2011.............3.02.2011....F eliks....53/3360 Dziewczynka ...11.02.2011.........08.02.2011...Laura....52cm/3230g abigailii............26.02.2011..........11.02.2011...Jul ia....54cm/3050g sansei.............10.02.2011 ..........12.02.2011...córka Lidia /52cm-3100g trezele............16.02.2011..........12.02.2011...Micha ł..55cm/3400g suszi85...........10.02.2011...........12.02.2011..Julia. ....54cm/3310g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się źle wkleiło ROZPAKOWANE IMIE...................T. PORODU...D.URODZ....PLEC......CM i KG Myszzka_87........14.02.2011.....20.01.2011...Corcia .... kijevna ............ 04.02.2011.....21.01.2011...Bianka.....54cm/3.63kg radosnaJUZmama....02.02.2011...25.01.2011..Wiktoria..57cm /3,70kg magdziulka......... .25.01.2011...................Michalek...57cm/3,65kg Anulka84..............26.01.2011.......................Ol a.. ..3360kg/56cm Sylwia_LBN...........04.02.2011......27.01.2011.....Hania .... Truskaweczka_29....02.02.2011....29.01.2011.....Hubert.. 5 6/3,25kg aniaania........31.01-01.02.2011.....31.01.2011....Julia ...../3,87kg yulla................7.02.2011.............3.02.2011....F eliks....53/3360 Dziewczynka ...11.02.2011.........08.02.2011...Laura....52cm/3230g abigailii............26.02.2011..........11.02.2011...Jul ia....54cm/3050g sansei.............10.02.2011 ..........12.02.2011...córka Lidia /52cm-3100g trezele............16.02.2011..........12.02.2011...Micha ł..55cm/3400g suszi85...........10.02.2011...........12.02.2011..Julia. ....54cm/3310g maagdaa.........17.02.2011............12.02.2011...Tomek. .58cm/4300g 10luty..........17.02.2011.......07.02.2011....Wiktor...g odz19:30...3110g...57cm w każdym razie tablelka czekających jest dużo dłuższa, jednak nie wiem czy gdzies jest to uporządkowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - 100 lat dla wszystkich maluszkow ktore juz obchodzily urodzinki!!! Aniaania goraco polecam tobie stary sprawdzony sposob z maka ziemniaczana. Moim dzieciom pomoglo nawet w bardzo ostrych odparzeniach. Jest jednak jedna zasada aby na pewno sie to udalo. Za kazdym razem jak dziecko zrobi siusiu musi byc szybko przebrane i wytarte do sucha i zasypane maka. Jesli ta czynnos bedzie sie powtarzac czesto to po calym dniu bedzie zdecydowana poprawa. Zycze powodzenia., bo wiem jakie to trudnie i nieprzyjemne dla maluszka. A my zmagamy sie nadal z chorobami. Maly w koncu dostal antybiotyk bo katar i zapalenie krtani zaczelo schodzic na oskrzela. Do niedzieli powinno byc zdecydowanie lepiej. Ja tez zmagam sie z uporczywym katarem, ale mam nadzieje ze juz dlugo to nie potrwa. Czekam na zdjecia z pierwszych urodzinek waszych kochanych maluszkow. Ja po malu zaczynam myslec nad urodzinowym menu. Na szczecie mam jeszcze 3 tygodnie. Moze podpowiecie co u was zrobilo furore na stolach?? Chetnie skorzystam z nowych przepisow. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ale zimno!!!!!! memo - dzięki, mąkę stosujemy od wczoraj, ale czy jest lepiej to ciężko ocenić, bo było naprawdę źle. co na stole - robiliśmy żeberka w coli, pomysł przyszedł z reklamy, ale przyprawialiśmy sami (tzn z małą pomocą przepisu z internetu). I powiem Ci, że gościom bardzo smakowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutylutyluty
Witaj aniaania, pisze w sprawie Twojej córeczki. jetem mama z lutego 2011, podczytuje Was od poczatku dlatego wiem co sie dzieje:). jezeli chodzi o odparzenia, to polecam Ci z calego serca masc firmowa. jestem ze swarzedza, mozna ja zakupic w aptece na rynku w swarzedzu. nazywa to poprostu "masc firmowa"a apteka to ta kolo fryzjera, bo sa dwie. jedna na rogu kamienicy druga kolo fryzjera. koszt to okolo 15 zl. ja caly czas jej uzywam. polecilam znajomej ktoraj dziecko mialo problemy z pieluszkowym odparzeniem, idealnie pomoglo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dziekuję bardzo za radę dot. maści, na pewno kupię jak będę w Swarzędzu:) a może mogłabyś mi ją kupić i wysłać poleconym? oczywiście wpłaciłabym Ci pieniądze na konto wraz z kosztami przesyłki?bo jakoś Sarzędza za bardzo nie znam, choć to już prawie dzielnica Poznania, rzadko tam też jeżdże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutylutyluty
spokojnie, najpierw zakupie, potem podam:)) postaram sie jutro to zalatwic:) takze odezwe sie jutro:)teraz uciekam szykowac popoludniowe przyjecie bo moj synek ma dzisiaj roczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ucałuj roczniaka! i pisz z nami! jak Twój synek ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis wypada zlozyc jak najwspanialsze zyczenia urodzinowe dla Felka!!!a wiec rosnij zdrowy,usmiechniety,zawsze szczesliwy;by Mama z Tata zawsze przy Tobie byli i zeby nigdy nie zabraklo buziakow i usciskow!!sto lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za życzenia :) Jubilat zjadł tort, rozbroił prezenty i balował do upadłego :) Ale przez to zimno od tygodnia nie wychodzimy z domu :( Gdzie Radosna? Dalej świętuje? I jeszcze bardziej spóźnione, ale szczere życzenia dla Julci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje;):) Wikusia serdecznie dziekuje za wspaniae zyczonka i pamiec :) Jestescie cioteczki super:):):):):):):) Wikusia takze sklada wszystkim malym naszym solenizantom wszystkiego co najlepsze:) Wspanialych dni, wspanialego odkrywania swiata, suchych pieluch, przystojnych kolegów i slicznych kolezanek, zdrówka, milosci, pociechy z rodzicow, bezpieczenstwa w zyciu, wiele promyków slonca i wszystkeigo czego by kazdy szkrab sobie zyczyl;******************** Kochane:) A wiec czas na relacje.... Po pierwsze przepraszam,ze tak dlugo sie nieodyzwalam,ale ruch byl u mnie ze hej:) Roczek udal sie super!!!! goscie dopisali, humorek Wiki tez, jedzenie pycha, takze tak jak mialo byc:) Wikusia dostala tyle prezentow,ze do teraz nie wiem gdzie to poupychac:) Kilka dni temu odjechali ostatni goscie, a wiec rozumiecie dlaczego nie mialam nawet czasu szkrobnac do Was.... Potem po roczku moi rodzice zafundowlai nam SPA na 5 dni w Bialce Tatrzaskiej, takze jechalismy wypoczac- bylo ekstraaaaa:) Jak znajde czas powklejam zdjecia na bobasy byscie mogly poogladac:) Strasznie sie za wami stesknilam, ze SZOK!!! Nareszcie przyszly prawdziwe mrozy i zima tak jak byc powinno:) Mialam tez WIkusie przed roczkiem chora...;( na antybiotyku, dlatego tez nie pisalam bo nie wiedzialam gdzie rece wsadzic.... ciezko bylo nie spalam prawie 3 dni bo mala ciagle goraczkowala i plakala, do tego zabki szly ...no nawet nie chce pisac co to byly za dnie i noce..:( Tu kurde roczek za kilka godzin mial byc a mala nam przez rece przelatywala... ale juz jest zdrowa jak ryba... znajoma polecila mi kilka lekow, ktore wybrobowalam o faktycznie mala za dwa dni byla juz monter;) Teraz wszyscy w kolo choruja ze gdzie czlowiek si enie ruszy to kichaja,pluja,i goraczkuja;P Teraz akurat moja mam zaczela zapalenie tchawicy...no ciagle cos.... OK... nie znaudzam Wam moje kochane;):) Caluje was mocno, JESZCZE RAZ DZIEKUJEMY ZA TYLE PIEKNYCH ZYCZEN DLA WIKI:**** STO LAT DLA WSZYSTKICH URODZINKOWYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez składam wszystkim dzieciaczkom które ukończyły roczek wszystkiego najlepszego aby rosło zdrowo pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! i nawet radosna się odezwała:) u nas znowu zaraza....Michałowi lekarka nawet chciała dac antybiotyk, bo ma taki kaszel, ale na razie osłuchowo jest czysty, więc robimy próbę z bactrimem. Mam nadzieję, że pomoże i przede wszystkim, że Jula znowu nie załapie..........czy to się kiedyś skończy??stwierdziłam, że teraz chyba zrobię Mu przerwę od przedszkola, muszę Ich porządnie wyleczyć, bo inaczej oszaleję!! i jeszcze raz wielkie dzięki dla podczytującej koleżanki, od której mam krem na odparzenia! pupa właściwie wyleczona!!! szok jak szybko!! rewelacja po prostu! chociaż jedna dobra wiadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynka - z samego rana ucałuj od nas Laurkę :******** Syn mnie prawie od piersi odstawił :( smuuutno mi. A tak serio, @ pojawiła się pierwsza po porodzie buuuu, a było tak dobrze - rok bez niej (plus ciąża oczywiście). W związku z tym chyba hormony trochę fiksują i mam jakiegoś doła, czytałam, że bywa depresja w trakcie kończenia "piersiowania" i chyba mnie dopada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×