Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witajcie dziewczyny:) Indianeczka nie ma znaczenia czy to Anglia czy Polska.Ja tez mieszkam w UK i opieke mam bardzo dobra i jak zaczelam plamic to przyjeli mnie bez rejestracji do lekarza od reki a na drugi dzien juz dzwonili zebym przyjechala na USG.Mysle ze tak samo w polsce jak i w angli sa lepsi i gorsi lekarza jak i gorsze i lepsze szpitale nie ma reguly jaki to kraj.Zle trafilas i powinnas dla spokoju ducha wybrac sie do innego gina zeby zrobil Ci porzadne USG i zycze Ci z calego serca zeby bylo wszystko ok:) Katasha slonko nie zamartwiaj sie ,dbaj o siebie a jak sie nasila plamienia to idz do ginekologa i popros go o sprawdzenie czy wszystko jest dobrze. U mnie bez zmian nie mam sie czym pochwalic ;)mdlosci ,mdlosci i jeszcze raz mdlosci:PDzisiaj w pracy az sie poryczalam z tej bezsilnosci bo rzuca mna na wszystkie strony a nie moge zwymiotowac ech byle do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj na usg...Nie jest dobrze. Jedyna dobra wiadomość, że serduszko bije ale...nie wiadomo na jak długo. Nie dość że zrobił się niewiadomo czemu krwiak to jeszcze odklejona kosmówka ;( Jestem załamana. Mam leżeć plackiem, zero pracy...Nie mam już brać luteiny tylko dupfaston. Następna wizyta 13go już w szpitalu. Nawt karty ciązy nie mam założonej bo ponoć nie warto jak narazie, bo najprawdopodobniej mogę poronić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj na usg...Nie jest dobrze. Jedyna dobra wiadomość, że serduszko bije ale...nie wiadomo na jak długo. Nie dość że zrobił się niewiadomo czemu krwiak to jeszcze odklejona kosmówka ;( Jestem załamana. Mam leżeć plackiem, zero pracy...Nie mam już brać luteiny tylko dupfaston. Następna wizyta 13go już w szpitalu. Nawt karty ciązy nie mam założonej bo ponoć nie warto jak narazie, bo najprawdopodobniej mogę poronić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula biedulko!!! trzymam mocno kciuki, zeby wszytsko bylo dobrze! mialas jakies krwawienia wczesniej??? Ty pisalas kiedys o silnym bolu na poczatku ciazy chyba...moze to przez tego krwiaka...a moze wszytsko bedzie naprawde dobrze! poczekaj na nastepne badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam żadnych krwawień ani nic, boleć mnie bolało troche ale potem przeszło. Nie wiem czt będzie z czym iść na nastepną wizytę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula- przede wszystkim musisz pozytywnie myśleć bo organizm reaguje źle na wszystkie stresy i smutki...wiem ze to się łatwo mówi a gorzej robi Dużo odpoczywaj... trzymam kciuki żeby było dobrze-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnością
figunia86 - widze ze piszesz nie tylko na forum parenting :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovja
witajcie dziewczyny!!!ja mam wieczorne mdłości i jestem okropnie wrażliwa na zapachy, piersi bolą mnie niemiłosiernie, a szczególnie sutki, poza tym jestem ciągle zmęczona, w pracy prawie zasypiam, poza tym wszystko ok, na początku pobolewał mnie brzuch tak w dole, ale teraz już rzadziej Kasiula trzymam kciuki.....czasem jest lepiej niż zdołamy sobie wymyślić.......życzę ci tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik198444- wybacz- dość późno odpisuje. Moja dzidzi w dniu usg miała 11mm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovja
i nie mogę patrzeć na mięso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny nie mam zdjec z usg ale ta babeczka pokazywala mi na ekranie ten wymiar i bylo na pewno 068...mm. poczytalam troche w necie i w tych tyg co ja mialam usg malo kiedy juz widac zarodek, dzownilam do znajomej poloznej tez powiedziala ze to na pewno blad w pomiarach ze jak bylo serducho to musial byc wiekszy bo jest niemozliwe widziec jakich rozmiarow zarodek z serduchem dziekuje wam wszystkim za porady i trzymam kciuki za wszystkie zeby bylo dobrze, bo musi byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny nie mam zdjec z usg ale ta babeczka pokazywala mi na ekranie ten wymiar i bylo na pewno 068...mm. poczytalam troche w necie i w tych tyg co ja mialam usg malo kiedy juz widac zarodek, dzownilam do znajomej poloznej tez powiedziala ze to na pewno blad w pomiarach ze jak bylo serducho to musial byc wiekszy bo jest niemozliwe widziec jakich rozmiarow zarodek z serduchem dziekuje wam wszystkim za porady i trzymam kciuki za wszystkie zeby bylo dobrze, bo musi byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula mysl pozytywnie bo dzidzia wszystko czuje ,trzymam kciuki moooooooooocno ,a ze tak zapytam który to tydzien? lovja witaj w klubie :) ja na mieso praktycznie od poczatku nie moge patrzec:)tak naprawde to nie wiem na co moge patrzec;)Maz zakupil dla mnie korzen imbiru ponoc jest rewelacyjny na mdlosci w ciazy,pije sie go z zaparzona herbatka plasterek jak cytrynka ale koniecznie gorzkie zdam wam relacje jak zaczne to pic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik dzisiaj jest pierwszy dzien 7tygodnia. Mnie nawet juz od wczoraj ani nie mdli ani nic...pierwszy raz pomyslalam chyba ze wolalabym miec mdlosci, przynajmniej bym wiedziala ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula trzymam kciuki za twoją kruszynkę :) oby to tylko jakieś chwilowe trudności, mama nadzieję że na następnej wizycie usłyszysz lepsze wieści. Indianeczka dobrze że jesteś spokojniejsza,pytałam mamę i taki wynik jak ty mówisz jest niemożliwy, więc chyba coś źle dojrzałaś....poczekaj do następnego usg i wtedy dokładnie to sprawdz :) Milutek co u ciebie słychać? lovja mnie tez sutki okropnie bolą i piersi mam jak balony :O bez ciąży mam wielkie i ogromne a teraz to już szok :P a co do mięsa to ja mam ciągle ochotę na kabanosy itp :) Ania to i tak jesteś wytrwała ja o 21 chodzę spać :) jak nigdy, zawsze byłam nocnym markiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula - radzę Ci kochana skonsultować u jeszcze jednego lekarza. Tydzień temu dostałam taką samą diagnozę i miałam mega staracha. Poszłam po tygodniu do mojego zaufaenego lekarza - mega specjalisty i okazało sięże nic się nie odkleja nie ma krwiaczka... A miałam wpis od tamtej lekarki - ciąża zagrożona odklejanie trofoblastu itp... Sprawdz jeszcze u kogos... odpoczywaj jak najwięcej. Kiedy miałam tą opcję to czytałam w necie i dziewczyny po 32-3 tyg leżenia pisały ,że wszystko się pięknie przykleiło a krwiaczek wchłąnął. Durni są ci lekarze co mówią że można poronic walić ich w łeb idiotów. Oni nas do cholery powinni wspierać. dupki NIe słuchaj takich ludzi bo moim zdaniem jak ktoś tak gada jest niekompetentny. Idzi do innego lekarza. Poszukaj kogoś z polecenia. Chyba że to był lekarz, któremu ufasz - to leż plackiem i zobaczysz że się pięknie przyklei. Kciuki zaciśnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzieki za troske dziewczyny, macie racje, powinnam byc troche uwazniejsza i bede, szczegolnie w pracy, z elektrycznoscia albo na wysokich dachach, na drabinach, schodkach, przy krawedziach itp. Jestem troche zbyt pewna siebie, wydaje mi sie, ze nic mi sie nie moze stac, ze juz jestem zbyt doswiadczona a to wcale nie jest tak co widac na wczorajszym przykladzie. Piszecie, ze Was mdli nieustannie. Mnie na szczescie tylko czasami. Jesli chodzi o mieso to smierdzi mi wieprzowina, nawet poledwiczki. Wszystkie inne sa ok. Co ciekawe, mam straszna ochote na kawe, chociaz nigdy wczesniej nie lubilam. Zrobilam dzisiaj pare porcji mrozonej kawy, zamroze i jutro bedzie gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, matka polka ma stuprocentowa racje, ja tez bym poszla zasiegnac drugiej opinii. lekarze sie niekiedy myla, nawet ci dobrzy. A w tak powaznej sprawie lepiej sie upewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U na sdzisiaj strasznie duszno i goraco bylo, po tych wczorajszych stresach nie czulam sie najlepiej i zostalam caly dzien w domu, na kanapie czytajac i ogladajac filmy a opiekunka wziela dzieci na pare godzin do swojej kuzynki, ktora ma maly basen. Normalnie jak mam wolne to zwalniam opiekunke, zeby byc jak najwiecej z dziecmi ale dzisiaj potrzebowalam troche czasu tylko dla siebie i dobrze mi to zrobilo. Teraz ogladamy Harrego Pottera w polskiej telewizji, dziewczynki wniebowziete bo rzadko pozwalam telewizje ogladac (godzinke 3-4 razy w tygodniu). Trzymajcie sie i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomylic sie napewno nie pomylil, widzialam sama tego krwiaka obok zarodka, byl nawet wiekszy niz malenstwo, duzo wiekszy...slepy by zauwazył. A przy pecherzyku byl wyrazny cien oddzielajacy go i to byla ta odklejona kosmowka, takze nie sciemnial. Lekarz jest naprawde dobry, jako jedyny wykryl u mnie dwuroznosc, potem porzadnie wzial sie za leczenie i iui, wiec jest megakompetentny. Wiem tez ilu innym pomogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula wiec tylko teraz odpoczywaj jak najwiecej i jesli to ma pomóc to lez plackiem jak ginekolog nakazal ,nie wolno Ci myslec ze wszystko stracone.Dobrze ze masz takiego dobrego ginekologa to tez wiele znaczy dla kobiety. Kobietki te które maja mdlosci i te które dopiero beda je mialy.Czytalam wlasnie na temat wlasciwosci imbiru i poprostu jest to cudenko dla kobiet w ciazy które borykaja sie z mdlosciami ,imbir to skladnik wszystkich tabletek lokomocyjnych,wlasnie zrobilam sobie taka herbatke z plasterkiem swierzego imbiru jak mi pomoze to nie bede sie z nim rozstawala:)Niektóre kobiety tra lub wkrawaja imbir do wody mineralnej z plasterkiem cytryny podobno rewelacja.Oby choc troszke ulzylo to juz wszystko zniose :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, to rzeczywiscie niedobrze. Ale odpoczynek i pozytywne nastawienie moze wiele zdzialac. Dopoki serduszko bije to wszystko jest w porzadku. I tego sie trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maagdaa- u mnie cały czas do przodu. Dalej nie mam żadnych mdłości jedyne co mnie wkurza to to ze cały czas jestem zmęczona. Jak jestem w pracy- skupiam się nad czymś to dostaje migreny...wtedy wiem ze przeginam i wrzucam na luz. Do tego standardowe skurcze brzuszka-dokładnie jak przed @. Po pracy szybki prysznic, dobre jedzonko i oczywiście drzemka, bo bez tego to godz.19 i ja zasypiam na siedząco:) Poza tym w pracy nic jeszcze nie wiedza...to trochę skomplikowane- moja kiero główna jest od dzisiaj na urlopie-wiec mam 2 tyg.czasu żeby zobaczyć jak się sytuacja rozwinie:)...przede mną dużo pracy początkiem sierpnia, wiec lepiej dla mnie i dzidzi będzie żeby moi współpracownicy wiedzieli o wszystkim, zamiast mnie wytykać później palcami ze np.z czymś się nie wyrabiam, nie zostaje po godzinach i nie gonie jak wariat...:)pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×