Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość motyleek 321

gdzie warto pojechac na wakacje za granice ?

Polecane posty

Gość gość
Ja wrocilam z Maroka,bylo cudownie ,zdecydowanie polecam poludnie marokanskie ,sahare i dzikie krajobrazy afryki. Na pewno kiedys sie jeszcze wybiore .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyk.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Pożyczki na Dowód przez internet - kredyty na Wakacje, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karkiel
Pakiet dla dwojga, ewentualnie dla rodziny, zobaczcie - http://www.zielonapolana.com.pl/pakiety.php Kwestia taka ile masz do wydania, co chcecie mieć. Tutaj akurat pensjonat z basenem, kortem, plażą, sauną, boiskami, piękną okolicą - warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Grecji np. Jest tak przepięknie, zupełnie inny klimat, kultura niż w Polsce, trzeba tam być chociaż raz w życiu :) W tym biurze podrózy mają fajne oferty wyjazdów do Grecji http://www.traveliada.pl/ =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruzinka
Ponieważ wszyscy jeżdżą w znane kierunki, to ja postanowiłam się w tym roku wyłamać i wybieram się do Gruzji na wycieczkę objazdową. Znalazłam fajną ofertę: http://czajkapodroze.pl/gruzja-wycieczki i już się nie mogę doczekać tej przygody. Zamiast leżakowania - aktywny wypoczynek i mam nadzieję wiele ciekawych miejsc do zobaczenia. O tubylcach już nie wspomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutoslawia
A sprawdzałaś tanie loty? Znajdziesz je tutaj https://www.fru.pl/ Zobacz jakie kierunki są za grosze i kupuj bilet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole jednak kierunki bardziej krajowe, zamierzam na przyszle wakacje wybrac sie do bialki do tego pensjonatu www.dziubas.eu ktos moze byl juz tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od dziubasa, marna reklama daruj sobie. Co do wakacji za granica to wedlug mnie warto jechac wszedzie tam gdzie nie jezdza tlumy, zwlaszcza Polakow albo Ruskich. Dlatego powiedzialem sobie dosc popularnych, zatloczonych do granic kurortow i w przyszlym roku jade do Kolumbii, ktora jeszcze do niedawna uchodzila za niebezpieczny kraj wokol ktorego naroslo mnostwo mitow. Chce sie przekonac jak tam jest naprawde, bo slyszalem duzo dobrych opinii od tych, ktorzy tam byli. Dodatkowy plus ze jest to na tyle daleko iz prawdopodobienstwo natkniecia sie na jakichs januszy jest minimalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfrr
W www.feeltheflow.pl jeżdżą w tylko sprawdzone miejsca, z wysokim standardem i jakością. Trasy są liczne i dobrej jakości. Instruktorzy cierpliwi i sympatyczni. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam wszystkim i zachęcam do skorzystania z oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccdfd
Niedawno byłem z nimi w Etiopii. Nie wiem jak inne ich wyprawy ale Etiopię mają dobrze poukładaną. Jestem bardzo zadowolony z tej wyprawy. Sądzę że to nie koniec mojej przygody z http://4challenge. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dante44
Polecam Sigmę Travel - jak widać na ich stronie (www.sigma-travel.com.pl ), na ofertę nie można narzekać. Wielokrotnie jeździłem z nimi na wycieczki objazdowe, a teraz również na wczasy pobytowe - głównie Afryka i Europa i nie mogę na nic narzekać. Gdyby było inaczej, to przecież nie byłbym ich stałym klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gAlbertoość
Ja polecilbym zdecydowanie Wlochy i to w okolicach wybrzeza Amalfi. I TO JAK MOZECIE JEDZCIE JUZ W TYM ROKU. Dzis czytalem w naszej prasie, ze w przyszlym roku IVA czyli po polsku WAT wzrosnie az o 3 punkty, bedzie wiec drozej juz i tak wejscia do muzeòw sa drogie, podatek turystyczny wzròsl bardzo powaznie etc, ale mozecie tam jechac od kwietnia do pazdziernika i bedzie cieplo, deszcze burze raczej tylko przelotne, macie cale wybrzeze zapisane do swiatowego dziedzictwa UNESCO, w listopadzie o godz 21-ej bylo 21 stopni, wiec polaczycie wypoczynek ze zwiedzaniem, jesli komus zalezy tylko na opalaniu sie niech jedzie gdzie jest taniej czyli w okolice Rimini, pozdrawiam albertosponza@yahoo.it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludmisia
Polecam norweskie fiordy! Są przepiękne. Akurat byłam z Maringo na rejsie jachtem. Opływaliśmy te fiordy, było gdzie się zatrzymać i w ogóle. Jachty bardzo komfortowe, no fantastyczny urlop. www.morskierejsy.pl jakby ktoś był zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyga55
Można faktycznie naładować akumulator i wypocząć na pojezierzu w Lubelskiem. Spędzam tu każdy urlop od lat. Ostatnio nocuję głównie nad Piasecznem. Dobre miejsce dla rodzin z dziećmi, czy dla kolonii, obozów itp. Duży, ogrodzony teren z dala od miasta, las, jezioro, pięknie tu jest. Zdjęcia pokazujące jak to wygląda są na stronie ośrodka – www.resortpiaseczno.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drynkan
Mi znajoma poleciła Chorwację póki jeszcze się nie zepsuła turystycznie. Podobno jest przepięknie! I stosunkowo niedrogo. Znalazłam taką wycieczkę: https://event-tours.pl/chorwacja-8-dni-autokarem/ , pogadam z mężem i chyba rezerwujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku jednak wybiore polskie kierunki, zmaierzam spedzic wakacje w solcu, a mieszkal bede w hotelu www.hotelsolec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martii33
Polecam 4challenge i wyprawy z panem Sokołowskim. To prawdziwy pasjonat, który potrafi zarazić wszystkich miłością do gór i podróżowania. Byłem raz, i na pewno nie był to ostatni mój wyjazd z nimi. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagarttt
Udany wyjazd zaliczyłem z firmą Neo Szavel Travel. Mają swój serwis online -www.szaveltravel.com. Polecam z nimi jechać autokarem, mi się trafił mega sympatyczny i profesjonalny szofer, pan Marek, przez co podróż minęła ekspresem. Co do warunków na miejscu, to nocleg miałem zaklepany w ośrodku Stella – warunki pierwsza klasa, łóżko tak wygodne, że się wstawać rano nie chciało. Duży plus z mojej strony za wyżywienie – rano szwedzki stół na śniadanko, wszystko świeże, smaczne. Na obiadokolację była polska kuchnia, do tego deser, nad wszystkim czuwał szef kuchni pan Piotr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunn
Profesjonalnie podchodzi do klienta pan Maciej z biura Neo Szavel Travel – www.szaveltravel.com. Spędziłem z tym biurem najlepsze wakacje życia wraz z żoną i dwójką dzieci. W pakiecie pełne ubezpieczenie, opieka rezydenta, jedzenie, dojazd autokarem, nocleg. Na pewno warto też wyróżnić panią Karolinę, z którą zabraliśmy się na wycieczkę do Salonik. Po prostu – poczułem klimat antycznego świata, czułem się jak w podróży do przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocleg_owo
Pomysły na niecodzienne wyjazdy znajdziesz na stronie:http://www.noclegowo.pl/noclegi/za-granica/ Warto zacząć od noclegu, a nie od wyboru kraju lub miejscowości jako takiej. Planowanie wakacji nieodzownie łączy się z finansami, a ten portal bierze je pod uwagę, więc poza opiniami użytkowników, jest także możliwość ustawienia preferencji cenowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo polecam wyspy kanaryjskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka Gotówkowa dla Każdego http://kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka87
Jeśli ktoś chce przeżyć naprawdę niesamowitą przygodę, to powinien zerknąć sobie tutaj http://www.exstream.com.pl . Jest to strona Centrum Nurkowego EXSTREAM. Organizują kursy, wypożyczają sprzęt. Można też nawiązać tam nowe znajomości i wspólnie wybrać się na jakąś wyprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yartte
Z żoną bardzo często bywam w valentina-apartamenty.pl. Wynajmujemy na weekend pięćdziesiąt metrów kwadratowych ze śniadaniami do łóżka i łożem małżeńskim. Chwila przyjemności rewelacyjna, za stosunkowo niewielkie pieniądze. W weekendy mają znacznie niższy cennik, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnek33
Ciekawą rzeczą jest i dla mnie nie do końca zrozumiałą, ale często oferty niemieckich biur są tańsze niż tych Polskich, ktoś mi to może wytłumaczyć?! Co do takich stron ze zbiorczymi ofertami różnych organizatorów to mi się podoba jak działa serwis dreamtours.pl. Brakowało czegoś takiego w necie, w końcu jakaś rzeczowa, obiektywna, aktualizowana porównywarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście bardzo lubię wyjazdy do krajów egzotycznych, polecam stronę gaudeamus.com.pl, jest tu naprawdę bardzo dużo fajnych miejsc do wyboru. Wspomnienia są niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to odgrzebany temat z 2010 roku! A tak na marginesie ataki terrorystyczne w krajach arabskich i Turcji zniechęcają do Turcji, Egiptu, Tunezji i innych krajów regionu. Dziwię się, że ludziom chce się do Grecji, która coraz bardziej jest zagrożona, tak jak i Francja szczególnie Paryż. Bezpieczne to są Karaiby i Tajlandia, a z tanich to chyba Chorwacja i Bułgaria, a może jeszcze Węgry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez pojada do Egiptu, Tunezji czy nawet Grecji i beda wmawiac sobie i innym, ze tam jest bezpiecznie, z bialego zrobia czarne i na odwròt bo tam mniej kosztuje, jak nic sie nie stanie inni wyjda na glupkow bo pojechali do Wloch czy Hiszpani i wydali duzo wiecej jak cos sie stanie ich rodziny beda starac sie o odszkodowanie pieniezne, bo beda to ofiaty terroryzmu i tak czy siak wyjda na swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję do Korei Północnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×