Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam nosic okulary

markowe okulary korekcyjne,gdzie taniej -UK czy PL?

Polecane posty

Gość zaczynam nosic okulary

hej ,czy ktos moze orientuje sie w cenach okularow korekcyjnych(w sensei same oprawki) w polsce, takich marek jak np. Armani,D&G..... w UK przewwaznie koszt jest od 100- 150 funtow..... a i czy ktos wie ile ksoztuje wprawienie szkiel do okularow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za usluge sie nie placi
czyli tzw oprawienie szkiel jest za darmo. ja akurat nie zwracam takiej uwagi na marke, sama wybralam oprawki ktore mi pasuja, generalnie jestem klientka specsaversa, moim zdaniem u nich jest najtaniej. przychodzisz placisz za test bodajze 30 funtow, potem te pieniadze sa odliczane od ceny oprawek. aktualnie maja promocje, kup jedne oprawki to drugie dostaniesz za pol ceny. ceny rzeczywiscie wahaja sie pomiedzy 100-150 funtow. do tego dochodzi cena szkiel. wiadomo, jak masz duza wade a chcesz miec cieniutkie szkla to cena za tzw scienianie jest spora, ja place 3X tyle za swoje super cienkie (bo mam -7,5) niz moj maz za swoje zwykle (bo on ma -1) do tego dochodzi ew antyrefleks i 10 innych bajerow. moim zdaniem jednak calosciowo duzo taniej wychodzi w UK, zwlaszcza jesli tu pracujesz i zarabiasz. dla wiekszego porownania, w zeszlym roku wzielam wlasnie 2 pary oprawek na promocji, jedne Osiris drugie FCUK, do tego doszly moje supercienkie szkla z antyrefleksem i calosc kosztowala mnie 180 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa

W Primus można tanio kupić bardzo dobre wygodne okulary, ja bardzo tego optyka sobie chwalę. Już dwa razy u nich kupowałam okulary i za każdym razem była to trafiona inwestycja. Sam optyk jest na Mazowieckiej w Falck na drugim piętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest z czego wybierać jeśli chodzi o oprawki w salonie Primus (punkt jest w Krk w przychodni Falck na Mazowieckiej). Ostatnio mężowi tutaj brałam progresywne to noszą mu się bardzo dobrze, a kosztowały nawet połowę mniej niż zazwyczaj sobie salony śpiewają za progresywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akii

Jak szukasz sensownych dobrych propozycji dla siebie to zobacz jak to wygląda na stronie optykprimus.business.site. Oferta bardzo dobra, znaleźć można wiele różnych okularów, każdy coś sensownego dla siebie będzie w stanie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×