Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina, W

Skuteczny syrop na suchy kaszel u dziecka.

Polecane posty

edytka11-no jasne, kazdy sam podejmuje decyzje jak leczy swoje dziecko. ja wole podac drosetux,a naturalne sposoby traktuje jako wspomagacze np. herbata z miodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drosetux pomaga na kaszel, widze to po mojej malej, ale naturalnym sposobom tez ufam, sok z czarnego bzu jest bardzo skuteczny na kaszel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drosetux to homeopatia, czyli z zasady coś kompletnie nieskutecznego. Nie jest skuteczne bo nie ma tam nic, co mogłoby działać - żeby zarejestrować preparat homeopatyczny trzeba najpierw wykazać, że nic w nim nie ma! A potem taki syropek sprzedaje się rodzicom wyłudzając kasę. I jeszcze taka nachalna reklama... Homeopatia nie jest skuteczna, bo być skuteczna nie może. Równie dobrze można pić wodę z cukrem. Przestańcie robić z ludzi debili. A no oprócz wody z cukrem w syropku tym jest jeszcze benzoesan sodu - samo zdrowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homeopatia to wybór, ja dla swojego dziecka wybrałam lepsze metody niż chemia, więc nie krytykuj skoro nie wiesz, wolę podać drosetux niż inną chemię, ja jakoś byłam tak leczona i wiem, że jest to skuteczne, rzadziej choruje, a jak już to zwykły proszek na przeziębienie stawia mnie na nogi, jeśli nie podzielasz mojego zdania, masz prawo, ale można to napisać w inny, mniej krytyczny sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Levopront ale na recepte, u nas zawsze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izyldagt6
podaję fenspogal o smaku bananowym, ma ten plus że nie ma w składzie żółcieni pomarańczowej. Do tego stosuję inhalacje i krople do nosa, bo jak jest katar, to i potem paskudne zapalenie oskrzeli. Czasami też, jak się daje namówić, podaję mu czosnek, to naturalny antybiotyk i według mnie wciąż niedoceniany, a pomaga w walce z chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syrop z cebuli moze i jest skuteczny ale jak zmusic dziecko do jego wypicia - nie wiem ;) dlatego wole postawi na bardziej "dobry" w smaku spceyfik, ostatnio na suchy akszel moj syn przyjmowal drosetux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Syrop Drosetux zawiera 10 składników, które leczą objawy i przyczyny kaszlu suchego. Można go stosować bez ograniczeń wiekowych, więc można go podawać także dzieciom poniżej 1 roku życia, oczywiście po konsultacji z lekarzem. W zależności od wieku dziecka zalecane jest inne dawkowanie (dostępne w ulotce). Pozdrawiam Online Ekspert marki Drosetux Katarzyna Woźniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sinecod w kropla czy też w syropie podaje się dziecku na noc aby moglo spokojnie przspac noc i żeby się nie meczylo syrop z cebuli rewelacja i jest jeszcze bardzo dobry solbaby na kaszel mokry i suchy polecam sprawdzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drosetux chyba wycofali, podobno zawieral zanieczyszczenia. Moze jak go oczyszcza to wypuszcza zpowrotem na rynek albo nazwe zmienia...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleonasta
W Polsce w przeciwieństwie na przykład do Wielkiej Brytanii do barwienie oraz nadawania smaku produktom spożywczym a także lokom stosuje się żółcień pomarańczową ,która występuje pod znakiem E-110. Barwnik jest podejrzewany od powodowanie nadpobudliwości, raka jelita grubego, alergie a także przyczynia się do powstawania raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu synkowi lekarze przepisują coraz to inny syrop tak że mam wrażenie jak by leczyli go metoda prób i błędów. Mąż dwa tygodnie temu kupił nawilżacz powietrza firmy Boneco i mały przestał kaszleć dzięki czemu nie muszę szprycować go tą jakże "pomocną" chemią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalikka
Ja wam powiem, że wszystkie te syropy są jednakowe. Stosowałam wiele z nich, efekt przeważnie był ten sam. Mój pediatra artur luty też to potwierdził. Ważniejsza jest profilaktyka: aby dziecko nie przebywało w „przeciągach”. Zdecydowanie popieram domowe sposoby walki z katarem i bólem gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatrinL
Mogę polecić syrop Dicotuss. Można go podawać w kaszlu mokrym i suchy dla dzieci od 1 roku życia. Podaje go mojemu Bartusiowi jeśli jest taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migimina
Inwazja drosetuxu czy co;) Ja raczej wybiorę fenspogal bo jest przynajmniej bez żółcieni pomarańczowej i do kupienia bez recepty. Ja biore dziecko bierze i wszyscy od niego przestają kaszleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna Piotrowska
Suchy kaszel bardzo ciężko wyeliminować, gdyż suchy kaszel przyczynia się do podrażnienia śluzówki, a podrażniona śluzówka powoduje suchy kaszel i koło się zamyka. Znacznie bardziej skutecznie okazuje się podawanie leków w formie inhalacji. Moje dzieci często chorowały i lekarz polecił mi inhalacje. Mam inhalator pro od simple, bo ma dwie maski - dla dorosłych i dla dzieci, więc cała rodzina może z niego korzystać w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejna
mój synek z kolei dostał w aptece karmelki do ssania Pyramidonek, taka forma najelpiej nam odpowiada, bo syropy to forma leku, która u Nas się niesprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Anna
Swojemu synkowi kupuje sprawdzony od dawna verbascon kids o smaku malinowym. Mały go uwielbia! :) Najfajniejsze w tym leku jest to, że likwiduje przyczyny a nie tylko objawy, co absolutnie nas przekonało do wybory właśnie tego leku. U nas w aptece jest on nieco droższy niż w sklepach internetowych, więc ja kupuje go i inne preparaty tutaj http://suplago.pl/q/?keywords=verbascon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też używam u małego Pyramidonek. Synek lubi wszystkie cukierki, a wolę zacząć od czegoś ziołowego niż od razu jakąś chemie w niego pompować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
Lolka27 masz rację bo jeśli chodzi o pyramidonek zawiera same naturalne składniki m.in. miód, mleczko pszczele, sok z czarnej porzeczki, sok z czarnego bzu, no i ma działanie wykrztuśne, czyli ulży każdemu maluchowi podczas męczącego go kaszlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno znalazłam w aptece syrop pyramidonek na katar. Dla mnie to dobre rozwiązanie, bo mały nie znosi jak coś psikam mu do noska. Polecam wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
chyba żadne dziecko nie lubi jak mu się pstryka do nosa sprayem, przynajmniej moje nie odstaje od takiego rozwiązania, syrop zdecydowanie lepszy, jeszcze jak jest słodki to tym bardziej łatwiej wchodzi maluchowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelaR
swoim dzieciakom kupowalam juz sporo syropow ale najlepszym okazal sie verbascon. Ja kupuje tutaj http://suplago.pl/q/?keywords=verbascon . Syrop nie zawiera cukru ani zolcieni, ktory uznaje sie za trucizne, a wiele syropow ma go w swoim skladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomciaa2
Ja polecam Dicotuss Junior - stosuję go od zeszłej zimy przy kaszlu i zawsze pomaga. Jest z prawoślazem i miodem, więc skład bezpieczny, dobrze łagodzi podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgośkaR
Również polecam Dicotuss - poleciła mi go farmaceutka, gdy ostatnio kupowałam coś dla dziecka. Łagodzi podrażnienie kaszlem i na chwilę chociaż go blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenkaaaI
A czy dicotuss dostanę w każdej aptece, czy muszę go jakoś specjalnie zamawiać? Bo moje dziecko też kaszle coraz gorzej, a chcę coś z miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×