Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OCENCIE

Prosze ocencie czy okej

Polecane posty

Gość moim zdaniem te trampki
psuja efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
Ale nie moge ubrac innych butow.. w szpilkach czulabym sie jak dziwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe :) w takim razie połowa z nas powinna sie tak czuc ;) czułabyś sie jak bys sie czula, ale efekt bylby o niebo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
Nie, nie powinna sie tak czuc.. ja mam poprostu problem, z czarnymi rajtkami :) jakos nie moge sie do nich przekonac, na sobie, bo u innych mi sie podobaja :) a jeszcze jakbym miala do nich ubrac szpilki.. na ktorych nawet chodzic nie umiem, to juz w ogole, porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dobrze Ci radzą
te trampki nie są fajne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
Jeszcze zaznacze, ze mam 17 lat i nie mieszkam w Polsce, a tutaj wszyscy w tych wlasnie trampkach chodza - do wszystkiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak powstał czokapik
Wyglądasz subcio ! i nie zmieniaj trampek na szpilki ! Jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baleriny też by spoko wyglądały jak nie chcesz obcasów. Trampki odpadają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeee???? co?
Widać że masz 17 lat i kompletny brak gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
O gustach sie nie dyskutuje. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
te trampki z atmosphere sa super i pasuja do wszyystkiego, nosze je nawet do spodnicy sukienek, tylko biale. swietnie sa i slicznie wygladasz. za 2 funty a jakie fajne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
a buuu dokladnie w Primarku :D Zakupilam pare kolorow, tanie.. a wygodne i do wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
Niestety - nie jestem. W sumie, to mam pare kilo za duzo.. wiec ten struj fajnie maskuje zbedny brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
super sa i wygladasz swietnie jak na pokolenie ponizej 20 lat ;ddd w polsce juz tez wchodza sprowadzane z anglii ale tylko biale, czarne i szare. a sa jeszcze fajne rozowe odblaskowe ! ale jakby tak wyjsc w tej rupieciarni czyli polsce ww nich to by wzrokiem zabili.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
No niestety, w Polsce nie mozna sie wyrozniac stylem.. wszyscy chodza w tunikach i balerinach. Tutaj sobie mozna pozwolic na wiecej :) Rozowe rowniez posiadam i fioletowe ;p fajnie mozna dobrac, do zwyklej bluzki, a bardzo wygodnie sie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie :) Mi się podoba, tak lekko i wygodnie. Ciekawe w czym chodzą te wszystkie co krytykują, chyba w 12 cm szpilkach i garsonkach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
jak w pantofelkach ;) jak w pl juz wszyscy beda nosic je to bedzie ze pasuja do wszystkiego ;d a teraz nowe i budzi kontrowersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
Bumbumshoko - pewnie tak. Ja sobie nie wyobrazam siebie, 17letniej dziewczyny, w tym sroju plus szpilki.. czulabym sie za powaznie, trampki robia z tego cos bardziej sportowego. A buu - ta, zanim w Polsce sie przyjmie, to musza wysmiac.. tutaj przestanie byc mode, to w Polsce zaczna nosci.. z wszystkim tak jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko nie mieszkasz przypadkiem w Irl? ;p trampki masz super a koszulke jeszcze bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a buuuu co ty piszesz, przecież wszyscy teraz chodzą w tych butach... Ja mam 20 lat i czasem chodzę w butach na obcasie czasem tak jak autorka tematu i co z tego, nie ograniczam się do jednego stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
obserwuje to od dluzszego czasu . sama mieszkam w polsce ale ciuchy kupuje w londynie. co ubiore - to sa dziwne spojrzenia. tolerancja nie :D a wystarczy jedna osoba ktora powie, ze ladnie wygladam, i za miesiac juz wszyscy nosza to samo. niech to jeszcze bedzie jakis przystojniak to zaraz pytania gdzie co kupilam. taka prawda, nie zachwalam , ale taka to juz mentalnosc polakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
ZielonaWyspa - w Anglii :) Bumbumshoko - malo os. w Polsce w nich chodzi, przewaznie chodza w balerinach/szpilkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
mowie o malych polskich miescinach. akceptowalne sa tylko biale czarne i szare. i to do dzinssow. chodzi mi o spodnice i sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×