Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OCENCIE

Prosze ocencie czy okej

Polecane posty

Gość OCENCIE
a buuu - z tym sie zgodze, bo co jestem w Polsce, to jestem ubrana inaczej niz wszyscy.. Pamietam w zimie, buty emu, wszyscy o boze, co to..chociaz w UK nie bylo osoby ktora by w nich nie chodzila, a teraz w Polsce ' o jakie swietne buty ! '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja nie wiem u mnie w mieście większość chodzi fajnie ubrana, albo oryginalenie ostatnio widziałam faceta w spódnicy i szpilkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
o dobry przyklad :D mowili mi ze wygladam jak stara babcia, albo co lepiej jakbym zapomniala butow ubrac. smiechu warte teraz wszyscy je nosza :D co za opozniony kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niezla transwa z ciebie
jest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyki zgubilaam :P
a mi sie zajebiscie podobaja twoje butki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleeeee
pieprzycie gówniary bo dużo młodych osób popyla w tych ZWYKŁYCH bezpłciowych trampkach. Ani to ładne ani brzydkie, poprostu dziecięce butki. I przestańcie najeżdzać na ojczyzne smarki 17letnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
a z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
oleeee - to nie jest najezdzanie, a stwierdzenie faktu. Polska to cudowny kraj i wiele bym dala zeby tam wrocic, ale ze opozniony, to niestety taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
kolczyki zgubilaam :P - dziekuje bardzo :) Bumbumshoko - Wroclaw cudowne miasto :) Ja mam tylko jeden problem z tym strojem... Nie wiem czemu, ale czarne rajtki kojarza mi sie tak.. dziwkarsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
nie najezdzamm na ojczyzne , bo do twojej wiadomosci zgodzilam sie zamieszkac ze stara babcia sama, bez rodzicow ktorzy wyjechali. i nie dlatego bo kolezaneczki. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie są dziwkarskie, nie wiem skąd ci to przyszło do głowy, ale nie będzie ci w nich za gorąco? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
to moze leginsy? chociaz osobiscie za nimi nie przepadam. mi sie tak rajstopy nie kojarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
Bumbumshoko - wlasnie tylko dlatego je ubralam, zeby nie zamarznac :P Rowniez nie wiem skad mi sie to wzielo.. jak mialam mundurek szkolny i ubralam czarne rajtki, to jakos sie nie moglam przemoc zeby tak wyjsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w Irl:) tez mam te trampki z primarka równiez w kulku kolorkach:) a moze zdradzis mi jeszcze gdzie kupiłas ta odjechana koszulke:) tak mijajac temat kiedys mi sie sniło ze włoczykij mnie goni po osiedlu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
a buu - akrat legginsow nie mam, a stroj na jutro.. :) poza tym, ciezko znalezc leggindy do kostki.. a i tak nie wchodzily by w trampki, wiec gola kostka, fuj. A do lydki mi sie nie podbaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
ZielonaWyspa - niestety, wszystko wiem gdzie kupilam.. a koszulke nie bardzo.. Otworzyli u mnie w miescie nowy sklep i tam jest pelno takich koszulek.. z diablami, zabami i innymi stworami, do tego strasznie tanio.. jak chcesz, to jutro moge sprawdzic nazwe sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leginsy odpadają, rajtki są fajne, ja lubię bo wtedy moje nogi tak szczupło wyglądają... :D ZielonaWyspa- haha, mnie buka gania czsem do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
do kostki sa wszedzie popytaj. nawet w polsce :D kup dluzsze i zapchaj po piete do srodka ja tak robie ladnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłabym Ci baaardzo wdzieczna:) a nóż u mnie gdzies tez jest taki, w najgorszym wypadku bukne sobie bilet do Ang;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
To fakt, rajtki fajnie wyszczuplaja.. Eh, ja dzis miala cudowny sen, ze polecialam na caly dzien do Polski, nie mialam samolotu powrotnego i musialam dzwonic do rodzicow i tlumaczyc sie iz wyjechalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież czarne rajtuzy (takie śliskie) to praktycznie to samo co leginsy tylko stopy zakryte, ja nie lubie leginsów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
ZielonaWyspa - bardzo mozliwe, ze jest :P Sklep naprawde wart polecenia, jeansy swietne tez maja, szukalam pol dnia, zadne mi sie nie podobaly, a tam 3 pary kupilam :D podobne koszulki.. tylko z gorszego materialu i drozsze sa w MissProyidge. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
ja tez nie przepadam. ile macie lat i jak na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleeeee
a buu z całym szacunkiem ale nie obchodzi mnie z kim mieszkasz i dlaczego, jakie to ma znaczenie w związku z tematem?:D Jeśli dla was wyznacznikiem opóźnienia kraju jest to, ze "moda" na shitowe straganowe trampki wyprodukowane w Chinachi kosztujące 2 funty dociera do nas później, to ja juz nie mam słów Ale co wy mozecie wiedzieć o czymś takim jak gospodarka, polityka, uwarunkowania historyczne, co, jak dlaczego... :o Coś stulacie o jakimś wyróżnianiu się, własnym stylu ABSTRAKCJI a przecież popylacie w tym co połowa populacji w Anglii i wyglądacie jak klony :D normalnie nonsens ciekawe czy jak dorośnienie to też będziecie takie puste. A wracając do oceniania zdjęcia - sportowe spodenki nie bardzo pasują do rajstop. Kolorystycznie to dobrałaś bo czerń i czerwień jest ok, ale ogólnie efekt trochę marny. W sumie nie mam 17 lat wiec być moze się nie znam na MODZIE no i jestem z opóźnionego kraju więc... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
Bumbumshoko - wiem, wiem, ze praktycznie to samo, z moja psychika jest cos nie tak :D Ja kiedys lubilam.. ale przestalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
Oleee - akurat polityka, gospodarka Polski sa rowniez opoznione :) spojrzmy chociazby na system edukacj, warunki w miejsach publicznych itp. ;] Polska to cudowny kraj, ale slabo sie rozwija, stoi w miejscu. Wiek nie swiadczy tutaj o niczym ;] majac 17lat, mozna posiadac wieksza wiedze, niz niektorzy 'dorosli' ludzie, wiec prosze nie oceniaj po kilku zdaniach. A buuu - 17, Aneta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tetego sklepu Miss napewno u mnie nie ma, moze jest w Dublinie. Mozesz mi wysłac nazwe tego shopu na ? elf9@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
za to pani troche starsza i zgrywa bohaterke :) sory, ale mam lat ile mam , na gospodarke i polityke przyjdzie czas pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×