Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OCENCIE

Prosze ocencie czy okej

Polecane posty

Gość a buuu
Amanda 17 lat.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
ZielonaWyspa - nie ma problemu, postaram sie jak najszybciej wyslac :) A buu - coz, niektorzy nie rozrozniaja zwyklej rozmowy, od obrazania kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina-20 lat oleeeee nie bądź taka/i patriota, bo trochę od dupy strony zaczynasz dyskusję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej laski rozmowa chyba idzie nie w tym kierunku, miałyśmy oceniac jej trampki,a nie cała reszte. o to Was nie prosila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
eVa ? przez v? super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
nic nie mowi to moze jej to pasuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
A buuu - moja rowiesniczka :) ZielonaWyspa - prosilam o ocene calego stroju, chcialm sie dowiedziec, czy nie za bardzo dziwkarski ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZielonaWyspa chyba wszyscy się wypowiedzieli, ja w takich butach popylam już pół roku... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale jakby tak wyjsc w tej rupieciarni czyli polsce ww nich to by wzrokiem zabili....." "No niestety, w Polsce nie mozna sie wyrozniac stylem.. wszyscy chodza w tunikach i balerinach. Tutaj sobie mozna pozwolic na wiecej " a co wy ględzicie, takie stroje to w mojej małej dziurze się nosi juz od kilku lat. "a teraz nowe i budzi kontrowersje." co jest nowe, trampki?????? no nie rozśmieszaj mnei :) trampki w Polsce powoli wychodza z mody, bo sie je nosi juz co najmniej dwa-trzy lata. o butach emu nie wspomnę. "Ciekawe w czym chodzą te wszystkie co krytykują, chyba w 12 cm szpilkach i garsonkach" w szpilkach owszem, w garsonkach nie :D uważam że szpilki/pantofle pasowalyby bardziej bo - cóz, strój generalnie jest sportowy (koszulka, spodenki) z dołączonymi elementami eleganckimi (rajstopy, marynarka). w tym momencie dołożenie trampek sprawia że ta marynarka wygląda jak ni przypiął, ni wypiął. dwie opcje: - załóż szpile - zrównoważą sie elementy sportowe i eleganckie i bedzie OK; - wywiń przynajmniej mankiety w marynarce - bedzie look lekko punkowy; bo tak to jest tylko nudnawy sportowy zestawik. sorry. PS. Jesli to nie marynarka a czarna skóra to tym bardziej bym zmieniła buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
szybko mi sie one niszcza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
eee to nie jest ani marynarka, ani skora, zwykly sweterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
ZielonaWyspa - a, chyba, ze w takim sensie... to faktycznie, wtracaja sie tu niepotrzebnie o soby.. z mody wyszla polityka.. A buuu - mi nawet nie, ladnie sie trzymaja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już całkiem... zmien sweterek na coś z charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja poluje na taki sweterek luźny, jak batman XD Fajnie wygląda przewiązany paskiem w talii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
fruru - tylko, mi wlasnie o to chodzi, zeby zrobic z tego cos sportowego bardziej, bo jak dla mnie jest juz zbyt wyzywajace.. Jakbym ubrala szpilki i skure, to bym z domu nie wyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
Bumbumshoko zgadza sie :d i rowniez uniwersalny.. i dobry na letnie wieczory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
nie mowie o trampkach, a o wszystkim co jest przywiezione z zagranicy , a w polsce nikt tego nie posiada . widocznie zle sie wyrazilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już jest sportowe. ale sweterek zmien.nałóż albo bluzę jakąś, najlepiej rozpinaną z kapturkiem, albo sweterek krótszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
a buuu - to tez zalezy z jakiego sklepu.. jak dla mnie ciuchy z Primarku niestety sa slabej jakosci.. ale z innych sklepow nie sa najgorsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że pod tym względem idziemy do przodu, jednak już nie jesteśmy tacy opuźnieni, przynajmniej z moich obserwacji. Kilka lat temu była większą przepaść, teraz wszystko się wyrównuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
frufru mierzylam i tak, to mi powiedzieli w domu, iz nie pasuje, moze dlatego, ze bluze mam beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie mowie o trampkach, a o wszystkim co jest przywiezione z zagranicy , a w polsce nikt tego nie posiada . widocznie zle sie wyrazilam." kuźwa, komuna sie skończyła, granice sa otwarte, jest ebay, są zajefajne ciuchlandy, są sklepy on-line, każdy ma jakąś osobę za granicą gdziekolwiek. naprawde niewielkim problemem jest zdobycie "ciuchów z Anglii" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
wg mnie sweterek lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"frufru mierzylam i tak, to mi powiedzieli w domu, iz nie pasuje, moze dlatego, ze bluze mam beznadziejna." no jak masz bluzę beznadziejną to trudno. ale długi sweter do krótkich spodenek i butów na płaskim skracają sylwetkę. dlatego namawiam na krótszy. ale jak nie masz to nie masz tez wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
nie mowie o tym, ze ciezko jest to dostac. mowie o swoim miescie, widocznie jestes z wiekszego. przyklad : chustki na szyi do zwyklych dzinsow. cos ty zalozyla ! o ja piedole moja babcia takie nosi hahahahaha . zalozyla druga, trzecia, dziesiata osoba, i co? super modne. najpierw musi byc cos wysmiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OCENCIE
Szczerze mowiac, mi sie bardziej ubrania w Polsce podobaja.. w HM czy NY.. w Anglii mi ciezko znajsc cos dla siebie, ale niestety zadko jestem w Polsce, a jak juz jestem , to potem w Anglii wychwalaja jakie fajne ciuchy. Zobacze jeszcze jutro rano z ta bluza.. ale raczej sweterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×